Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HEj 🙂

nie czytałam niesttey co u Was ale miałam gości wiec czasu brakło, ale weszłam żbey zobaczyć co u strazuki i już ma swojego Damianka przy sobie jeju jak jej zazdroszczę że juz ma poród za sobą i ślicznego synusia tuli

ja dziś czuje się fatalnie od rana co chwilke pobolewa mnie brzuch ale mały się rusza więc to mnie uspokaja ale lekarz mówił że gdybym się źle poczuła mam się zgłosić na oddział ale jakos nie chce tam iść na weekend chciałabym dopiero w poniedziałek albo jak już to w niedziele wieczorem ale nie predzej, więc jeszce czekam póki ból jest znośny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WIdzicie, ja też czuję się średnio .... jakoś brzuch pobolewa jak na okres, jakiś się twardy robi i niedobrze jest ... to czasem się powtarza i raczej nie jest to poród, no ale przyjemnie mi nie jest za bardzo ....ehhh
mam nadzieję, że przejdzie 🤢 wielką nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny widze ze cos kiepsko dzisiaj sie czujecie 😞 no niestety tak to juz teraz bedziemy mialy,ale juz niedlugo.
Nie moge sie napatrzec na Damianka od strzalki sliczniutki 😁
Ja wrocilam z zakupow wlasnie i sie narzarlam jak glupia tortilla mniami 🙂
Musialabym sie z corcia jeszcze wybrac na plac zabaw ale mam takiego lenia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beee ja tez sie skusilam zobaczyc haha mimo ze juz widzialam to bleee

odrazu mi sie przypomnial artykul o tym jak babki jedza swoje lozysko o fuuuuuuuuuuuu chyba bym wymiotywala przez rok 😮

ja sie wylamie czulam sie dzis bardzo fajnie pojechalam na miasto troszke pochodzilam po sklepach z 2h wiec jak na moje sily to super ale qle jak sie tak duzo ruszam to wlasnie duzo wydzieliny mam i nie wiem czy sie tak zmeczylam i spocilam ale mam cale mokre maty az sie przebrac musialam 😮 mam nadzieje ze to nic 😁 bo mam zamiar jeszcze 2 tygodnie przechodzic z brzuszkiem 😁
ide teraz robic obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja mam mokre majty 🤪 wlasnie jak wiecej pochodze
a czopa ogladac nie bede bo dopiero pochlonelam uwaga uwaga! goracy kubek danie instant "puree ziemniaczane z serem i brokulami" w sumie skladniki mialabym w domu zeby zrobic na swiezo ale to by za dlugo trwalo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki! Widzę, że dzisiaj samopoczucia ogólnie do d... Ja w ogóle jakaś rozbita się czuję, znowu czarne myśli... A od wczoraj jak mnie pobolewa brzuch to też na górze, nie tylko dół.
Monia Ciebie to tak ten poród szczuje i szczuje i w każdej chwili może się coś wykluć, może jeszcze przed tą trzydziestką 😉
Ale radocha - mamy kolejną mamusię, wierzyć się nie chce, że to już. Dzisiaj rano jak się obudziłam do wc to patrzę na zegarek - 5.45 i od razu myśle co tam u Strzauki, że pewnie zestresowana i spać już nie może 😉 Chyba wszystkie tak przeżywałyśmy ten poród 😉 Mamy już 2 przystojniaków to może teraz czas na jakąś pięknisię? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Następne w kolejce chyba Maiha lub Monia, więc jeśli nie będzie niespodzianek, to trzeci chłopiec 🙂

Mama mi zrobiła spaghetti ale pyyycchhhaaa 🤪 Na racuchy też mam chętkę, ale nie umiem robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O wy tez take macie ufff to chyba sie wiecej pocimy ale czemuz to sie cipka poci?! Nie man pojecia

Megi to nie masz terminu na 25ego? Jak w tabelce?

A kiedy maiha ma ta cesarke wie juz?

Zadnej chetnej zeby nad ttabelka czuwac bo maiha zaniedlugo beddzie miala pelne rece robot z dziecmi?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Agadko ja w poniedziałek mam sie juz zgłosić na oddział i dopiero w tedy się dowiem kiedy bede miec cc i będzie ono albo we wtorek środe ewentualnie w czwartek , dam wam znac jak bede już wiedziec ale napewno w przysżłym tygodniu 🙂

co do tableki to jeśli któraś chętna moge przesłać tabelke w wordzie na poczte to będzie wtedy łatwiej edytować 🙂 jak któras chętna to niech mi prześłe adres swojej poczty na poczte brzuszkową )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki sierpien sie zbliza wiec niedlugo kres naszych dolegliwosci 🙂
Kurde nie umiem lezec, wynudzilam sie na maxa, zasnelam a jak wszyscy sie zmyli to od razu wstalam 😜
Robie placek 🙂 tzn zeby nie przesadzic to dzis pieke biszkopt a jutro mase, bo wiecie ja uwiebiam szarlotki i wszystko co z jabłkami, nio wiec wybraam to
http://wypiekizpasja.blox.pl/2010/10/Jablecznik-na-biszkopcie-z-bita-smietana.html
Nio na tej stronie to ogolnie sa super przepisy i zawsze sie udawaly, nio mam nadzieje ze teraz tez nie zapesze 🙂
Maiha to juz kilka dni.....
Dzis sobie uswiadomilam ze jezeli nic sie nie pozmienia to ja za rowne 2 tygodnie o tej porze tez bede po cesarce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja sie nie pisze na tabelke, bo pewno pierdzielne po jednym dniu z dwoma maluchami. ALe nich ktos przejmie paleczke, co? 😉
A ja tez w sumie dobrze sie czuje , no znaczy nie rewelacja, ale ok. Tez na zakupach bylismy, ale u nas nie ma dnia, zebysmy gdzies nie pojechali. Naprawde nie czesto sie zdarza 😜. No i kupilam pare prezentow urodzinowych dla dzieciaczkow w rodzinie i moj Luke jakiegos szalu dostal i sluchawek nakupowal...nie iwem o co mu chodzi...nie wnikam. I jak wrocilismy do domu to dziadek z dostawa juz byl i mam caly dol zawalony mebelkami/sprzetem. Dowiozl lozeczko i kolyske drewniana ( zrobie wam zdjecie jak juz ustawie, bo to ta recznie robiona) i jakies szafki nam przywiozl 🤢 nie wiem skad....i hustawke i bujaczek i wanienke i pare pudel z drobiazgami...tak wiec wszystko juz w domu mam, teraz tylko sie z tym ogarnac!!!!! Nawet chyba dzisiaj sie nie bede przymierzac do tego zadania....
A mi tez w gaciach ciagle mokro, zmieniam bielizne czesto. Ale to taki straszny dla mnie dyskomfort... A ten czop to pisalam, ze obrzydliwe. No ale tak jest....W ogole ta piekna ciaza z deczka obrzydliwa, no nie 😉
Maiha, rozumiem, ze nie chcesz na weekend do szpitala...ale sama wiesz, ze jak bedzie trzeba, to trudno.
Megi, to Ty w koncu na kiedy masz termin?
Nirmala, takie bole z gory brzucha to chyba musisz mocno obserwowac. Juz sama nie pamietam, na szkole rodzenia na pewno mowili, no nie. Ja mysle, ze Ty raz dwa i bedziesz miala Michasie, nie wiem czemu, takie przecucie.
Mi to sie spac chce. Zmaczona wstaje a spie nawet i 7 godzin...z 5cioma kursami na siku, wiadomo.
Luke powiedzial, ze wrocimy jutro do domu po meczu, tylko zebym z nim pojechala...a ja mu nie wierze zbytnio, bo moze mnie na zasadzke wkopac. Glupio tak myslec, no nie? No ale umowy z nim nie podpisze przeciez.....jutro zobaczymy jak sie czuje i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad ja bym z checia zjadala taka pychotke, ale robic mi sie nie chce. Ostatnio gotowanie to dla mnie jak za kare....A Ty chyba lubujesz sie w wypiekach, no nie 🙂 2 tyg !!! To przeciez minie w oka mgnieniu! W ogole zaraz na kazda przyjdzie czas. I juz, znowu czuje strachaaaaaaaaaa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny uzupełniłam tabelkę o strzauke, a megi przepisłam na 4 sierpnia choć kiedyś pisąła o 25 lipca ale teraz to juz zostanie ten 4 bo tak ma w avatarze, no to co nie ma chętnych na prowadzenie tabelki?? ja jak urodze to może troche czasu minąc zanim ogarne Nadie i Adasia wiec może faktycznie przyda się druga sooba do aktualizacji

co do mokrych gaci to uff dobrze że nie tylko ja tak mam, ciagle ten dyskomfort ;/

Magdaluke no to szał urządzania kącika dla synka 🙂czkemay na zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauko super że u ciebie dobrze i że się dobrze czujesz zazdroszcze tego że masz to juz za soba

co do wypieków to mojemu meżowi zachciało się ciasta i upiekłam ciasto z owocami(akurat nam boróweczki an ogródku dojrzały) i galaretką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka: Jak fajnie ze mozesz coisk na forum napisac 🙂 Damianek kochany!! Cieszymy sie razem z Toba!!
Madzia; to dostawa jak sie patrzy 🙂 Czyli juz nie musissz sie denerwowac 🙂 na spokojnie poukladacie 🙂
maiha: mmmmmmmmmmmmmmmm takie to tez bym zjadla 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja chce ciastaaaa. Niesprawiedliwe, bo mi sie nie chce robic . ALe moze jak nie dam rady to zrobie...watpie.
Maiha, no wlasnie dlatego ja sie nie pisze na tabelke, bo ja nie potrafie sobie nawet wyobrazic jak to bedzie z dwojka maluchow...a moja ELla to mlodsza od Nadii 🤪 Ale babcia pomoze na poczatku, mala najwyzej pochodzi z nia do przedszkola, bo jest caly czas zapisana i ma uzupelnione wszystkie dokumenty itp. A pewno jej sie bedzie podobac, tylko tak myslimy, ze jak babcia pojdzie do swojego biura, to pewno bedzie tragedia....a z nia przeciez nie bedzie mogla caly czas siedziec...ale nawet chce, zeby poszla i zobaczymy jak sobei radzi. Bo w przyszlym roku chcemy japoslac tak na jeden dzien w tygodniu.
STrzauka- no swietnie, ze tak szybko poszlo i malutki je i macie sie dobrze. Mam nadzieje, ze Twoje komplikacje nie byly duze....I jak emocje kochana? Tatus chyba w niebo wziety, co? Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...