Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zazdroszczę już nie pobierania krwi 🥴 mnie jeszcze czeka morfologia, mocz, antygen HBs, alat, aspat, bilirubina całkowita, kreatynina w surowicy, białko całkowite w surowicy, potas w surowicy, sód w surowicy .. może ktoś miał to jeszcze? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pampinka: ja mialm czesc, czyli proby watrobowe, , a to bilako to pewnie sprawdzaja u Ciebie zatrucie 🥴
bisia: mnie to calkowicie przeraza. Ale po cichutku liczeze to moze sie jeszcze uspokoic i doczekamy naszych kolejek 🙂 Nio a Wy mialyscie te badania prywatnie czy na NFZ? Bo rodzinny ich zlecic nie moze, itak sie zastanawiam, bo kurde kolejna stowka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to czesc po raz kolejny 😜
Monia, uff, sie zestresowalam, ale w sumie moglabys juz urodzic 😜 Pilnuj tych boli i jedz do szpitala tak na wszelki wypadek, jesli sie jeszce raz zaczna. Nie zazdroszcze takich przepowiadajacych. Za kazdym razem - czy to juz???? No ale cos czuje, ze u CIebie juz zaraz!!! I klask sie oczywiscie nalezy. I Pamkinie tez 🙂
Czarnyloczku, bycie mama jest najlepsze no nie!!!!! Swietnie czytac, ze tak sobie cudownie radzicie. A tata sie przekona, i jak juz zlapie wprawe, to bedzie Ci go zabieral 😉
Moj mezul to od razu mala po urodzeniu mial na lapkach. Taka prosto z "pieca". Nic sie nie bal i tak zostalo. I wszystko przy niej robil, chyba nie docenilam, ze tak potrafil, bo to normalne, ze niektorym tatusiom potrzeba troche czasu.
Agadka, Czzarnyloczku, no masakra jak polozne myja pod kranem maluszki. Ja mam nagrana pierwsza kapiel malej i ogladalam niedawno i az tak dziwnie, wprawne te polozne.
Agadaka , nam tez minelo wlasnie 10 lat razem...ale nie pamietamy dokladnej daty... 🤢 Jakos tak na poczatku wakacji 🙃 A w niebawem 7 lat po slubie. No czas zapiernicza...na maxa. A jak poznalas swojego Adi?
4nula, rzeczywiscie te mdlosci dziwne. Ja mam jak sie kawa zle wpasuje i nic nie zjem i wezme witaminy. ALe to chyba nic dziwnego hehe. Mam nadzieje, ze Tobie i Amelii lepiej.
Magdad, czyli te Twoje skurcze to bolace czy raczej nieprzyjemne?
Bisia 3 razy dziennie prysznic? Hehe, skore zdrapiesz jak sie bedziesz tak szorowac.
D-Brycz, fajna fura!!!
A Helenka SUperbaby nabiera sil, moze juz niebawem si enad nimi zlitija i zrobia cc...i beda mogly dziewczyny odsapnac i wrocic do domku
Anyaz, to tak samo widze jak u nas, wit K w zastrzyku po urodzeniu. I potem juz sie nie podaje.
Niewyspana jestem i zla od rana w zwiazku z tym. Nie mam sil a dopiero wstalam wiec czuje,ze dzien do banki sie szykuje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁
A ja pytalam gina, czy to normalny taki bol, ze lapie mnie dol brzucha , pachwiny i rozchodzi sie do dolu plecow...bo mi sie taki bol podejrzany wydaje, no nie? Ale powiedzial, ze to ok, normalny. Ja sama nie wiem. Jego tylko interesowaly skurcze, czy sa..hmmm.
Ja nie mialam boli krzyzowych jako takich, Bogu dzieki, wiec nie wiem jak to boli. POnoc sgtrasznie. Chociaz juz sama nie wiem, bo i tak strasznie bolalo.

Strzauka pewno sie juz rozgoscila na porodowce 😉. Mam nadzieje, ze da znac.
A co do wynikow krwi, to wczoraj pytalam na co pobieraja, ale ta pielegniarka to jakas glupawa byla ( sorki, ze tak, ale naprawde....) i chyba sama nie wiedziala. WIec mnie zbyla i nie wiem. ALe dwie tubki pobrali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Agadaka , nam tez minelo wlasnie 10 lat razem...ale nie pamietamy dokladnej daty... 🤢 Jakos tak na poczatku wakacji 🙃 A w niebawem 7 lat po slubie. No czas zapiernicza...na maxa. A jak poznalas swojego Adi?


no to gratuluje 10 lat 😁 hihi
a mnie adrian podstepem wziol lol kiedys....10 lat temu...jak jeszcze internet nie byl taki popularny chodzilo sie do kafejek internetowych i siedzialo na interi czateri haha on tam chodzil i ja i on sobie przeczytal jaki mam nick i napisal do mnie a ja nie wiedzialam ze to on w ogole i z nim gadalam z miesiac a potem napisal smsa do mnie w sylwestra (my cos mamy z tym sylwestrem bo potem oscar sie urodzil w nowy rok) i sie okazalo ze jego najlepszy przyjaciel jest z moja najlepsza przyjaciolka i dali mu moj numer no i od 19 stycznia jestesmy razem 😁
w zyciu bym nie pomyslala ze ten gosciu ktorego znalam z cafejki na czesc czesc zostanie ojcem moich dzieci i mezem lol nawet nie byl w moim typie hahahhaha....zycie 😁

a wy jak sie poznaliscie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad- Te Hbs ja ostatnio miałam robione a tak to tylko morfologie i mocz nic więcej. Te paski do wykrywania wód płodowych mają jakąś specjalną nazwę ? To chyba Ty pisałaś o nich kiedyś 🙂
Pampinka- no to cały zestaw masz tych badań, ja to nawet nie wiem czy będę miała jeszcze jakieś robione w sumie wszystkie wyniki ok to mi chyba nic nie zleci więcej.
Strzauka - trzymam kciuki za Ciebie i Damianka no i czekam na zdjęcie oraz informacje 🙂
A co tu dziś taka cisza...weekend chyba się zbliża.
Ja dalej się źle czuje eh jeszcze brzuch mnie boli jak na okres niby to normalne ale no-spa nie pomaga 😞 poczekam i zobaczę co dalej jeszcze mam wrażenie że mi się coś tam sączy ale nie jestem pewna może to tylko moja jakaś paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

jeszcze nie zdążyłam was poczytać dokładnie, bo niedawno wróciliśmy z rodzicami ze Stegny, nie czułam się najlepiej po podróży i musiałam trochę pospać. Mam ściśnięty żołądek i niedobrze mi 🤢 A jeszcze muszę się oporządzić do gina, a już mi tak trudno się dokładnie ogolić 😞 Ogólnie wracam bardziej zmęczona niż przed wyjazdem, bo przy babci tyle roboty, że głowa mała...

D-brycz wózek pierwsza klasa ( wiadomka, bo mam taki sam 😜 ), tylko nasz jest czarny, no i jeszcze niezłożony 🙂

Helenka ma już 2600, to może moja dziecina waży podobnie, chciałabym bardzo, ale nie wiem, czy gin mi dziś to powie, raczej na to nie liczę.

Miłoszek przecudny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula, to chyba zwykle lakmusowe, Madzia wie.
Agadka, gratki gratki! Ale sie krecil, az sie zakrecil ten Twoj ADi!!!!!!
a z Lukeim poznalam sie na Work &Travel, on na wkacjach pracowal tam, gdzie ja trafilam i w tym samym akademiku mieszkalismy. I byl pierwszym amerykaninem , ktorego tam poznalam hehe. A potem z nim wyjechalam i w ogole szalone lato bylo. Luke KOMPLETNIE nie w moim typie, tez bym nigdy nie uwierzyla, ze bedzie moim mezem 🙃 ale szybko mnie zaczarowal swoim charakterem i osobowoscia a i o to w zyciu chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msz racje magdaluke

a nasz pierwszy taniec to ta piosenka kocham ja ale nie wiem bisiu czy sie ja da na zywo grac chyba njalpiej w orginale

http://www.youtube.com/watch?v=BKbruE8SVfU

jezu mala sie od wczoraj tak jakos nisko rusza glowka ze mam wrazenie ze jej wloski wystaja juz hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka i Magdaluke gratuluję takich rocznic 😁 Agadka fajna historia Waszego początku 🙂
Dodi a jak poprosisz np. o wydruk parametrów to też nie da? Ja ogólnie myślałam, że takie wydruki z usg do szpitala potrzebne bo gdzieś tam na liście rzeczy do szpitala były.
Z badań miałam tylko morfologie, mocz, glukoze, anty hbs (czy jak to sie zwie), gbs i na poczatku jakies badanie na choroby weneryczne ale nie pamietam jak sie zwalo :P
A miałam Wam się zapytać czy robicie do szpitala tzw. plan porodu czyli czego oczekujecie od prowadzących poród, czego nie chcecie? Bo u nas położna zachwalała, że to takie dobre jak z sensem napisane bo od razu wie jak z pacjentką postępować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz, ale fajna bryke macie z Iza 🙂 Czarny z niebieskim fajnie wyglada 🙂
No, no Agadka i Magdaluke jake fajne okragle rocznice macie 🙂 My z mezem bedziemy miec 4 rocznice bycia ze soba w sierpniu. Agadka miala podobnie, ze moj nie byl w moim typie (stwierdzilam nawet w myslach ,,nigdy w zyciu") 😁
Strzauka daj znac jak tam ta oddziale 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Pampinka - u mnie też 36 skończone 🙂 tylko, że u Ciebie bardziej do przodu jeżeli chodzi o szyjkę, bo moja jest nadal nieskrócona - więc pewnie mnie wyprzedzisz 🙂

Nirmala - ja nie piszę nawet planu, bo podobno nie czytają tego...

A swoją drogą, ale pędzicie - skurcze, rozwarcia, niesamowite 😮 jak ten czas leci 🙂
A i ja też mam obawy, żeby komuś dać Martusie, oprócz męża 🙂 Bo tak 9 miesięcy ją noszę, to czemu ją mam oddawać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala tylko 2 razy dostałam zdjęcie z parametrami od mojego gina no i raz jak byłam na własną rękę w Gdańsku na 4D - to było około 20tc, od tej pory mój gin nic mi nie mówi, nie drukuje ani nawet nie pokazuje 😞 😞 Ostatnio zapytałam ile dziecko waży, to odpowiedział, że to nieważne na tym etapie, więc teraz trochę mi głupio pytać, jak on nie chce mówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia: i takie mam i takie 🥴 od wczoraj to rzeczywiscie sie rozszalaly, moze przez droge troszku wytrzepalo 🥴 ehhh a tej krwi to Ci ladnie pobrali 🙂
4nula: dokladnie tak jak pisze Madzia to sa papierki lakmusowe które sie zabarwiaja. Nio wszytsko zalezy od odczynu. Mialam problem z ich kupieniem bo moja miescica mala a w aptece to nie mieli i zamzwialam przez allegro. I czsem tez mam tak ze wydaeje misie ze cosik sie saczy i sprawdzam i jest git 🙂 Wydaje mi sie ze w taich sytuacjach warto sprawdzic 🙂
dodi: wiesz czasem za duzo wiedziec to tez nei dpbrze, nio ale takie info jak waga tp juz moglby brzdaknac nie?
nirmala: ja nawet nie slyszalam o tym planie 🥴 ale przy cesarce to i tak lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...