Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka, wklejam szafencję 😁
4nula, ważne, że z dzidzią dobrze. A wiadomo, ile cię będą trzymać?
Wczoraj przeczytałam, że siemię lniane jest dobre na zgagę i po napiciu się całą noc nie mogłam spać tak mnie bolał żołądek 🤢
[IMG]http://i50.tinypic.com/2mzbaer.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze przysnelam...ale obudzilam sie w kielskim stanie:,( Brzuch jakis napiety znow i boli jak wczoraj, a do tego jakas spanikowana! Bede wyc...Lekarka pewnie w szpitalu, bo nadal nie odbiera:/ A maz...tia..ogarnij sie i uspokoj...chyba mu nakopie! Boje sie wszystkiego!

Czarnyloczek - Ty pracoholiku!Dobrze ze wredzcie na zwolnienie idziesz, bo taka ciezka praca to juz nie przystoi w tym tc 🙂
Magdad - Ty kobito wez to pizdnij i kladz sie! Ja wiem, ze ktos musi i w ogole, ale nie mozesz sie tak meczyc:,(

..i zapomnialam co dalej napisac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 😘
4nula wspołczuje pobytu w szpitalu, ale badź dzielna - na pewno wszystko będzie dobrze. Tym bardziej, że maleństwo silne i nie chce mu się jeszcze wychodzić 😉
Superbabeczko świetnie, że wyniki dobre. A te bóle mogłyby Ci trochę odpuścić...
Magdad płytki i wanna super. Masz gust dziewczyno 😉
Kurczę ja w ogóle zapomniałam, że pod koniec ciąży to ilość wizyt się zwiększa... A tu akurat będę musiała dojeżdżać 100 kilasów :/ I kasy trochę pójdzie... No ale najważniejsze żeby z dzieciątkiem było wszystko dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za dzień z dupy - wstaliśmy przed 8, ale po śniadaniu położyłam się i spałam do 11. Zebrałam siły na wstawienie pralki z ubrankami Ady, ale czuję się z lekka jak zombi i najchętniej poszłabym dalej spać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi: sliczna szafa!!!! napelniaj ubrankami!!
nirmala: kurcze to kawal drogi masz;/ nioa dziewczyny to tez jest czas urlopów i obawiam sie ze niektórzy z naszych ginow moga sie gdziesik wybrac 🥴
4anula: to chyba bardziej dziewczynka 🙂 ale tp tak z artykułu a co do sprawdzalnosci to nie wiem 🙂
Dziewczyny polezalam pol godzinki i juz mnie sciagneli z nog 😠 Kurier ze sprzetem moze tylko teraz i trzeba nosic, wiec musze jechac po brata. Kurcze nic nam sie dzis nie zgralo 😠 Juz mam dosc tego mieszkania 😠 Nio a brat w pracy i nie wzial samochodu, nio jeszcze maz mowil zeby pod klatka zostawic, Nio ale za 4 tysiace to ja sprzetu nie zostawie pod blokiem bo bym chyba w oknie caly czas przesiedziala 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula napisał(a):
Nirmala -az tyle masz do lekarza?

Od czerwca będę tyle miała :/ Wyprowadzamy się z Poznania a wolałabym żeby już do końca ciąży prowadził mnie jeden lekarz. Zobaczymy jak to wyjdzie z tymi dojazdami... U nas jest jeszcze ten problem, że lekarze z Konina (gdzie będę teraz mieszkała) nie lubią lekarzy z Poznania więc ogólnie może być ciekawie... :/

Dodi fajna szafa. Kulnij sie dalej spać 😉 A co! 😉 Pewnie wszędzie dzisiaj taka tragiczna pogoda, że najchętniej by się cały dzień przespało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 wreszcie Was mogłam trochę poczytać 😉
Dodi- szafa rewelacyjna 😉
Superbabo- dobrze, że wyniki dobre, trzeba się cieszyć..a z tymi bólami to urwanie glowy..człowiek już nie wie co ma myśleć,, nie>?
nirmala- czemu sie przeprowadzasz? chyba nie doczytałam..
4anula- jak się czujesz? wystraszyłaś nas tu potwornie.. już takich numerków nie rób 😉 tylko siedź grzecznie do 37 tygodnia bez ekscesów 😉
A co do kosmetyków, to oliatum najlepsze do kąpania, nie uczula podobno w ogóle.. i już słyszałam od kilku osób że rewelacyjne jest, a krem do nivea sensitive
Ja wczoraj zakupiłam dwa ręczniki z kapturkiem 😉 była tez myjka w komplecie, nożyczki maleńkie, przewijak i termometr do wody 🙂
A poza tym to u mnie gorzej.. coraz gorzej;/ słuchajcie, mam takie bolesne skurcze łydek nad ranem, że już nie działa rozmasowywanie i potem aż nie mogę chodzić 😞 dziś mój mąż mnie z łózka ściagał jak chciałam do łazienki iść bo taki potworny ból.. a do łazienki poszłam na jednej nodze i na palcach z tej drugiej..bo nie bylam w stanie stanąć 😞 potwornie mnie to męczy.. już aż mi się płakać chciało bo tak jest codziennie.. pomimo że biore magne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi, ale super szafa, az zazdroszcze twojej Adzie, bo sama chcialabym miec taka w sypialni, bo mi sie moje ciuchy nie mieszcza (mimo, ze wiekszosc wisi nie uzywana).
Amelia to nie bardzo z tymi skurczami, a moze tam za mala dawka tego magnezu. Mi lekarz kazal profilaktycznie brace Filomag, a na ciezkie I obolale nogi Cyclo3Fort. Odkad zaczelam brac tabletki to mi skurcze ustapily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz witaj z powrotem u nas po długiej nieobecności 🙂

Nirmala to faktycznie będziesz miała daleko do tego gina, ale jak będziesz z kimś jeździć to może nie będzie tak źle, najgorzej to chyba samemu na dłuższe trasy auto prowadzić - przynajmniej ja tak mam że już teraz prowadzenie auta mnie bardzo męczy bo brzuch uciska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - wspolczuje skurczy, bo znajoma tak sie meczyla do konca ciazy:/ Duzo, duzo magnezu bierz i potas!
Nirmala - 100km to juz sporo:/ Ale probuj..jak sie okaze zr nie dajesz rady tyle jezdzic, to najwyzej poszukasz kogos na miejscu i juz...
4nula - lez tam cierpliwie! Sterydy to tylko 3 dni, ale podejrzewam ze beda chcieli poobserwowac szyjke i zostawia na tydzien lub poltora..niech lepiej chuchaja tam na Ciebie!
Magdad - lansko dla meza!Zebys sie tylko nie przelazila i nie przerobila..trzymam kciuki bys szybciutko zalatwila all i zalegla spowrotem w lozku!

Ja leze znow..maz pomoich histeriavh wzial na dzis urlop!Czekam nadal na telefon od lekarki, ale nadal nic - pewnie ma jakis sajko dzien:/ Moj tez nie nalezy fo specjalnie udanych..te bole to czlowieka wykoncza fizycznie i psychicznie! Do tego Helenka zmienila taktyka i malo kopie, za to wypina sie na maca na boki...az normalnie narzady i skora boli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Amelia - wspolczuje skurczy, bo znajoma tak sie meczyla do konca ciazy:/ Duzo, duzo magnezu bierz i potas!
Nirmala - 100km to juz sporo:/ Ale probuj..jak sie okaze zr nie dajesz rady tyle jezdzic, to najwyzej poszukasz kogos na miejscu i juz...
4nula - lez tam cierpliwie! Sterydy to tylko 3 dni, ale podejrzewam ze beda chcieli poobserwowac szyjke i zostawia na tydzien lub poltora..niech lepiej chuchaja tam na Ciebie!
Magdad - lansko dla meza!Zebys sie tylko nie przelazila i nie przerobila..trzymam kciuki bys szybciutko zalatwila all i zalegla spowrotem w lozku!

Ja leze znow..maz po moich histeriach wzial na dzis urlop!Czekam nadal na telefon od lekarki, ale nadal nic - pewnie ma jakis sajko dzien:/ Moj tez nie nalezy fo specjalnie udanych..te bole to czlowieka wykoncza fizycznie i psychicznie! Do tego Helenka zmienila taktyka i malo kopie, za to wypina sie na maca na boki...az normalnie narzady i skora boli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo- ważne że ją czujesz.. mój też się tak teraz wypina, chyba dlatego że coraz mniej miejsca w brzuszku mają.. Daj znać jak lekarka odbierze.. jakie masz te bóle? mnie też coś boli w szczególności rano .. po lewej stronie..ale chyba dlatego, że mały się rozpycha..albo ukłąda tak na dole.. i już teraz będzie tak.. coraz ciężej z dnia na dzień.. następną wizytę mam 30 maja więc cierpliwie czekam.. a do tego czasu mnóstwo roboty i egzaminów! ale coż.. nie poddaje się ! 😉 Musimy dać rade 😉oby do lipca.potem już zleci 😉 i będziemy ten czas chciały wydłużyć ze strachu ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko - mnie ciagle cmi w krzyzu i boli na dole brzucha tak dzuwnie..nie sa to wiazadla, bo te juz poznaje..przez to sie boje 😞 Zwlaszcza, ze u mnie dochodzi to nievezpieczne lozysko przodujace..nerw wiekszy przez to:/ Cos tam musi sie dziac, ze nie odbiera..wiec cierpliwie czekam. Dobrze, ze maz zostal bo dzis psychika by mnie chyba dobila!

Dobrze, ze wiekszosc pokupowalam juz, bo nawet nie mam ochoty ani sil zerkac na allegro i przed kompem:/ Jak przyjdzie kaska to skupie sie na rzeczach porodowych i poporodowych dla mnie + rozek dla Helenki i jakies jeszcze pierdolki..reszte niech maz kupuje potem najwyzej. Samo lozko+materac+posciel to z 700-800zl:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz, ja sama zazdroszczę mojej córce takiej szafy, bo sama mam dużo mniejszą w sypialni i to jeszcze z mężem na pół hihi 😜 Ale przyznam, że i tak mam zamiar z tej szafy skorzystać, bo póki co Ada nie ma nic do gadania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Dodi szafa extra 🙂 ja juz nie mam miejsca na meble, malenstwu bedzie musiala wystarczyc wieksza komoda 🙂
Superbabeczko ty to chyba najbardziej obolala na tym forum- trzymaj sie i nie przejmuj za duzo.
Ja ostatnio mam takie bola podbrzusza jakbym miala mocny okres dostac tez mnie to okropnie martwi, ale w sumie nie trwa caly dzien tylko lapie na chwile i popuszcza-zobaczymy co bedzie dalej.
Kurcze dziewczyny tez sie juz nie moge doczekac az skoncze pracowac-coraz gorzej,ale jeszcze ze 3-4 tyg musze wytrzymac pozniej juz maciezynskie dostane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga właśnie dlatego zamówiliśmy taką dużą szafę, żeby nie kupować nowych mebli, a tak wszystko do szafy i już 😉
Podziwiam was dziewczyny, ze pracujecie i to prawie do końca ciąży! Ja ledwo zipię jak napiszę 1 stronę pracy magisterskiej, a co dopiero tyle godzin w pracy 🤢 Szacun 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
ale dziś kiepsko się czuję... znów nie moglam się podnieść rano, tak ciężko spałam w nocy - co chwilę się budziłam, nie mogłam ułożyć, było mi duszno, wszystko mnie bolało... I to już nie pierwsza taka noc, potem mam cały dzień do dupy 😞
Nie mam pojęcia co zjeść na obiad, nic nie chce mi się robić, a za godzinę małżon wraca i wypadałoby coś podać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...