Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Juz wiem co wiecej! 🙂
Magdad - ciesze sie z Toba ta kuchnia...wrzucisz jakies fotki? 🙂 Jaka kolorystyka? My tez juz sobie szafki i sprzetywyceniamy, zeby sierpien-wrzesien wystartowac!
D-brycz - zazdroszcze takiego mieszkania, bo w wiekszosci to zdechnac w te upaly mozna 😞 A z ta cieplota ciala to nam sie wszystkim zmienilo przez hormony! Ja zwykle zamrzluch a teraz omg!
Pampinka - dobrze, ze nic Ci nie dokucza 🙂 I mam nadzieje, ze grzecznie polegujesz...mierzysz nadal cisnienie, czy ciocia Dorota ma Cie przypilnowac? 😜
Moni - wiem ze Ty tez bidulo masz nerwy az do porodu 😞 Tylko ja Wam nie umiem nawet opisac, jak ta moja nerwica panicznie boi sie operacji, narkoz i teg owszystkiego..dla mnie to jakas trauma i nie umiem tego uspokoic ani opanowac:,( Cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Carolla napisał(a):
Czyżby Was Mamusie zgaga męczyła..? Ja mam ten sam problem 😞


I jak leczysz zgage, cos sprawdzonego polecisz moze? I jesli chcesz, to napisz slowko o sobie....widzialam, ze spodziewasz sie coreczki 🙂


Hej. Mnie na zgagę bardzo pomaga mleko 🙂 Więc żadnych specyfików nie stosuję 🙂
A co by tu o mnie......no cóż mam 28 lat, to moja 1 ciąża i będzie dziewczynka 🙂 Właśnie na początku lipca wybieram się na USG żeby podejrzeć co ta moja Malutka tam w brzuchu wyprawia.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski
Jak nastroje ?Dzis troszku chlodniej ale u mnie fatalnie sie spi duszno i parno
Loczku: Wszytskiego naj naj naj :*
Superbabeczko: Bidulko pij ten Prenalen na przeziebienie moze sie uda i Cie jeszcze ominie:* Kurcze i pamietaj musi byc dobrze!! Ajjjj i przesta czytac na necie o tym lożysku Róznie rzeczy pisza na stronach Sluchaj lekarki bo to madra babeczka!!
Amelia: milego i spokojnego wyjazdu!! Wracah szybciutko, a szwagra to masz normalnie jak nie z tej ziemi.
aguska: uważaj tam na siebie!!
gaja: to juz szkola rodzenia za Toba warto bylo chodzic? bo ja troszku zaluje ze rezygnuje, ale to dla psychicznego spokoju, bo tej laski dzikiej to juz nie zdzierze
madzia: fajnie macie z tymi wyjazdami!! Nio ale odpoczynek tez sie nalezy!! Jak sie tylko da to pewnie ze zostan i relaks!!
megi: mi czasem zdarzaja sie takie skurcze ale to chyba mam od jelit wiec nie zwracam uwagi Ale najlepiej dla bezpieczenstwa sprawwdz!
Kobitki my wcale nie konczymy urzdzac mieszkanka!!! Po prostu kuchnia byla na ten termin zamowiona Nio ale zdjecia jej dodam tylko nie ma jeszcze lacobellu miedzy szfakami. W ogole jak skonczy wreszcie ta lazienke to tez dodam zdjatka ale tak sie opernicz z tym ze mam dosc Nio a teraz malowanei scian i kladzenie podlog. Chyba kupimy teraz łóżko i na tym nasze funmdusze sie skoncza ehhehe. Zobaczymy w nasteonym miesiacu nio a jutro robimy imprezeke na dzilce z okazji rocznicy:
I normalnie juz nie moglam zniesc swojego koloru i umowilam sie do fryzjera jutro. Nio troszku sie boje bo nie do swojej tylko w ZAkliczynie. Bo imprezka bedzie na dzialce a tam mialam blizej wiec rano wyjezdzmy Nie bierzemy tylko naszego kocurka I boje sie o niego ze przez te dwa dni taki samotny. Ale tam bedzie ruch i bedzie przerazony a chce mu tego oszczedzic
Nio rozpisalam sie strasznie...
Buziaczki mamuski:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolla - a jakie imie wybraliscie? 🙂 Fajnie zd kolejna dziewczynka! A skad jestes?
Magdad - no to czekamy az powrzucasz jakies fotki!!! A ze sie slimacza to niestety u fachowcow norma:/ Super ze ta rocznice robicie 🙂 Rob sie na bostwo:* No kotka szkofa bardzo, tezbym miala nerwa...ale masz racje- tam by Wam jeszcze uciekl albo bardziej sie wystraszyl 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Carolla - a jakie imie wybraliscie? 🙂 Fajnie zd kolejna dziewczynka! A skad jestes?
Magdad - no to czekamy az powrzucasz jakies fotki!!! A ze sie slimacza to niestety u fachowcow norma:/ Super ze ta rocznice robicie 🙂 Rob sie na bostwo:* No kotka szkofa bardzo, tezbym miala nerwa...ale masz racje- tam by Wam jeszcze uciekl albo bardziej sie wystraszyl 😞



Imię wybrane 🙂 Będzie Milenka 🙂 A jestem z Pruszkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, masz rację. U mnie na szczęście wszystko jest OK 🙂

Masz już wyprawkę do szpitala ? Bo ja już ostatnio dokonałam zakupów. Zostały mi jakieś drobiazgi do kupienia, a tak to już mam wszystko, łącznie z wózkiem i łóżeczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze, że się dużo wcześniej przygotowałaś. Ja też wcześniej powoli kupowałam różne rzeczy, chociażby po to żebym później wszystkiego na raz nie musiała kupować, bo trzeba by było chyba bank okraść 🙂 Zresztą samo kupowanie tego wszystkiego to ogromna frajda 🙂 Wszystko takie malutkie i kolorowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki
odkąd wstalam to nic mnie narazie nie boli zobaczymy co będzie później. Ale mi też się wydaje że to są jelita bo w szpitalu jadlam inaczej i w domu jem inaczej chociaż dieta lekkostrawna to chyba jelita mają kuchenna rewolucję i dlatego boli he he. U mnie narazie wszystko stanęło przygotowaniem koncika dla małego ale teściowa naszczescie uprala parę rzeczy małego a ja jak się będę dobrze czuła to je poprasuje. Ok kończę już bo u nas burza idzie zaczyna grzmieć. To miłego dzionka mamusie. A zapomnialabym witam cię Corolla w naszych skromnych progach. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

przepraszam ale nie mam kiedy nadrobić co piszecie ostatnie dni były takie upały ze nie maiłam czasu nawet usiasc bo moja córka to do baseniku chciała wejsc to na spacer a ja za nia wieczorami padam z nóg, wiec dziesiejszy chlodny dzien to zbawienie dla mnie bo zdołam utrzymac mała w domu 🙂 no zrobimy tylko spacer do spozywczaka 🙂 bo córcia zażyczyła soebie rogaliki

witam nowa mamusię super ze jescze nasze grono sie powieksza 🙂 choc np sosna juz dawno nie dała nam co u niej nawet nie wiemy czy bedzie miala corcie czy synka

ja sie zabieram za prasowanie koszul meża a potem pranie córki bo dostałam kilka ciuszków dla niej wiec piore bo sie przydadza moja córka to straszny brudasek ledwo ja ubiore rano a ona juz sie poleje sokiem czy herbatką wiec duzo ciuszków mile widziane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja chyba pójdę na wesele we wrzesniu i mam taki problem bo wiecie nie chce wyglądac jak bym miała co dopiero urodzić, wiec chyba musze kupic bardzo dobre majtki sciskające brzuch i sukienke taka luniejszą zeby nie opinała brzucha, po porodzie mam 2 miesiace żeby pozbyc się brzucha choć chyba łatwo nie będzie macie jakieś rady jak toz robić?? po 1 ciąży brzucha nie miaąłm niemalże od razu ale teraz ciało juz nie te wiec pewnie dłuzej bede miec sflaczały brzuch;/

ślub miął byc za rok opiero więc planowąlam diete żeby dojść do formy i wcisnąc sie do jakiejsc super kiecki ale nagłe zmiany planów sprawiła ze mam tylko 2 meisiace ech jak sobie pomyśle ze wszytskie dziewczyny bo wiele znajomych tam bedzie beda szczuplutkie i beda wygladac jak "laleczki" to az mi sie nie chce iść ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad napisał(a):

gaja: to juz szkola rodzenia za Toba warto bylo chodzic? bo ja troszku zaluje ze rezygnuje, ale to dla psychicznego spokoju, bo tej laski dzikiej to juz nie zdzierze


Magdad uważam że warto było chodzić, położne przekazały najważniejsze informacje, wyjaśniły jak ktoś miał jakieś wątpliwości, powiedziały co i jak z przyjęciem i pobytem w tym szpitalu i wiele innych rzeczy a grupę miałam fajną więc chodziłam z przyjemnością. A że ja przeważnie sama siedzę to te wyjścia do szkoły rodzenia były fajną odskocznią od samotności i szkoda że już się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku serdeczne zyczenia duzo zdrowka,szczescia i oczywiscie lekkiego i szybkiego porodu 🙂
Maiha ty to tez taka zabiegana jak nasza Magdaluke 😉 wy to macie sile dziewczyny,ale tak to juz jest z malymi dziecmi,moja juz 7 lat ma wiec bardziej samodzielna 🙂
Megi super ze sie wszystko uspokoilo oby tak dalej.
Niewiem juz co mialam pisac hheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...