Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anyaz, no ALex slicznie, ja nic do imienia nie mam, kandydat nr 1 przez 2 lata ten ALex :-). Ale kto to nas wie, moze jeszcze sie nam odmieni.
Aguska, jasne, ze ciagaj meza gdzie sie da i dolozka tez 😜. Ja nie moge, bo jak odejdzie czop to zakazane a poza tym, to ja juz i bym nie chciala....
A Amelka smiesznie za firanke do wc, hehe. Ella wie o co chodzi, bo juz nie raz robila do nocniczka, siku w zasadzie bez problemu, chyb , ze sie zapomni...ale wiecie, to meka, jak sie ma wykladziny w calym domu..tylko latam z odplamiaczem i recznikami. No a czemu tak mnie dzisiaj potraktowala...kto to wie?
Ja tez dzisiaj zaliczylam wizyte u dziadkow Lukea i 3 sklepy i sie nachodzilam, na koniec juz ledwo szlam, wiec teraz sobie leze. Ale mam paln isc ze swoimi na plac zabaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Aha czyli jednak nie jest tak zle z tym masazem tej szyjki 😉 a jak to wogole wyglada Agadka?


no wlazisz na loze musisz polaczyc stopy a ona ci tam wsadza lapke z jakims zelem i jezdzi dookola....2 minutki i gotowe
lol tak jakby chciala oderwac cos od czegos :P
trudno wyjasnic moze nam nie bedzie potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Ja sie naczytalam o tym mmasazu i opinie byly, ze boli ale do zniesienia, wiec dacie rade dziewczynki. Zawsze to o niebo lepsza alternatywa, niz wywolywanie czy cc. Zalozy ktos watki???


no odpisalam ci ze zaloze juz sa 🙂

taa do przezycia szkoda ze nie zawsze dzialaja 😞 no ale miejmy nadzieje ze jesli bedziemy je miec to zadzialaja!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke z tym imieniem to sie nie obrazam, ze myslisz, ze brzydkie czy cos, bo wiadomo, ze ciezko z imieniem bywa. Ja to mialam bardziej problem z wyborem przez meza, bo mu sie kurcze zadne imie nie podoba 😮
Z tymi spacerami to juz mi idzie srednio, bo troche pochodze i ledwo zywa padam na kanape, ale mama juz jest, wiec moze troche ie powysilam, bo z tym seksem teraz to maz sie boi, ze synka uszkodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
magdaluke napisał(a):
Ja sie naczytalam o tym mmasazu i opinie byly, ze boli ale do zniesienia, wiec dacie rade dziewczynki. Zawsze to o niebo lepsza alternatywa, niz wywolywanie czy cc. Zalozy ktos watki???


no odpisalam ci ze zaloze juz sa 🙂

taa do przezycia szkoda ze nie zawsze dzialaja 😞 no ale miejmy nadzieje ze jesli bedziemy je miec to zadzialaja!!!!


No agadka wierze, ze jednak nam sie obejdze bez tego, bo w sumie jeszcze caly tydzien dzieciaki maja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz super mama juz przyleciala 😉 to masz wiecej towarzystwa teraz.
No dziewczyny wy jeszcze 2 dni do terminu,Magda jutro a mi zostalo 5 dni wiec niewiem w sumie czemu mi tak spieszno do tego porodu 😆 ale mam nadzieje ze jednak urodze do tego 41 tyg 🙂
Moja mama w srode przylatuje tez sie juz ciesze 🙂
Weszlam na te mamusie.net i czytam jak dziewczyny opisuja swoje porody-rozne mialy akcje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ide spac, wiec dobranoc 😘 Tak w ogole to chyba zaczelam ostatnio troche chrapac, ale to chyba przez to, ze niezly ze mnie grubasek teraz, bo wczesniej tego nie bylo ☺️
Magdaluke milego dnia 🙂 Moze rzeczywiscie cos sie dzisiaj rozruszasz do porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Próbuje Was doczytać,ale nie dam rady...
Melduje się nadal w dwupaku,ale w końcu i u mnie zaczyna się coś rozkręcać,dzisiaj odszedł mi czop śluzowy i miałam dośc silne skurcze ,ale mineły.Mam nadzieje ,ze następne będa już tymi właściwymi.Pozdrawiam Was i życzę spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka no ja dzis albo jutro, zalezy jak sie bede czula i jak duzy stresior bedzie 😉 Bo jednak wolalabym sie obyc bez wywolywania ale jak jutro znowu bede miala akcje z bolami to pewnie pojade sprawdzic co i jak i pewnie wtedy juz zostane. No chyba ze do domu mnie odesla...
Ogladnelam zakonczenie olimpiady i w koncu spac sie przywloklam ale zab daje o sobie znac wiec zapowiada sie nieciekawa noc :/ Kolorowych snow! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o prosze jeszcze nie spicie 🙂

my juz jedno s zaliczone 🙃 😁 ciezko bylo ufff hahaah

jutro spacer 😁 😁 do poloznej zreszta zobaczymy co bedzie

kambea gratuluje odejscia czopa haha wkurzajace sa te skurcze przychodzace i odchodzace...ale moze jutro sie cos ruszy u ciebie....

nirmala oby sie udalo bez wywolania ! a duzo tych boli mialas??
z tymi zebami 😞 masz juz wizyte ustalona na po porodzie? ja sie modle zeby mnie znow nie wzielo bo ten zab daje ostro o sobie znac....zaden mnie jeszcze tak nie bolal takze wiem co to znaczy!

dbrycz napisz przed szpitalem

dobranoc dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spie dzis jak na galezi, tak plytko. Po tych doswiadczeniach z szpitalami nie umiem pozbyc sie mysli zlych scenariuszy.
Zawsze myslalam ze kiedy sie wie kiedy sie urodzi jest lepsze, ale teraz mysle ze z nienacka czasem moze jest lepiej. Tak to kazdy wie kiedy idziesz zegna sie z Toba(jakbys miala niewrocic) i ogolnie jest nerwowo. Jest taka "cisza" bo kazdy wie ze dopoki nie uslysze placzu dziecka na sali bedzie mi ciezko. Moj tato (ten tato nietaktowny, wspominalam Wam) wczoraj widzac mnie ostatni raz przed szpitalem nie wiedziac jak sie ze mna rozstac(on sie corcia przejmuje) mowi tak"to na razie, obys sie nie zesrala z bolu", on jest swietny...
M,ysle sobie tez nad tymi ktorzy co 2 dni jezdza na dializy, ile oni spedzaja czasu w szpitalu. Czlowiek tak narzeka ale ma ta nadzieje nowego zycia, a oni.... Kurcze.
Sciagnelam na mp3 audiobooka, mam nadzieje ze zajmie mi troche czasu jak nie bede mogla spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia, pospij ile mozesz. Ja wlasnie zaliczylam prawie godzinna drzemke na podlodze kolo ELli...na piankowych puzlach na podlodze...jakby, to mialo pomoc. Na koneic ciazy- nie polecam, ledwo wstalam. ...
I nie stresuje sie, dasz rade, teraz inne okolicznosci pobytu w szpitalu. A tata smieszny :-).. A jak zaczniesz tak nad wszystkim sie rozwodzic..i tak wszystko brac do serca ( co jest piekna sprawa tak w ogole) to zaplaczesz sie nad pokojem na swiecie i glodujacymi dziecmi i tak dalej...wiem z doswiadczenia 🥴. Tak wiec kochana, raz dwa, pozytywne nastawienie i jedziesz!!!!!!!! Bedzie super i ok!
Ja juz mam takiego mega newra na pytania kiedy, czy juz, jak tam...ze padne. Zadzwonilam do tesciowej po cos tam, od razu oczywiscie, ze juz rodze..echhh.
Agadka, dzieki, bardzoladnie zalozylas te watki 🙂. A pieszesz jedno s zaliczone, hehe, probujecie do trzech razy 🙃? SMieszna Ty 😉
Ja to jedzowata jakas dzisiaj, czepiam sie Lukea, sama to widze, cos mi on dzis nie podpasowal...bidny. ALe dzielnie znosi.
Kambea, no to zgbilas szopa hehe, czopa znaczy sie hehe. Ale sie usmailam troszke z tej literowk i:-)No oby kochana, jesli tego sobei zyczysz, akcja u CIebie rozwinela sie szybciej, niz u mnie..
Anyaz, fajnie, ze mama jest, Aguska , a i do Ciebie zaraz przyleci. Nirmala, oby ten zab cholernik przestal bolec a porod nadszedl , bo juz czas i pora 😉
Wszystkie, mam nadzieje, smacznie spicie, dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia trzymam kciuki zeby Franus szybko znalazl sie po drugiej stronie brzuszka 🙂
Kurcze, jus polowa z nas urodzila 😁

Moj maly cos steka, chyba kupy nie moze zrobic... Ale ogolnie od czwartku dajemy mu sabsimplex na kolki i normalnie nie to dziecko!

Siostra z Holandii na 2 dni przyjechala, dzis o 12 wyjezdza, teraz poszla odwiedzic dziadka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
posta mi skasowalo 😠
Bisia dobrze bedzie 😘 a tata niezly tekst walnal 😁
Kambea i Magdaluke to wy dzis musicie urodzic! 😉
a i wspaniala 3 z UK: ja to mysle ze wy wszystkie jednego dnia! 😁

mialam plany, ze dzis spie do poludnia i dupa! oczywiscie teleony sie rozdzwonily.... no nic ale dzwonila tez ginka, do ktorej prywatnie chodze ale ostatnio ona sama miala operacje na palec i byla niedastepna 😞 ale okazalo sie, ze ma dzis po poludniu dyzur w szpitalu do ktorego jade rodzic 🤪 wiec super sie zlozylo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem ! widzę, że D-Brycz już posegregowałaś wszystkich 😁 heheheh, mnie możesz wpisać na jutro 😁

Nadal nic. Dziś w nocy miałam skurcze ale przeszły.. i byly dość slabe więc nic za bardzo sobie z nich nie zrobiłam.. jutro idę na wizytę do swojego gina i zobaczymy co powie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Jestem, jestem ! widzę, że D-Brycz już posegregowałaś wszystkich 😁 heheheh, mnie możesz wpisać na jutro 😁

Nadal nic. Dziś w nocy miałam skurcze ale przeszły.. i byly dość slabe więc nic za bardzo sobie z nich nie zrobiłam.. jutro idę na wizytę do swojego gina i zobaczymy co powie....

to mozemy jutro we dwie bo ja sie pewnie dzis juz nie wyrobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka dziękuje 🙂
magdaluke Nie chcę Cie wyprzedzac ,ale już nie daje rady,cięzko mi sie poruszac że o siadaniu i wstawaniu nie wspomne 🙂Wszystko mnie boli,a to przez to ze mały uciska mi na nerw kulszowy, i te hemeroidy...masakra,wyleczyc tego od miesiąca nie mogę 🤨
Bisia dbrycz Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia 🙂
U mnie jak na razie cisza i nic sie nie dzieje ,ale wieczorkiem mam obiecane przez przyszłego tatusia ,że troche pomoże,więc może coś sie ruszy... 😉 Ciesze sie ,że Was rozbawiłam tym szopem - czopem 🙃 🤪 szybko pisałam i dlatego tak wyszło ,ale już poprawiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - ale Cie Ella zrobila w maliny z kupa:P Dzis Kochana termin wiec sprezaj sie mamuska 🙂
Bisia - dobrze Agadka gada ze dasz rade! Ja przetrwalam, a Ty moj blizniak, wiec spokojnir wyrobisz! Pamietaj, ze juz lada moment bedziesz z Frankiem! A tata swietny...moj tata tez miewa takie teksty i to luzuje! 🙂
Kambea - tez sie usmialam z literowki..akurat taka zabawna z tym szopdm! Wiec tak jak bisia pisala: szopy, czopy wypadajcie! 🙂
Strzauka - kurcze..dobrze wiedziec o tym leku! W razie co w necie bede szukac, bo nie mam nikogo z Niemiec:/ A Damianek bidulek z kolkami..moja od 2 dni sie cos prezy i placze przed kupka 😞 Martwie sie, bo tez dostala cos czerwonego na buzi..chyba ma na cos uczulenie i pytanie na co?!?! Dzisiaj odstawiam nabial na 2 dni i poobserwuje..bo nie mam pojecia od czego mogla dostac alergii:/ Jem caly czas podobnie cholera..wczoraj i przedwczoraj marchewke jadlam tez..jak tu teraz szukac winnego co?!
Anyaz - fajnie, ze mama z Toba! To zawsze jakies wsparcie...rozpakowywuj sie moja droga, abys miala pomoc na pocztek:P
Aguska i Agadka - a moze jednak babeczki rozmnozycie sie szybicirj niz nastepny wrekend? 🙂 Trzymam kciuki!
D-brycz - super z ta Twoja ginka!Fajnie by bylo, zebys urodzila jak ona bedzie..mi sie tak trafilp i powiem, ze to idealne rozwiazanie bo czlowiek spokojniejszy...trzymam kciukole!

A pisala dzis do mnie Monia, ze z malutka dobrze..lekaka powiedziala ze stan dobry i narazie odlaczyli kroplowki! Trzymajmy zatem kciuki dalej!

A moja Helenka konczy dzis wieczorem 2 tygodnie! Ale to szybko minelo..i tak bardzo sie ciesze, ze to lezenie i cc jest juz za mna i ze mam tego Skarba w domu 🙂 Nadal niestety ja zle sie czuje..ale trwam i obserwuje! Moze wreszcie mi sie polepszy cio? 😞
Milego dnia Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

bisia 😁ale sie usmialam fajnego masz tate wiesz :P przynajmniej jest smiesznie 😁
pisz do nas :* trzymaj sie

magdaluke haha nawet nie zauwazylam ze kambea pisze ze stracila szopa hahhaha

kambea mam nadzieje ze pojdziesz przedemna i powiesz jak bylo z tym lozyskiem czy innaczej czy co....

strzauka wlasnie a jak twoj dziadek??

brycz wpaniala trojka hahah ales wymyslila 😁 dziekujemy :P no nie wiem moze i w jednym dniu nigdy nic nie wiadomo nie 😁 fajnie ze ma dyzur zawsze to znana twarz

superbaba super ze u moni lepiej 🙂 trzymamy kciuki dalej inforumuj nas 😁
nie wierze ze to juz 2 tyg minely od twojej cesarki....wow

czasem mam wrazenie ze juz juz dziciaki do przedszkola poslecie a my dalej nie rozpakowane hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
D-brycz super sie zlozylo ze ta twoja ginka ma dyzur dzisiaj 🙂 napewno cos przyspieszy-kurcze ale masz fajnie Izunia niedlugo bedzie przy cycuszku u mamusi lezala 🤪 powodzenia
A co do porodow to ja bardzo chetnie juz moge rodzic, zobaczymy czy nam wywrozysz potrojny porod 😁
Bisia caly czas o tobie mysle ty biednasie tak przejmujesz mocno,trzeba sie cieszyc i czarne mysli zostawic za soba-wszystko bedzie dobrze zobaczysz i Franus juz niedlugo tez bedzie przy mamusi lezal 🙂
Superbabeczko napewno sie polepszy 🙂 juz chyba jest o niebo lepiej 😉 jeszcze troszke i bedziesz jak nowo narodzona i juz nawet nie bedziesz pamietala o tych wszystkich dolegliwosciach poporodowych
Kambea piszesz ze masz zamiar pofiglowac a mezusiem? niewiem czy dobrze zrozumialam 😜 ale wiesz ze jak czop-szop 😁 ci wypadl to juz niewskazane raczej bo moze do jakiegos zakazenia dojsc
No i wspolczuje ci ten rwy kulszowej mialam to z Amelka w ierwszej ciazy-porazka
Mam nadzieje ze szybko cie ruszy
Agadkajuz wstalas 😁
ja stwierdzilam ze sie wykoncze chyba dzisiejsza nocka znowu skurczowa 🤪
Ale to juz pomalu mnie zaczyna wnerwiac-skurcze regularne co 10 min przez 4 godz ale nie chca sie nasilac i przechodzi za kazdym razem i jak tu sie nie wkurzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...