Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mamusie Wrzesniowe...czas goni 🙂
Carolla - witam w klubie! Czuje sie tak samo tylko bez sraczki:P Za to brzuch pobolewa i Helenka rozrabia na maxa:/ Najgorsze to wstac i dojsc w tej duchocie sikac...co 30minut bo oczywiscie trzeba duzo pic! A wiatrak tez mi juz niewiele daje:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
....Megi - to wymien sie z ktoras..my wysylalysmy sobie na skrzynke priv na brzuszku numery..z tymi z ktorymi chcialysmy sie wymienic.....

Czyli, ze co, jak ze mna sie tylko dwie osoby wymienily, to znaczy, ze mnie nikt nie lubi... 😞.....Ach wy 😜
Wyslalam swoj numer paru z was dzisiaj. Sama sie wprosilam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Mamusie Wrzesniowe...czas goni 🙂
Carolla - witam w klubie! Czuje sie tak samo tylko bez sraczki:P Za to brzuch pobolewa i Helenka rozrabia na maxa:/ Najgorsze to wstac i dojsc w tej duchocie sikac...co 30minut bo oczywiscie trzeba duzo pic! A wiatrak tez mi juz niewiele daje:,(


No dokładnie...a ja z tą sraczką to już w ogóle mam przesrane hehehe. A z tym piciem to u mnie masakra...w sobotę kupiłam zgrzewkę wody...a na dziś została mi 1 butelka ..
Nawet mój chomik już nie wyrabia 😞 Biedaczek ledwo dyszy. Zdjęłam klatkę z regału i postawiłam go na podłodze bo to zawsze chłodniej ale widzę, że mało to dało...szkoda mi go 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
....Megi - to wymien sie z ktoras..my wysylalysmy sobie na skrzynke priv na brzuszku numery..z tymi z ktorymi chcialysmy sie wymienic.....

Czyli, ze co, jak ze mna sie tylko dwie osoby wymienily, to znaczy, ze mnie nikt nie lubi... 😞.....Ach wy 😜
Wyslalam swoj numer paru z was dzisiaj. Sama sie wprosilam.....

Madzia to tak jak ja - ze mną nikt nie chciał się wymienić 😞 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
magdaluke napisał(a):
....Megi - to wymien sie z ktoras..my wysylalysmy sobie na skrzynke priv na brzuszku numery..z tymi z ktorymi chcialysmy sie wymienic.....

Czyli, ze co, jak ze mna sie tylko dwie osoby wymienily, to znaczy, ze mnie nikt nie lubi... 😞.....Ach wy 😜
Wyslalam swoj numer paru z was dzisiaj. Sama sie wprosilam.....

Madzia to tak jak ja - ze mną nikt nie chciał się wymienić 😞 😉


Ze mną też 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉dodi napisał(a):
magdaluke napisał(a):
....Megi - to wymien sie z ktoras..my wysylalysmy sobie na skrzynke priv na brzuszku numery..z tymi z ktorymi chcialysmy sie wymienic.....

Czyli, ze co, jak ze mna sie tylko dwie osoby wymienily, to znaczy, ze mnie nikt nie lubi... 😞.....Ach wy 😜
Wyslalam swoj numer paru z was dzisiaj. Sama sie wprosilam.....

Madzia to tak jak ja - ze mną nikt nie chciał się wymienić 😞 😉


Dodi, sprawdz brzuszkowa skrzynke! Napisalam, ze sie zaczelam wpraszac 😜 Pampkina, juz sie robi 😉
Tylko ze mna to pewno nie chcecie bo drozsze smsy. ALe nieduzo, obiecuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze jedna rzecz proponuje.....

maiha pstatnio ma malo czasu wiec moze ktora sobie skopiuje ta tabelke i bedzie uzupelniac jesli maiha nie bedzie mogla najlepiej ktos z konca tabelki chociaz to nigdy nie wiadomo 🙂

a fajnie miec uzupelniona tabelke i zobie zerac kto kiedy urodzil 🙂

a wiecie co smutno torche ze po sierpniu nasz watek zniknie i stanie sie urodzilam w miesiacu sierpniu....w zasadzie nie wiem czemu tak robia 😞 widze ze duzo dziewczyn przenosi sie na inne fora po tym czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idziemy na podworko....bo burze maja byc. A wczoraj o 19 poszlismy na plac zabaw i ledwo doszlam i wrocilam a nic wiecej nie robilam, tylko stalam w cieniu bo Luke sie bawil z mala....I wrocilam purpurowa jak burak czy co tam innego..ufff. Dzis pochmurno wiec zmykamy na chwile chociaz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
magdaluke napisał(a):
....Megi - to wymien sie z ktoras..my wysylalysmy sobie na skrzynke priv na brzuszku numery..z tymi z ktorymi chcialysmy sie wymienic.....

Czyli, ze co, jak ze mna sie tylko dwie osoby wymienily, to znaczy, ze mnie nikt nie lubi... 😞.....Ach wy 😜
Wyslalam swoj numer paru z was dzisiaj. Sama sie wprosilam.....

Madzia to tak jak ja - ze mną nikt nie chciał się wymienić 😞 😉


o to też tak jak i u mnie 😞 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja ale niespodzianka dziś na forum 🙂
[size=gratuluję CzarnyLoczku zdrowego Miłoszka]
aż się sama wzruszyłam i doszło do mnie że już naprawdę niewiele czasu nam zostało i same będziemy miały nasze szkraby w ramionach ach aż się rozmarzyłam.....
naprawdę cudnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie wymienilam z kazda, ktora chciala! Mam i Gaje, Monis, Loczka, Strzauke, Maihe, Amelke, Nirmalke,4nule, Bisiw, Madzie..wiec jesli ktorejs nie mam, to tylko dlatego ze nic mi nie chciala wyslac 🙂 To dalej kobietki!!!

Ja sie juz poplakalam z tego goraca i duchoty..nie wyrobie tak dluzej:,( Kazalam mezowi klimatyzacje kombinowac, bo ja nie dam rady! Brzuch az boli i twardy, a jak wstaje to prawie mdleje...nawet Helenka nie wyrabia i wali na maxa! Czy naprawde musi byc jakies lato stulecia jak jestem w ciazy?!?!?! Aaaaa! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie czeka przeprowadzka ! Cycki mi opadły normalnie 🥴.. nie wiem czy śmiać się czy płakać .. spakowałam torbę z Filipa ciuszkami i powiedziałam, że pierdole dalej nie mam siły 🥴 dobrze, że chociaż do 10 mam czas .. i wiecie mieszkanie ładniejsze a to też pocieszające 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziadek dziś był odebrać wyniki w Szczecinie - rak wysoko zaawansowany, złośliwy, operacja konieczna natychmiast - jeśli się uda bez problemu i wszystko wytną to ma 2-5 lat życia 😞 😞 😞

Staram się o tym nie myśleć żeby się nie stresować i dziecka przede wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...