Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
baby-love napisał(a):
bisia Ja staram się nie być o Was spokojna i zawsze jestem dobrej myśli, bo wierzę, że czuwają nad nami jakieś anioły. 🙂
W końcu jesteśmy w stanie błogosławionym. 🙂

🙂 i to się nazywa dobre myślenie ( kiedy ja się tego nauczę )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suuperbaba- termin mam na 22.08 a Ty ?
dodi- tak w Braniewie chcę rodzic bo z nowym szpitalem w Elblągu mam złe doświadczenie. To nie jest prywatna klinika tylko oddział szpitalny co prawda prywatny ale przyjmuja normalnie na umowie z NFZ. Szukałam w Elblągu kogoś kto sie zajmuje badaniem Usg w 3D lecz nigdzie nie uzyskałam takiej informacji może sie orientujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczęłyście już kupować wyprawke dla swoich pociech? Ja mam taki plan powoli zacząć sie szykować ale nie mam pojęcia od czego zacząć co prawda dużo rzeczy już mam ale, szczerze mówiąc nawet nie wiem czego mi brakuje. Nie znam jeszcze płci dziecka co troszeczke utrudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z tymi numerami tel nie mam zadnego problemy i chetnie sie podziele 🙂 Z Bisia sobie czasem gadolimy by smsy, a i po lekarzu od razu jest kontakt 🙂 Zreszta zrzylam sie juz z Wami i zaluje, ze wiekszosc tak daleko mieszka!!!

4nula - no to na dzien dzisiejsy i z kalendarza to rodzimy tego samego dnia 🙂)

Bisia - maz fajowy 🙂 Moj tez..zreszta tu wiekszosc to fajne chlopy sa i troszcza sie o swoje zonki 🙂))

Magdaluke - a co sie Babo stalo ze taka smutna?:/ Ja od kilku dni zla jestem na wszystko, a wczoraj jakas depreche zlapalam ze mi zle i sie boje i w ogole jak to bedzie...ale dzis jakos lepiej! Aczkolwiek caly dzien sie czyms zajmuje, bo w gacie robie na mysl o jutrzejszym badaniu! Musi byc git i kropka! a wtedy...w czwartek biore ostatni zastrzyk!!Hurej! Tylko dopiero bede sie stresowac pierwszy tydzien bez..glupia baba no 🙂

Co do wyprawki..to ja dalam sobie luz do usg polowkowego 🙂A jutro juz zamawiam reczniczki z kapturkiem i koc 🙂 A potem powoli bede sciagac rzeczy od siorki i kumpel..a potem reszta dokupywac 🙂 Jakby ktoras chciala to zrobilam taka liste w excelu co trzeba miec dla dzidzi..wszystko z ciuchami wlacznie! Bazowalam na liscie Dodi, liscie z gazety i rad kolezanek 🙂Moge udostepnic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula ja jeszcze przed pojawieniem się ich, obawiałam się jakie to uczucie, bo to moja pierwsza ciąża. :P potem okazało się to być całkiem miłe. :P mnie najczęściej moja mała kopała po położeniu się spać tylko, ale od dwóch dni to tak średnio co 20 min, a czasami to i co 5 sekund. Wczoraj tak byłam już tym zmęczona, że miałam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok. Kołysanki, przytulanki, rymowanki mojego partnera nic nie pomagało. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba te ręczniki z uszkami to fajna sprawa, też mam na nie oko. :P Moja mała będzie miała dużo rzeczy zrobionych własnoręcznie przez swoją babcię. Moja teściowa strasznie lubi szydełkować itp. zadeklarowała, że zrobi małej np. przytulankę na drutach i czapeczki na szydełku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam ostatnio takie humory, ale to glownie roznorakie zmartwienia, takie zyciowe. A ja raczej paesymistka jestem, nie od urodzenia, ale od jakichs 7 lat...wiec ciezko mi sie uporac z roznosciami...czasami. No ale....
Ja mam bardzo duzo porobionych na drutach i szydelk, czapeczki, buciki, kocyki.... Babcia mojego meza sie w tym specjalizowala, ale niestety umarla w czerwcu, wiec synus bedzie nosil co po Elli zostalo :-). Ta wlasnie babcia, mimo swoejgo wieku i palcow skreconych reumatyzmem , tak zasuwala na drutach, ze obdarowywala wszystkie okoliczne szpitale i rozne organizacje. Ja osobiscie zawiozlam do mojego szpitala, gdzie rodzilam Elle, cala torbe malutkich czapeczek babci w podziekowaniu i darze dla nowych maluszkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Ja z tymi numerami tel nie mam zadnego problemy i chetnie sie podziele 🙂 Z Bisia sobie czasem gadolimy by smsy, a i po lekarzu od razu jest kontakt 🙂 Zreszta zrzylam sie juz z Wami i zaluje, ze wiekszosc tak daleko mieszka!!!

4nula - no to na dzien dzisiejsy i z kalendarza to rodzimy tego samego dnia 🙂)

Bisia - maz fajowy 🙂 Moj tez..zreszta tu wiekszosc to fajne chlopy sa i troszcza sie o swoje zonki 🙂))

Magdaluke - a co sie Babo stalo ze taka smutna?:/ Ja od kilku dni zla jestem na wszystko, a wczoraj jakas depreche zlapalam ze mi zle i sie boje i w ogole jak to bedzie...ale dzis jakos lepiej! Aczkolwiek caly dzien sie czyms zajmuje, bo w gacie robie na mysl o jutrzejszym badaniu! Musi byc git i kropka! a wtedy...w czwartek biore ostatni zastrzyk!!Hurej! Tylko dopiero bede sie stresowac pierwszy tydzien bez..glupia baba no 🙂

Co do wyprawki..to ja dalam sobie luz do usg polowkowego 🙂A jutro juz zamawiam reczniczki z kapturkiem i koc 🙂 A potem powoli bede sciagac rzeczy od siorki i kumpel..a potem reszta dokupywac 🙂 Jakby ktoras chciala to zrobilam taka liste w excelu co trzeba miec dla dzidzi..wszystko z ciuchami wlacznie! Bazowalam na liscie Dodi, liscie z gazety i rad kolezanek 🙂Moge udostepnic!


Kurcze wy juz bedziecie dziewczyny kupowac wyprawki dla dzidziusia? ja jeszcze o tym niemyslalam...bo i tak niewiem co dokladnie kupic...superbaba-mozesz udostepnic link,jesli mozesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super - zazdroszcze, bo takie rzeczy sa cudne 🙂 Mi chyba nie ma kto na drutach butkow i czapedzki zrobic...ale moze musze sie popytac w rodzinie 😉

Magda - ja tez pesymistka i u mnie problemy to codziennosc...a niestetywiekszosc jeszcze pewnie wyolbrzymiam:/ Chyba trzeba sie nauczyc z tym zyc...ale zycze Ci, aby problemy poszly precz! Buziak

Ja czekam tylko az maz z roboty wroci o 21 i bede myc wlosy i uskuteczniak golenie..w koncu bede sie jutro troszke rozbierac:P Nie chce mi sie jak cholera...no ale czasem trzeba, co?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał(a):
to pisałam tak ogólnie że kilka dziewczyn może się wymienić nr. ale to tylko propozycja, ja na forum juz jestem 3 lata:P bo byłam tu tez w pierwszej ciąży na "mamy listopadowe 2009" i własnie tam wymieniłyśmy się nr. kom i jak któraś urodizła to miała kontakt przynajmniej z jedną dziewczyna i jej napisała smsa że już urodziła i jak się czuje a ta dziewczyna dawała znać innym na forum ale to tytlko moja propozycja nie koniecznie musimy tak robic 🙂


zgadzam sie 😁 ja sie wymienie z aguska bo tez jest w uk wiec bedzie latwiej jak tylko sie wkoncu pojawi bo w polsce siedzi hihihiihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Ja sie wymienie, te smsy do mnie troszke sa drozsze, ale chyba nie az tak duzo drozsze, ale moze ktoras do mnie napisze bo ja z checia do was napisze. No ale to przemyslcie dziewczyny, czasu jeszcze odrobina zostala. Jakby co, to ja jestem na tak 😉


magdaluke zawsze mozesz do mnie napisac 😁

zreszta u nas wszyscy maja internet w telefonach wiec ja juz do was odrazu ze szpitala napisze pewnie 😁


tylko mnie zastanawia jeden fakt bo jak rozumie to po sierpniu wczesnym wrzesnien nasze sierpniowczki zamienia sie w jeden link urodzilam w miesiacu sierpniu 2012 tak??

maiha ty pewnie wiesz

wiec ta cala reszta tabelka i zdjecia i wsztko sie usunie???? czy jak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogole musze sie poskarzyc na zgage ...i reflux...zaatakowaly wczesnie i z duza moca i nie umiem sobie z tym poradzic...
A moje dziecko to taki cyrk potrafilo odstawic, awantury na calego .... i za chwile najukochansza coreczka na swiecie, hehehe. No i mama sie srednio liczyla jak babcia, ciocia i kuzyni w okolo. A dzis do nogi przyczepiona, ze do lazienki sama isc nie moge...kocham swoje dziecko nad zycie wiec jej wszystko wybaczam 😉
Wyprawke juz warto powoli kompletowac, jesli znana plec, mozna tez po prostu neutralne kolory. Ja sie ciesze, ze duzp mam neutralnych, teraz synkowi sie przyda.
Superbaba, a gdzie Ty sie bedziesz rozbierac? Ja tylko brzuch wystawialam, hehe. Kurcze, musze fotke zrobic mojego brzuchola, wiem wiem ...obiecuje sobie i nici.
Baby-love, a ze niby jak widac, jak nie jestes zalogowana? Co np? Bo jesli ustawienia nie dzialaja, to trzeba zglosic adminowi, poza tym ja bym bardzo chciala o tym wiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Baby-love, a ze niby jak widac, jak nie jestes zalogowana? Co np? Bo jesli ustawienia nie dzialaja, to trzeba zglosic adminowi, poza tym ja bym bardzo chciala o tym wiedziec


magdaluke jak sie wylogujesz i wejdziesz na forum to widzisz ktora dziewczyna nie zaznaczyla tylko na znajomych i widac zdjecie glowne i czesc zdjec w galeri tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...