Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Brzusie!
Dorotko dobrze ze chociaż pogoda dopisuje, fajnie że dziś i rano i popołudniu ktoś do Ciebie wpada to będziesz miała jakąś rozrywkę.
Pampinka już bliżej niż dalej do rozwiązania więc nie ma co się załamywać, tyle wytrzymałyśmy to i tą końcówkę damy radę.
Ja dziś miałam ciężką noc, najpierw długo nie mogłam zasnąć i cały czas się wierciłam bo jak na prawym boku mi było wygodnie to Antosiowi nie odpowiadało i zaczynał swoje akrobacje 🙂 a potem to nawet jak się ułożyłam na lewym to też się wiercił jedynie jak leżałam na plecach był spokojny ale wtedy to mi było źle i ciężko się oddychało, wreszcie jakoś usnęłam ale nie pospałam długo bo przed 4 się obudziłam na siku i długo nie spałam a jak już zasnęłam koło 6 i fajnie mi się spało to przed 8 kurier zadzwonił i mnie obudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Superbabo dobrze że będziesz mieć towarzystwo mamy i męża czas szybciej zleci, no i jak już lekarze mówią ze w 34 tygodniu bezpiecznie dla Was to już super nowina

Monia łóżeczko super i widac na zdjęciu ż eidealnie pasuje do pozostałych mebli w domu 🙂 tez chciałam je kupić, jeszcze dla córci ale w końcu kupiłam inne bo ja mam meble w kolorze venge i łózeczko kupiłam tez w kolorze venge 😜

Gaja a co do łóżeczka to ja jak wiekszość dziewczyn jestem za zwykłym drewnianym a turystyczne jako dodatkowe na drzemki czy wyjazdy, mój kuzyn ma turystyczne ale do środka włozył zwykły materac bo ten który jest w komplecie z turystycznym jest bardzo cieniutki składany na 3 i za miekki dla tak amlutkiego dzieciaczka, ja mam zwykłe drewniane i powiem że ani razu córka sie nie obiła o nie wręcz szybko zavczeła w nim stawać bo one twarde i mogła sie mocno przytryzmac 🙂 ale to ty musisz zdecydowac jakie łózeczko bedzie dla was najbardziej odpwoeidnie 🙂 z tego co pamietam to czarnyloczke ma tez turystyczne łózeczko dla Miłoszka może zapytaj ja jak sie sprawuje 🙂

dziewczyny współczuje klopotów z praca mężów, dodatkowy stres dla Was ale dacie rade, trzeba być dobrj myśłi że firmy się utrzymją

Madziu szkoda że wyjazd nie wyplił, ale możeteść przynajmniej zpaanuje nad robotnikiem i sprowadzi go do pionu

a ja jutro kończe 37 tygodni i zaczynam 38 tydzień wow ale minęło szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina ja tak samo nieraz myślę, że skoro te kopy są tak bolesne, to chyba mam brzuch za mały albo po prostu dziecko jest tak dziwnie ułożone.

Właśnie co tam u Czarnej i Miłosza, mam nadzieję, że mały trzyma się dzielnie i rośnie jak na drożdżach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki 😉

Pampinka gratuluję 35 😉
A ciąża też już mnie męczy coraz bardziej, czuję się cała obolała od środka, rano budzę się z bólem brzucha i mdłościami...

Mauapaulina gratuluję 37 😁 Ty dużo przytyłaś? Ja mam 20kg do przodu 😞 😞 😞 czuję się jak słonica i tak też wyglądam 😞

Dorotka silna babeczko kolejny dzień bliżej do wyjścia 🙂

4nula też czytałam o tym pobieraczku, że to nie legalne i próbują naciągać ludzi nawet na kilka tysięcy, że niby jakieś umowy podpisywali itp...

Co do wysokości brzucha to mi wcześniej ginka mówiła, że się podwyższa i jakoś koło 37 znów obniża (u mnie niby tak było chociaż całą ciążę brzuch mam niziutko, więc raczej aż tak mocno tego podwyższenia nie było widać)

Bisia Ty daj Suuperbabie do 36 dociągnąć zanim jej poród wywróżysz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka tak jak napisalam kazda z nas jest inna. Ja mam kumpele kt przytyla 25 kg do 9 miesiaca i jeszcze przez te oistatnie 4 tyg dodatkowo 15 kg !!! Ponoc w tych ostatnich tyg strasznie woda jej nachodzila i nie mozna bylo tego opanowac, wiec w sumie jej wyszlo 40kg. Nie uwierzylahym gdybym jej wtedy nie spotkala. Ale spuchnieta byla okrutnie, bylam przerazona. Mi np prawie wogole nie puchna nogi, tylko rano sie budze i widze ze sa takie inne,ale ide z psem na polgodzinny spacer i przechodzi 😉 teraz jest chlodniej wiec wszystkie powinnysmy sie lepiej poczuc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - Jak nazwiesz Adrianna to i tak będą wołać Ada 😉 a jak nazwiesz Ada to zostanie Ada 🙂
Manupaulina - zazdroszczę tego 37 tygodnia 🙂 A co do rozstępów to ciesz się że nie masz bo mi się zaczęły pojawiać...Ale z tego co pamiętam to chyba Agatka coś pisała że do 41 tygodnia nie miała ani jednego a po porodzie jej dopiero wyszły.
Jak wy mierzycie brzuch tzn dokładnie w którym miejscu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Generalnie nawet jesli po porodzie wyjda mi rozstepy to trudno, jak maja wyjsc to i tak wyjda 😉

Dziewczyny nie zazdroscie mi tego 37 tygodnia, was tez niedlugo dopadnie ten tydzien, poprostu u mnie szybciej do wyklucia 😉 a moze nawet niektorez Was mnie przegonia hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z Adrianną więcej możliwości, a Ada troszkę oryginalniej, coś jak Iga. Iga też mi się podoba 🙂

Ja mierzyłam tam, gdzie pępek. Rozstępów też nie mam póki co i mam nadzieję, że się nie pojawią, ale mam za to bardzo popękane naczynka na brzuchu i na nogach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana ze zdrobnieniem Ada 🙂
Ja tez kurdupel 159cm:P I waze teraz ok 55-56kg, przed ciaza 48...a w szpitalu pewnie schudne bo nic nie zre prawie:,( W pase przed szpitalem mialam juz 99cm!!!

Ja sie w szpitalu czuje duzo gorzej niz w domu...i jeszcze albo antybiotyk albo cos innego dziala tak, ze jestem otumaniona i kolowata okrutnie:,(Wenflon boli, ale nie chce nowego codziennie bo zwariuje!!! Chce do domku!!!!!!!!! 😞 Nadal plamie czyms bezowym...mowia ze moze tak byc jeszcze dlugo:/ Wlasnie jest jakas wielka akcja, ze wpadl lekarz ten gbur z apelem ze mamy pic 3litry wody/dzien! Moze jakas fiknela...a i ja zle sie czuje:/

Ja tak sobie mysle, ze cofnelabym sie troszke...kiedy bylo spokojnie, w domku, zdrowo...za bardzo boje sie tego co mnie czeka:,(Ta operacja mnie przeraza...A co do pogody - znow jest duszno!!!
A w ogole to mam w pokoju Pania od 2 dni, ktora wlasnie nam opowiadala ze nie mogla corki odstawic od cycka i karmila ja pona 2,5roku...fuuu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina nie załamuj mnie, ja już nie chcę dodatkowych kg!! 40kg, współczuję tej dziewczynie... A nogi mi za bardzo nie puchną, jedynie ręce - aż drętwieją...
co do rozstępów to zazdroszczę, ja mam wszędzie, na udach, tyłku, bokach i brzuchu 😞

Dodi ja bym wybrała zdecydowanie Adriannę 🙂

4nula ja tak pod pępkiem mierzyłam, w najszerszym miejscu w sumie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj rozmawiałam z koleżanką która termin miała na 4 lipca i jeszcze się biedna męczy i tak ganiają ją codziennie na KTG .. ale przynajmniej będzie rodziła na Madalińskiego więc czegoś więcej się dowiem o tym szpitalu .. i mówiła, że jej mały miesiąc temu ważył 2 kg .. i mnie to dobiło to mój też ważył miesiąc temu tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już przytyłam ok. 13-14 i po cichu liczę, że w góra 17 się zamknie. Ciekawe...

Aha i na koncercie było hmmm ciężko powiedzieć. Bo Gunsi spóźnili się ponad 2 godziny!!!! Wiecie jaki tłum był zły 😮 Też bym się zdenerwowała płacąc dużą kasę i czekając jak głupek. Ja na szczęście bardzo się nie nałaziłam, a jeszcze do tego znalazłam miejsce na górce, siedziałam na karimatce i widziałam prawie cały telebim :P Zza płotu heheh. Mała była grzeczna, jedynie nogi mi doskwierały bo popuchły znów mocno. Ale i tak gdzieś przed 2 rano dopiero byłam w domku 🙂 W każdym razie cieszę się, że udało mi się pójść - takie oderwanie od codzienności :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka nie zalamuje Cie, nie chcialam zebys to tak odebrala, nie jest powiedziane ze jeszcze przytyjesz, z tego co wiem to niedlugo masz cc 😉 a co do rozstepow to kazda ma inna tendencje do rozstepow, wiec sie nie przejmuj 😉 najwazniejsze zeby Damianek byl zdrowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbabo - 2,5 roku to przesada moim zdaniem , a co do wody to pij dużo ja też teraz staram się pić jak najwięcej.
Strzauka - i jak w końcu zmieniasz termin cesarki czy już nie ? Bo to już nie długo od jutra tydzień tylko 🙂
Ciężko mi było określić gdzie mam najbardziej wystający punkt więc na oko mi wyszło 119 cm więc chyba Was pobiłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko- nie myśl o tym jak o operacji ... tylko jak o momencie, w którym nareszcie zobaczysz swoje szczęście 😉
Wdzie, że rozmawiałyście o łóżeczku. Ja kupiłam turystyczne i jestem bardzo zadowolona.. a materacyk to nie przeszkoda.. bo dokupiliśmy zwykły. Łóżeczko się bardzo szybko składa i rozkłada i jest stabilne 😉 super ! polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod fajnie, że dobrze się bawiłaś - trochę rozrywki czasem nam się należy 😉

Mauapaulina długo nie miałam rozstępów i się cieszyłam (moja mama po 2 ciążach nie ma żadnych) a jak wylazły to wszędzie i jest ich masa... Mam nadzieję, ze dam radę coś z nimi zrobić po porodzie, ale racja - Damianek najważniejszy 🙂

4nula ciężko się dodzwonić do szpitala... Jak mi się uda to dam Wam na pewno znać czy przełożyli termin czy jednak zostaje już ten sam 🙂 Za tydzień w czwartek miałabym już tam być, okazało się, że pokój rodzinny jest tylko za 100zł za cały pobyt (my liczyliśmy 400) ale są dwa takie i nie wiadomo czy akurat któryś będzie wolny a rezerwować się nie da... No i wiem też że żadne kosmetyki ani ubranka (poza tym na wyjście) nie są potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...