Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Echhh, taka samotnosc to ciezka. ALe to trzeba charakteru. Ja z rodziny wojskowej, to wiem jak ciezko bylo mojej mamie jak tata non stop na poligonach, wizytacjach, inspekcjach i czym tam innym. I tak sobie powiedzialam, ze ja za wojskowego nie wyjde ( z powodu samotnosci). Ale nie trzeba byc wojskowym, zeby cierpiec rozlaki. Wspolczuje kobitki, Gaja, zycze Ci, zebys byla z mezem, jesli masz jak...moze warto sie przeniesc? Dodi na statek sie nie przeniesie 😉
Ja mam takiego dola, ze nie wiem...Placze, zalamana kompletnie jestem, jakos mnie sytuacja przerosla. Nie moge sie ogarnac. Luke zabral mala i mnie zostawil, zebym sobie pomyslala w spokoju.... 😠
On zeberka na grillu piekl cale popoludnie i ja oczywiscie nie zjadlam, bo ja nie lubie. Tluste, zylaste takie, bleeee. Ja to nie wiem czy ja normalna, nie lubie tego, co wiekszosc ludzi...ponoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda kochana - a z czego ten dołek? Ciążowy po prostu czy jakiś powód jest? Ja dziś miała też zły dzień i ryczałam i tupałam nogą jak małe dziecko...bo sukienka zła, bo woda za zimna, bo ciśnienie wody za słabe..jak nienormalna 😞 A żeberek też nie lubię...ale taką kaszankę z grilla z musztardą to bym zjadła...oj zjaadłaaa 🙂 Ja ostatnio w ogóle bez apetytu coś 😞

Za chwilę znów zastrzyk...sajkooo....brzucho siny, bo ostatnio coraz ciężej zrobić bez siniaka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Pięknotki 🙂

Myślałam, że jak zwykle będę pierwsza, a tu Bisia jeszcze wcześniej wstała 🙂 Ja to ranny ptaszek jestem i już zajadam bułeczkę z serem i pomidorkiem 🙂

Dziś idę do teściów na imieniny, więc liczę na suto zastawiony stół 😉

Miłego wiosennego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Miałam wczoraj wizytę, dzidzia zdrowa jak rydz, szybko rośnie.
Leżę sobie, babka jeździ sprzętem, mierzy dziecko itp, wszystko super.
Pyta czy znamy już płeć, ja mówię, że tak, że dziewczynka. Ona mówi, że tak - faktycznie dziewczynka. Bada sobie dalej, a ja się do niej śmieję, że właśnie miałam nadzieję, że mi nie powie, że nagle coś jej wyrosło między nóżkami. Babka się śmieje i nagle wyskakuje "właśnie jej wyrosło!!" i szok! Jaja i siusiak - idealnie się dziecko ustawiło! Jak na zawołanie! Babka zaskoczona, bo dwa razy już niby była dziewczynka, ale tak mu się po prostu moszna zawinęła, że wyglądała zupełnie jak wargi... No i będę mieć syna - na 100%, a nawet na 1000% - 4 razy sprawdzała, pokazała nam wyraźnie jajka i małego siusiaka!!
powiem Wam, że dziwne uczucie, już tak się nastawiłam na córeczkę, mówiłam do brzuszka po imieniu... Dziwnie się czuję i nie mogę się przestawić na tego sisiorka 😉 Mąz stwierdził, że fajnie, bo z synem będzie miał więcej zajęć 😉 spodenki wymieniliśmy na niebieskie, a 3xbodziaki już zostaną - po domu będą najwyżej 😉 dobrze, że nic więcej nie kupowaliśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki!

Strzauka to niezłą niespodziankę Wam mały zrobił 😆. No to teraz gratulujemy synka 😆.

Dzisiaj wreszcie ładna pogoda i słoneczko zagląda przez okna - od razu chce się żyć 🙂 Ogarnęłam trochę w mieszkanku, a jak mąż przyjedzie to zamierzamy wybrać się do rodziców 🙂 i może jakiś spacerek bo trzeba korzystać z pięknej pogody.

Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka, ale jaja ( troche doslownie 😁 😁 😁). No nie moge, n o to co, gratuluje syneczka!!! Bedzie Gabriel???
U nas tez ladnie, poki co to az sie wierzyc nie chce jak ladnie a dopiero 9 rano. Ja o 5 rano sie obudzilam, leb mnie rozsadzal i wzielam proszka ...zlagodzil ale dalej boli. Nie pozwole na to,zeby mi bol glowy zepsul dzien. Padlam wczoraj, psychicznie wykonczona...nie wiem jak to bedzie dzisiaj, bo az takiego dobrego samopoczucia w sobie jeszcze nie odnalazalm. Echh, nie wiem czemu to tak, przesilenie wiosenne czy co. A moze po prostu wszystkie stresy mnie dogonily i nie moge sie ogarnac. No nic, moze cos fajnego sie wydarzy i mnie pocieszy.
A dzisiaj Swietego Patryka, piwko zielone czy jakiekolwiek inne nie dla nas kobitki! Moja tesciowa Patrycja konczy 60 tke. Tak ja w Sw Patryka, Patricia nazwali , mi sie podoba 😉
Milutkiego kochane !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka niesamowita historia 🙂 dobrze, że nie dowiedziałaś się prawdy przy porodzie :P

A ja dzisiaj leżałam pół dnia, antybiotyk musi działać bo padam...ehhhh... czekam aż rodzice wpadną mnie odwiedzić, chyba muszę jakieś ciasto upiec...za oknem 20 stopni a ja ukiszona w domu....mąż też chory, przynajmniej leżymy razem 🙂

A maluszek rośnie, bo wyglądam jakbym piłkę połknęła hehe :P
Życzę lepszego dnia niż mój 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobilismy "sesje " zdjeciowa dla babci, wiecie jakie to latwo z poltoraroczna panienka - "ja sama chce" hehe. Wrzuce wam zdjecie tak na poprawe humoru, bo moj sie troche poprawil 😉 Zaraz sie zbieramy na wyprawe gdzies...nie wiem jeszcze gdzie. A to moje mala wiercipieta
[IMG]http://i43.tinypic.com/2gxgumv.jpg[/IMG]

mam caly album na facebooku...
Zycze cudownego weekendu dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka - ja tak jak Magda krzyknelam "ale jaja"!!! Az mezowi przeczytalam..niezla historia 🙂To co..bedzie Gabrys? Smiesznie troszke...

Ja rano prawie zeszlam na serce i w koncu przy 140 tetna i zaslabnieciu - wzielam lek od lekarza.I chyba troszke pomoglo...ubralam sie szybko i poszlismy do Powsina na spacer!Piekna pogoda, dopiero wracamy..no i spelnil swoja zachcianke bo od wczoraj mialam pchote na kaszanke z grilla i tam wlasnie zjadlam 🙂Mniami!!!!

Jak znajde sily to wieczorem na urodziny do znajomego 🙂Buziaki Mamusie!
Ja sobie chyba walne sobioe Karmi z okazji Sw. Patryka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba, gratuluje kaszanki !
Jejku, uwazaj na siebie kobieto, to nie zarty z tym Twoim sercem....echhh. Trzymaj sie. SIsi podeslala mi zdjecia ze spacerku wlasnie, fajnie, ze macie piekna pogode...ja, no coz, wyjelam sandalki z pudla, bo upal 😎
musze sie w koncu ubrac, zaraz mi sie dostanie 😜
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Weszlam was poczytac a tu taka akcja ze Strzalka- gratuluje Ci syneczka 🙂
Moja kolezanka miala taka sytuacje dwa razy jej powiedzieli ze bedzie dziewczynka i do konca byla przekonana ze bedzie miala coreczke-ale bylo zaskoczenie jak jajeczka wyszly przy porodzie, nie umieli uwierzyc na poczatku.
Dobrze ze sie teraz dowiedzialas Strzalaka bo sie nastawisz 🙂
Wspolczuje wam wszystkich bólow dziewczynki 😞
Ja dzisiaj sobie wracalam z pracy i normalnie mi sie zakrecilo w glowie, az musialam przystanac na chwile-a to do mnie nie podobne wiec troche sie zaskoczylam 😲 no ale to takie uroki ciazy.
Mowicie ze pogoda fajna w Polsce 🙂?
Ja juz 4 kwietnia przylatuje- kurcze ale nie umiem sie doczekac 😎
Milego wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny postarajcie się mieć dziewczynki, moi wszyscy znajomi w tym roku spodziewają się chłopców lub już urodzili chłopców ( 6 ciężarnych i same chłopy!) i w każdym tygodniu dowiaduje sie o nowej ciąży i , że to chłop. Z kim mój syn będzie chodził na randki!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z nasza Helenka pojdzie na randke..no chyba, ze wyjdzie z tego piekny Helen:P

My wracamy z imprezy..zmeczona i nudnawo:/Marzy mi sie lozko...a jutro znow latanie, bo imieniny synka siostry. A w tygodniu lekarze: echo serca i w czw. Gin w Medicoverze.

Bisia - a bol Ci przeszedl?A w Wawie tylko na momencik?:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor.
My w koncu w domu, troche sie nachodzilam i mnie nogi bola....
Superbaba, no widac brzunio, co Ty gadasz,ze nic nie masz? 🙃Fajowo. Zdjecie piekne. Mi sie marzy porzadny aparat i jakis lepszy program do edycji zdjec. ALe wszystko w swoim czasie.
Moje dziecie nam dopieklo, mowie wam....jak cos nie po jej mysli to wrzask, awantura i podloga...co sie z nia stalo? Ale oczywiscie wciaz jest kochana, wiec jej uchodzi na sucho.
Ja musze upiec dzis jeszcze tort, ale zrobie zamiast biszkoptu ciasto czekoladowe i na szybko zrobie dzem z truskawek, bo takie kupowane to sam cukier. To dla tesciowej, jutro wpadna. W koncu kupilam jej fajna torebke i naszyjnik. Mam nadzieje, ze sie jej spodoba.
Ide sie zabrac za robote. Milej nocki brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...