Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Myslamam że dzisiaj będzie ostatnia wizyta ale gin powiedzial że 20 się jeszcze widzimy więc zobaczymy. Ja czuje że ból się bardziej nasila jak się mały bardzo rusza i kopie. Zjadłam kolacje to co wczoraj i dalej mnie bardzo boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc kobitki!!
cosik poczytalam ale zapmnialam co mialam napisac 🥴
strzauka: trzymam mocno kciuki zeby operacja sie udala i wszystko bylo ok!!
dodi: Ciesze sie ze z mam lepiej!! I nie przejmuj sie glupimi gadkami, to duma wspaniale wychowac swoje dzieci i to jeszcze samotnie!! Ostatnio jak bylam na wsi z mamuska na cmentarzu u babci to zaczepila ja jakas kolezanka i od razu ooooo babcia bedzesz tak?? Nio i na moja reke( a obraczka mi nei wchodzi) i a ziecia to ty w ogole masz?? Normalnie wybuchnlysmy smiechem . Ehhh...
bisia: tak mi sie podoba Twoj sen.... Wczoraj to sie poryczlalam na maxa przez niego a pozniej plakalam bo wydawalo mi sie ze sie Piotrula slabo rusza 😞 A co do cc to sie dziwie ze nie chca tak wpisywac ;/ kurcze mi na pierwszej stronie karty duzymi literami jak byl wpisal CC
gaja: ja kupilam takie drewniane lozeczko. Nio i chyba jest tez wenge, ale nie wysle Ci zdjatka bo jeszcze nei rozlozone. Nio to jest Klupś żyrafka. Na strone jest niby orzech ale w realu to raczej wenge.
papminka: mierzysz cisnienie?? Jak tam??
monia: tez sie mimo wszytsko stresuje tym lozyskiem. Kurcze slowa lekarza to dzialaja na mnie tylko jeden dzien i caly czas kontroluje ruchy 🥴 Monia Twoj sunek to tez Piotrus bedzie?? Bo dzisiaj ziornelam na tabelke i zobaczylam 🙃
amelia: trzymasz sie ?? to na pewno byl czop?
agadka: a ja nie widzialam bloga 😞 Chyba przeoczylam linka 😞 wstaw jeszcze raz!!
aguska: jak córcia?
nirmala: jak po wizycie??
madzia: wy dalej upaly??Kiedy rusza remont?
superbabeczko: strasznie Ci wspolczuje 😞 nie wyobrazam sobie jak musi Ci byc ciezko 😞 Ale dasz rade!! Juz niedlugo!! A pozniej tylko Helenka....
maiha: moj tez mial wczoraj slabszy dzien ale w nocy to sie juz rozruszal i juz dzis o niebo lepiej!! Trzymam kciuki zeby i u Ciebie tak bylo!!
LAski wczoraj nie mialam sily wskakiwac na forum bo w ogole ciezki dzien byl. Ale tak: przyjechala pomoc 🙂 tesc i brat meza na mieszkanie a do mnie siostra meza 🙂 nio i kochana poprasowla ciuszki dla Piotrusia, pomyla mi naczynia po obiedzie, pomogla przytaszczyc zakupy i w ogole normalnie cud miod. Oczywiscie z robotnikiem przeprawy 😞 Bo od czasu(tj poniedzialku) kiedy spi na budowie a nie u nas o strajkuje!! Prawie nic nie robil przez 3 dni!! Dopiero go wczoraj podgonili!! I poszedl sie poskarzyc na mnie do tescia o tez drzwi i w ogole powiedzial ze od poniedzialku jedzenia nie dostaje. Jak normalnie spokoj tracilam przy tych dzrwiach wyjasniajac ze to on zajeb.. sprawe, tak jak mi przekazali z tym jedzieniem to juz sie poryczalam do meza. Kurcze w poniedzialek przyjechal o 15 po obiedzie a wieczorem maz robil mu kanapki i zanosil. We wtorek rano tez mu zawiozl a ja sie nie za bardzo czulam wiec ugotowalam kolo 18 jak juz bylo chlodniej i sama ciutke polezalam a maz go zawolal na obiad, W srode zawiozl kanapki a caly dzien bylismy w Kraku wiec nei bylo nas do 21. Normalnei robil ze mnei potwora 😞 Ma z sie wkurzyl a ja sie tylko zapytalam dlaczego wygaduje takie brednie, bo jest tu 2 miesiace i krzywdy zadnej chyba nie mial nie??? A sam zachowywyal sie jak dupek. Nio i jazda sie zrobila 😞 i ruszyl z robota i tu szok: Moze juz skonczymy do wtorku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie moge sie doczekac!! Tyle spokoju!!!!!!Łazienka skonczona, kuchnia tylko lodowke dokupic i lacobel pomierzy meble,podlogi wszedzie polozone i wymalowane sciany 🙂 Nio sypialnia ma przyjechac za 2 tygodnie a salonu nie bedziemy teraz meblowac bo kasiorki brak 🙂
Ale najbardziej jestem szczesliwa ze jzu GO nie bedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
A kobitki z wizyty sie nie pochalilam :0 Piotrunia wazy 2700 ☺️ Moj kochany byczek 🙂 Ajjjji jeszcze lekarz kazal odstawic juz magnez. Ze ponoc po 36 sie niepowinno juz brac. I juz nie biore i straszne bole mam 😞 Nio bo a badaniu szyjka dluga idealna forma i zamknieta. I wcale sie nei ciesze!! Bo jak lozysko wysiada to wolalabym zeby i ona sie szybciej przygotowywala to porodu!! Nio wiec moze po odtswieniu coisk ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy po wieczornym karmieniu 😉
I Junior starszy o kolejny dzień 🙂
4nula większość ma na 56 i parę na 50, jutro dotrą jeszcze małe rozmiary, ale jak zakładam mu body na 56 to na długość jest idealnie, tylko gorzej z szerokością i rękawkami, ale są jak niedrapki wtedy 🙂

Powiem Wam że już prawie nie pamiętam jak to było być w ciąży 🤔 A z drugiej strony Juniorek powinien jeszcze rosnąć w brzuszku heh

Wiecie, postanowiłam się nie poddawać i na jutro na popołudnie jestem umówiona z Panią od laktacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad ale Piotruś już duży! To Damianek za tydzień wychodzi a ma dopiero 2600!
A z robotnikiem to współczuję, co za niewdzięczny gad, aż mnie nerwy biorą jak o tym pomyślę 😠 😠 😠

Czarna ale Ci fajnie z Miłoszkiem, a jak się czujesz? Jak blizna po cc się goi? Boli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad Spooory już Twój Piotruś 🤔 🙂

Fizycznie wszystko oki, pomimo że wstaję tyle w nocy wogóle nie czuję zmęczenia jeszcze. Co do blizny, prawie już jej nie widać-parę strupków. Miejsca nacięcia nadal nie czuję-ale to normalne, poza tym czuję zrosty pod skórą. I flaczek-brzuch boli-nadal macica się kurczy.
Na karcie z wipisu przeczytałam że powodem CC była "ciasnota" miednicy 🤔
Albo podali jakikolwiek powód albo po prostu to prawda i dlatego skurcze miałam regularne a rozwarcie na 1cm i główka nie chciała zejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaad- ja już sama nie wiem co to było..;/ zgłupiałam. Ale nigdy takiej galaretki nie widziałam, więc wątpię, że śluz.. boli mnie brzuch w dolnej partii, tylko przy wstawaniu i chodzeniu ale wizyta dopiero 18 lipca; ciekawe jak tą moją szyjka.. czy sie dalej skróciła..
Tak Was czytam i myślę sobie, że niektóre z Was pójdą świadomie w ustalony termin.. a ja się czuje tak.. jakbym nie znała dnia ani godziny.. i boje się, że ten moment nastąpi w najjmniej oczekiwanym czasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi23 napisała, że jest w szpitalu, dostała kolki i wymiotów, nospa nie pomagała, mąż zawiózł ją do szpitala, dostała zastrzyk i leży teraz pod kroplówką, piszę, że bardzo ją boli 😞 trzymajmy kciuki za nią, biedak się namęczy, wiele z nas wie jakie to są okropne bóle kolkowe
superbabeczka znów trafiła na blok porodowy bo krwawi i ją obserwują
DZIEWCZYNY JESTEŚMY Z WAMI I BARDZO MARTWIMY SIE O WAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na sekundke napisac superbaba i megi trzymam za was kciuki!!!!! trzymajcie sie tam i dajcie znac jak sie czujecie jutro

ja mowie mezowi o nie dwie laski juz w szpitalu a on...i na ciebie przyjdzie pora :/ jezu wiem przeciez 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana,

wczoraj już nie zajrzałam, bo miałam znowu atak bólu w podbrzuszu, pewnie po 4h wycieczki samochodem... Boże te bóle są straszne, wczoraj umierałam, pomogła dopiero kąpiel, ale ja nie wiem, jak przeżyję poród 😮 😞

Superbaba i Megi trzymajcie się 😘

Magdaluke to będzie ciekawie, jak też urodzę 26go 🙂

Czarnyloczek nie zamartwiaj się tym karmieniem, wiele kobiet ma problemy zwłaszcza po cesarce, ale masz ode mnie oklask za nie poddawanie się! Brawo 🙂

Ja dziś jak widać jakoś strasznie wcześnie się obudziłam, nie czuję się zbyt dobrze, ale na razie chyba nie zasnę, może później spróbuję / zieeeeeeww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Znowu złe wieści, dziewczyny trzymajcie się.
Suuperbabo - pamiętaj że jesteś w dobrych rękach.
Dodi - coś słyszałam że pod koniec ciąży nie są wskazane jazdy samochodem tylko właśnie nie wiem dlaczego dokładnie.
A co do 26 sierpnia to ja mam wtedy urodziny czyli razem z Ella świętujemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia nie dziwię Ci się - ja naprawdę strasznie się cieszę, że mam ustalony termin, zbieram się i idę, a nie czekam na bóle i nagle na gwałt 20km do szpitala...

bisia okropne wieści niesiesz 😞 Suuperbabeczko i Megi23 trzymajcie się tam dzielnie 😘

Dodi ja ostatnio za kółkiem byłam 9.06 w dłuższą trasę, a jako pasażer 300km w jedną stronę jakieś 4 tygodnie temu 🙂 a już teraz jeździmy max 50km (do Zielonej Góry lub do moich rodziców) i mąż prowadzi 🙂

Wiecie co? WYSPAŁAM SIĘ! Szok! Poprzedniej nocy wcale nie spałam, więc tym razem padłam o północy, pierwsze siku dopiero o 4:40 i zaraz z powrotem zasnęłam i spałam do 9:40! Nie pamiętam kiedy ostatnio tyle czasu spałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbabeczka okropnie przeżywa to wszystko, ale ja wierzę w nią, to silna kobitka tylko czemu wciąż na nią spadają te cholerstwa?
megi napisała, że dalej ją z prawej strony boli i także żołądek. Jutro zaczyna 38 tydzień i przynajmniej o to jest spokojna , że może już spokojnie rodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
MegiSuperbabeczko trzymam kciuki za was kurcze Megi mam nadzieje ze juz leiej sie czujesz ty sie nacierpisz z tymi bolami 😞,Dorotka krwawisz jeszcze? co lekarze mowia?
Na szczescie ciaza juz jest wysoka wiec dzidziusie duze 🙂
Dodi to napewno przez podroz a niewskazana jest jazda samochodem tak daleko dlatego ze za bardzo trzesie niby,ale niewiem ile w tym jest prawdy 🤨

Mnie tak w nocy glowa bolala ze myslalam ze wykorkuje 😞 boje sie ze od Amelki sie zarazilam, na szczescie jej juz lepiej
Milego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rety 😞 Dorotka, Megi- trymajcie się kochane.. co to się dzieje;/ ale tu dziewczyny mają racje, jesteście pod opieką lekarzy i musi być dobrze !
Dodi- może Ty masz po prostu skurcze??? wtedy brzuch jak na okres boli...spina Ci się przy tym brzuch?
Kurde, widzę że powoli się rozlatujemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...