Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dokladnie Madziu..sorka ze obudzilam, ale az ryczalam ze wzruszenia i musialam Wam powiedziec 🙂 Watek koniecznie...a mezczyzna Loczka wieczorem moze wstawi nam fotke Przystojniaka Miloszka 🙂

Strzauka - no teraz nie ma nawet co strzelac, ktora bo nigdy nie wiadomo..tzreba trzymac kciuki za kazda i oszczedzac sie babeczki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też w szoku jestem...Dobrze że zdrowi 🙂 Jej aż płakać się chce 🙂
Teraz wszystkie musimy na siebie uważać, bo jak widać nie znamy dnia ani godziny.
Całe szczęście że wczoraj zrobiłam zakupy do szpitala także mogę spać spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też Madzia myślałam nad nowym wątkiem 🙂 Koniecznie trzeba założyć!!! Ja tez nie mogę ochłonąć ...takie wiadomości od rana..fajnie... i widzę, że nie tylko ja tak szybko się wzruszam 😜 ja to taka beksa 😉 dziś już na pewno pakuje torbę a jak mojej mamie powiedziałam o Loczku to juz dziś przelała mi pieniążki na łóżeczko i posciele 😁 a miałam dopiero dostać w przyszłym tyg. D-brycz nic nie szkodzi 😉 Informacja o Loczku wszystkich powaliła na nogi a taka wizyta to nic takiego w porównaniu z porodem i nowym zyciem 😉 A faktycznie masz rację, że moje dzidzi ma juz wagę urodzeniową 😉 Loczka Miloszek 2350 a moje 2300 na tym etapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula napisał(a):
Też w szoku jestem...Dobrze że zdrowi 🙂 Jej aż płakać się chce 🙂
Teraz wszystkie musimy na siebie uważać, bo jak widać nie znamy dnia ani godziny.
Całe szczęście że wczoraj zrobiłam zakupy do szpitala także mogę spać spokojnie.


Dokładnie, masz rację ....

Ja to juz chyba sobie torbę do szpitala spakuję na wszelki wypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem nic wiecej..a tez nie chce Biedulki meczyc! Chyba w inkubatorku na troszke, bo mowila ze jutro do niego pojdzie! Ale mysle, ze zarowno waga jak i wzrost mowia tylko dobrze o Miloszku 🙂 Inkubatorek jesli jest to pewnie taki standard w tym tygodniu...jak cos odpisze to na pewno dam znac 🙂

Jakby ktoras zaczynala rodzic to pamietajcie o jakimkolwiek smsie do ktorejs 🙂 Ja torbe mam spakowana tak w 85%...reszta na ostatnia chwile, bo ja na dluzej niestety:/ Teraz moje drogie Brzuchatki - oszczedzamy sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka, obraczka sie naprawi albo nowa kupisz...przezywalam to z mezem jak zgubil w rzece...tak przykro bylo,ale kupilismy nowa, i dzis juz sie o tym nie pammieta, obraczka na aplcu jest i tyle.
DOdi, ojjj, pewno sie podtrulas. Lepiej Ci ? Bidna, uzupelniaj plyny!
4nula, dobre wiesci, ale, jak sama piszesz, wciaz siemusisz mega oszczedzac. troche sie usmiealam z Twoich zakwasow, ale tak to widac moze byc. Najwazniejsze, ze zdrowe jestescie!!!
Carolla, ja wlasnie potrzebuje takiej mobilizacji....moze dzisiaj popierzemy z ELla ciuszki , to by bylo juz cos!!!!
Carolla, ja tez mam taki sterylizator do mikrofali, kiedys cos pisalam, fajna sprawa. ALe- jesli planujecie karmic piersia, to nie wiem czy jest sens...moze warto poczekac i ewentualnie dokupic. To taka moja mala uwaga. A Dodi, tez pierwsze slysze opoznych chodzeniu po lezaczku -bujaczku. Moja ELla nbie przepadala, mam nadzieje,ze synus polubi. Za to ona uwielbiala taka hustawke dla niemowlakow 🙂
Megi- wracaj do domku i uwazaj na siebie.
Amelia, no mam nadzieje, ze bedzie dobrze....a szyjka wiecej sie za szybko nie skroci..
Monia, no i elegancko, najwazniejsze, ze zdrowo sie trzymacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja cię kręcę! Nie było mnie 3 dni a tu takie wieści! 🤪
GRATULACJE CZARNYLOCZKU! ZDRÓWKA DLA WAS!
W szoku jestem...
Dziękuję Superbabeczko za troskę. Trochę zajęcia ostatnio miałam a w niedzielę odpoczynek w cieniu pod drzewkiem bo pogoda faktycznie koszmarna.
Strzauka z tą obrączką szkoda wielka, ale większą szkodą byłoby stracić palucha. Ja już w sobotę obrączkę odłożyłam do pudełeczka a ściągać musiałam pod wodą z mydłem. i nogi mi popuchły. Mam słoniowate stopy - bardzo nieestetyczne :P
Monia i 4nula super, że z wizyt dobre wieści przyniosłyście. Ja tak myślę, że u nas też już waga ok by była chyba bo 2 tyg temu 2100 już bylo, chociaż to zawsze jeszcze kilkaset gram +/- więc do końca nie wiadomo.
Amelia niefajnie z tą skracającą się szyjką, ale u Was też na pewno wszystko będzie dobrze.
Kurczę... Wciąż do mnie nie dociera, że jedna z nas jest już mamą 😁 Coraz częściej myślę, że chciałabym już tulić Michasię... No ale lepiej zaczekać do tego 38 tyg. A tak w ogóle brzuszek mi się chyba obniżył (potwierdzone przez męża i mamę :P), nie mam już tych duszności tylko nóżki w żebrach coraz częściej lądują, no i brzuch mnie czasami pobolewa jak na okres, ale z tego co mówiła położna na szkole to normalne bo dziecko jest niżej i się rozpycha i uciska. Pisałyście, że macie wrażenie, że urodzicie przed terminem i ja też tak mam, a mąż akurat w drugiej połowie lipca non stop w Poznaniu i to jeszcze dwunastki robi :/
Wciąż myślę o Loczku, chyba zaczyna docierać bo świeczki w oczach stanęły... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALY CZARNY LOCZEK HAHHA
tak jestem za nowym watkiem dla miloszka 🙂 niewierze normalnie ze to juz 😮
skoro mial 2300to prawie mieli racje go mierzac 🙂 takie malenstwo ☺️ kochane ja mialam 2450 jak sie urodzilam a on jeszcze mneijszy hihi
mezu loczka czekamy na zdjecie 🙂

anula ustawiasz sie w kolejce juz z ta szyjka :P ja sie nie znam mnie nie badaja 😞

strzauka biedna dziewczyny maja racje obraczke sie naprawi i bedziesz mogla potem dzidziuskowi opowiadac jaka mialas akcje jak bylas w ciazy 🙂

carolla spakuj spakuj przynajmniej czesciowo zeby nie bylo

z jednej strony zazdroszcze loczkowi ze juz ma malenstwo moze je dokladnie zobaczyc i przytulic (chyba tez nie) ale wszystko w swoim czasie dajmy maluchom jeszcze troche podrosnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Strzauka, obraczka sie naprawi albo nowa kupisz...przezywalam to z mezem jak zgubil w rzece...tak przykro bylo,ale kupilismy nowa, i dzis juz sie o tym nie pammieta, obraczka na aplcu jest i tyle.
DOdi, ojjj, pewno sie podtrulas. Lepiej Ci ? Bidna, uzupelniaj plyny!
4nula, dobre wiesci, ale, jak sama piszesz, wciaz siemusisz mega oszczedzac. troche sie usmiealam z Twoich zakwasow, ale tak to widac moze byc. Najwazniejsze, ze zdrowe jestescie!!!
Carolla, ja wlasnie potrzebuje takiej mobilizacji....moze dzisiaj popierzemy z ELla ciuszki , to by bylo juz cos!!!
Carolla, ja tez mam taki sterylizator do mikrofali, kiedys cos pisalam, fajna sprawa. ALe- jesli planujecie karmic piersia, to nie wiem czy jest sens...moze warto poczekac i ewentualnie dokupic. To taka moja mala uwaga. A Dodi, tez pierwsze slysze opoznych chodzeniu po lezaczku -bujaczku. Moja ELla nbie przepadala, mam nadzieje,ze synus polubi. Za to ona uwielbiala taka hustawke dla niemowlakow 🙂
Megi- wracaj do domku i uwazaj na siebie.
Amelia, no mam nadzieje, ze bedzie dobrze....a szyjka wiecej sie za szybko nie skroci..
Monia, no i elegancko, najwazniejsze, ze zdrowo sie trzymacie.



No to koniecznie musisz jakoś się zmobilizować 🙂 Ja ciuszki już dawno poprałam ...najgorsze było jednak prasowanie...bo nie nawidzę tego robić ale jakoś dałam radę 🙂

Odnośnie sterylizatora - to przecież on służy nie tylko do butelek 🙂 Planuję oczywiście karmić piersią...ale czy będę mogła to się dopiero okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka - ja może i już bym chciała przytulić małą i aby było po wszystkim ale jednak nie śpieszy mi się 😉 panicznie się boje wcześniejszego porodu mimo tego, że wiem że teraz już by było inaczej niż jak było z Kacperkiem, ale jednak ten strach dalej jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula napisał(a):
agadka - ja może i już bym chciała przytulić małą i aby było po wszystkim ale jednak nie śpieszy mi się 😉 panicznie się boje wcześniejszego porodu mimo tego, że wiem że teraz już by było inaczej niż jak było z Kacperkiem, ale jednak ten strach dalej jest


anula wiem po czesci co czujesz ... 😞 ale teraz musi po prostu musi byc dobrze! wierze w to 🙂 i nawet staram sie nie myslec ze cosmogloby pojsc nie tak...no moze czasami rozne mysli sie tworza ale wiem ze wtedy jest tylko gorzej trzeba myslec pozytywnie 🙂 trzymaj sie tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZARNYLOCZKU GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻYCZĘ ZDRÓWKA DLA CIEBIE I MIŁOSZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

4nula i Monia ciszę się z dobrych wieści po wizytach i że dzieciaczki zdrowo rosną!!!
Dodi lepiej po nieprzespanej nocy się nie przemęczaj i pij dużo żebyś się nie odwodniła.
Megi super że wychodzisz do domku! 🙂
Amelka smutno że musisz zostać w szpitalu ale jak szyjka się skraca bardzo to lepiej że będziesz pod stałą opieką lekarzy.
Nie mogę uwierzyć że jedna z nas już została mamusią, życie potrafi zaskakiwać. Czekamy na zdjęcia Miłoszka.
Te upały są zabójcze, ja wyszłam dziś z bratem tylko na targ żeby zrobić zakupy (miał mi kto przynieść warzywka i owoce 🙂) i choć praktycznie nic nie niosłam to tak się zmachałam że ledwo doszłam do domu i znów brzuch mnie rozbolał ale już jest lepiej. Zjadłam czereśnie (pierwsze w tym roku) 😜 Dobra biorę się za pichcenie obiadku bo trzeba coś zjeść a potem idziemy odwiedzić cioteczkę. 🙂
Miłego dnia Mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe, czy Miłosz ma czarne loczki 😉 Dzielna mama i synek 🙂

Nie wiem, co to było w nocy, ale chyba jakiś mega wielki refluks, zasnęłam dopiero nad ranem, gardło całe wypalone 🤢

Mąż mi zrobił niespodziankę, sam wybrał i zamówił nianię, jutro ma przyjść kurierem 🙂 Kochany, pomaga nawet jak go nie ma w domu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
[Mamusia wypoczywa na pooperacyjnej, ale jutro rano zobaczy swojego Przystojniaka - ma ciemne kręcone włoski, ciemne oczka i usta po mamusi 🙂



dodi superbaba juz napisaladlatego mowie ze maly czarny loczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaju - uwazaj w tym upale!
Dodi - kochany maz 🙂 A Ty i tak na wszelki wypadek zastosuj dietke dzis, bo chyba bys nie chciala powtorki z rozrywki! Mi mama gotuje ryzanke na to "niedobrze"!

Upal dzis osiagnal szczyt - 36 stopni i wilgoc!:/ Wiatrak juz nie pomaga:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha, Czarnyloczek Miloszek 🙂 Slodkooooooooooo!!!!
Carolla, to fakt, ze do innych rzeczy ten sterylizator sie nadaje. Ja chyba po prostu za malo go uzywalam i tyle, ale ogolnie to fajna sprawa. No ale, Ella nie ssala smoka, to odpadalo, przez pol roku tylko cyca jadla, to nie bylo praktycznie butelek, smoczkow itp jedyne co okazyjnie czesci do laktatora, ale to i tak wolalam recznie...ale i to pozniej...juz sama w sumie nie wiem co ja musialam myc. Taka wygoda wlasnie jak sie karmi piersia. A herbatek wody i soczkow to nie paodawalam az gdzies wlasnie do kolo 6 mca, bo nie kaza, wrecz odradzaja, jesli dzieciaczek je ok. No tak u nas w kazdym razie. Musze pomyslec nad tym wszystkim...
Ja wskoczylam pod prysznic , czuje sie jak nowow narodzona. Ella wlasnie wstaje 😉
Babcia z dziadkeim leca sobie jutro z rana na wakacje, wiec lepiej, zeby sie u nas nic ( puk puk, tfu tfu) nie dzialo, bo sie im nalezy spokojny wypoczynek. 40sta rocznica slubu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze coś brzuszek mi źle działa dziś ;/ jak wchodzę w najnowsze posty i klikam to mi cofa gdzieś do początku i tak już dotarłam do tego że Bisia na początku swojej ciąży miała pamiętnik pisać i opisywać przebieg ciąży (wyszło ?), jak D-brycz była pewna , że będzie miała synka i jak Suuperbaba napisała pierwszego posta 🙂 Ciekawe czego jeszcze dziś się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem co ze sterylizatorem..narazie gotuje, bo nie mam 🙂 A wody nie podaje sie do picia ani nic? Bo ja sie nie znam 🙂
A sluchajcie - jak przygotowac grzechotke? Starczy ze przeleje ja wrzatkiem i wymroze w lodowce?!
Madzia - piekna rocznica slubu..moi mieli w zeszlym roku i zrobili mega bibe i byli w Rzymie w podrozy 🙂 A ja z mezem 4 lata w pazdzierniku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...