Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aguska juz wstalam :P hihi te glupie pawie mieszkaja sobie na dworze i laza i bucza nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie one moga byc glosne!!! powystrzelac normlanie co z tego ze to ladne jak psotniki skacza po autach dachach ah!

miejmy nadzieje ze przez to ze masz te przepowiadajace te faktyczne beda mniej bolec bo organizm sie troszke przyzwyczai ?! ale moze ja sobie to wmawiam lol

juz po sniadanku musze isc z psem i sie pozbierac na miasto a tak mi sie nie chce pogoda beznadziejna dzis a u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas tez dzisiaj brzydko 😞 zachmurzone i popaduje deszcz co jakis czas.
Co wy macie pawie?
U nas to mewy zaczynaja niezle dawac juz od 5 rano kurcze niekiedy sie czuje jakbym w polsce u babci mieszkala na wsi ehheh-a przeciez jestesmy w centrum miasta tylko ze morze bardzo blisko 🙂
No chcialabym zebys miala racje,ale ci powiem zla juz chodze bo prawie codziennie w nocy to samo 😮
jeszcze zeby chociaz polozna mnie zbadala to bym wiedziala czy jaies rozwarcie sie robi i czy tam wszystko ok jest a tak to stres 😞
Niewiem jak sie wkurze to pojade do szpitala i powiem niech mnie zbadaja-wydaje mi sie ze mala zeszla nizej i duzo mniej kopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka- u mnie pogoda też "barowa" 😉 ale ja się cieszę, bo jest czym oddychać 😉 ubrałam zadowolona sweter i się cieszę że temperatura spadła 😉
aguska widze, że Ty też na raty rodzisz 😁
Superbabo - na pewno się polepszy! 🙂 tyle już przeszłaś.. To zapowiedź lepszych dni 🙂
kambea niech pomaga przyszły tatuś. Chyba jest jakaś zależność bo jak mój mąż się zabrał do pomocy to dziś mam brzuch "na kolanach" 🙂 jakoś bardzo opadł !
Aż mnie strach oblatuje powoli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Superbabo co do tej plamki na szyi Helenki to moimz daniem to jest normalne połozna mówiła mi że każde dziekco to ma po urodzeniu jednyms zybko znika innym zostaje, Nadia to tez ma jak się urodziła było bardzo ciemno czerwone (jest to na szyi z tyłu zaraz pod włsokami) a teraz jak patrze to jeszcez widze zaryz tj plamki ale juz prawie znikło a siostzrenica meża ma 8 lat i ma nadal ciemne to ma jaks nazwe specjalną ale to jest cąłkowicie normalne i nie trzeba z tym sic od lekazra

jej chcialam napsiac wiecje ale adasplacze zajrze późnie uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widze wszedzie podobna pogoda...

aguska tak pawie sa wlasciciela domu ale zyja na wolnosci w zasadzie wiec sobie chodza gdzie chca i nas denerwuja :P
tez bym chciala zeby mnie ktos ginekologicznie zbadal i tak sobie teraz mysle ze przeciez jak ona robi ten masaz to widzi co i jak a ostatnio nie pamietam zeby cokolwiek mowila o rozwarciu czy szyjce...nic...
jakbym miala go miec tym razem to napewno spytam ale watpie zeby mi go juz dzis zrobila chyba za wczesnie jakby co wzielam prysznic wiec jestem gotowa hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co znamion to ja mam taka jakby myszke nie wiem jak sie to nazywa mama zawsze mowila myszka
ale to nie znika z czasem tak jak to o czym wy mowicie...moj tata ma na cycku moja mama na nodze ale takie male centymetrowe a ja mam na pupie hahah ale dosc spore tyle ze inne niz oni ja mam plaskie jasniutkie i nie rosna mi na tym wlosy jakby plamka

oscar tego nie mial po mnie ciekawe czy mala bedzie cos takiego miala?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz gotowa 🙂 czekam tylko na miska i jedziemy!
taka plamka czerwona na granicy glowki i karku to raczej normalne u nas w rodzinie duzo dzieci to mialo, to takie dziwne nieregularne dziwny ksztalt. mysle ze nie ma sie czym denerwowac i po prostu tak jak juz ktoras z was pisala, pokazac na najblizszj wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 2 w 1...wciaz
Justynka, to powodzneia kochana! Dawaj znac!
Bisia pewno juz dojechala :-)
Dorotka, bardzo fajnie slyszec dobre wiesci od Moni. Tak o ich mysle caly czas i licze na dobre wiesci, i w koncu sa :-) Pozdrow ja od nas! I ucalowania dla MArcelinki.
Kambea, Aguska dobrze pisze, sex nieskazany po odejsciu czoap, ze w zgledu wlasnie na ryzyko infekcji....A jak Twoj czop wygladal, podbarwiony krwia czy nie?
Amelka, ja tez jak siedze, to mam brzuch na kolanach 😞 juz nie wyrabiam...
Agadka, pawie piekne, ale pewno wkurzajce. Ponoc zachowaniem potrafia przypominac podworkowe psy, tak twierdzi moj tata, bo chcial sobie w tym celu pare zakupic....ten moj tata to pomyslowy Dobromir. Teraz ma kurki jakies co znosza niskocholestrolowe jajka , hehe.
STrzauka, dobrze, ze Damiankowoi lepiej po kropelkach. Szkoda, ze siostra nie wpadla na dluzej, ale ona z malenstwem przyleciala, prawda, dopiero co sama urodzila, dobrze pamietam? No i jak dziadzio?
Ja przeprowadzilam poranna rozmowe z synkiem, ze termin sie skonczyl i czas wychodzic....Ella wycalowala brzusio na kadzda strone, taka kochana, mowie wam. I tak mowi, ze tam brat :-).
W nocy myslalam, ze maly wyleci, cos okropnego. Musialam do lazienki i nie moglam wstac i sie ruszyc, takie cisnienie i parcie w podbrzuszu...no ale przeszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nadal 2w1 😞 moja Hania już przeterminowana
jutro idę do gina i jestem ciekawa co mi powie? pewnie że mam przyjść w czwartek na kolejne ktg bo pewnie skierowanie to nie tak szybko... Ja czasem mam takie wrażenie jakby mi wody się sączyły ale wkładka nie jest mokra więc to pewnie takie tam upławy ☺️
Super że u Moni i jej córci już lepiej! trzymam za nie kciuki
A ja wczoraj grilowałam sobie i objadłam się karkówki i kiełbasek z nadzieją że to juz ostatni weekend i że za tydzień malutka będzie z nami 🙂
No ale zao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, tak tu cicho....smutno az....nie zapomnimy o sobie, co....
Boli mni cale podbrzusze, dupa normalnie, chodzic nie moge, wstawanie to normalnie jak wanka -wstanka....krzyz boli i ogolnie sie rozpadam...a jednoczesnie siedze tu i ysle, co tu zrobic, co jeszcze zostalo, czym sie moge zajac?? 🙂
Ok, czekamy na wiesci od Bisi i Justynki i ogolnie, na wiesci!
Karioka, zazdroszcze kielbasy z grila, nawet nie wiesz, jakiego mi smaka narobilas...a ja po polska kielbase to spokojnie godzinke drogi samochodem, wiec sobie darujemy...a tak bym zjadlaaaaaaaaaaa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂

Magdaluke to prawda, coraz nas mniej, a zanim ja urodzę, to już pewnie nikogo tu nie będzie 😞

Bisia i D-brycz, trzymam również kciukersy!

Mnie dziś rano brzuch bolał tak, jakbym brzuszki robiła, Paweł mówił, że może to skurcze, jak bolą mięśnie, ciekawe, bo do tej pory nie mam żadnych objawów zbliżającego się porodu, a już bym chciała je mieć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo

juz jestem spowrotem 🙂 polozna zrobila mi ten sweep juz 🤪 auc troche nie wygodne to ale zobaczymy

mam rozwarcie na 1-2cm lol czyli nic powiedziala ze u wielorodek moze nawet nie byc nigdy 0 rozwarcia 🙃

powiedziala tez ze moge krwawic ale poki co jest ok za tydzien w poniedzialek znow mam wrocic jakby sie nic nie zaczelo....no to czekamy....

jestem w szoku ze juz mi to zrobila 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zapomnimy Madzia!!!
Agadka - nie fajny ten masaz szyjki..laski u mnie przy tym wyly, a inne krwswily wlasnie:/ No ale pomagalo, wiec trzymam kciuki 😉
Dodi - jeszcze pare babeczek czeka do porodu, wiec spokojnie 🙂
Karioka - no trzymam kciukasy tez, zeby cos tam se ostro ruszylo 🙂

Rozmawialam z Bisia - ale ja tam olewaja 😞 Wpierw jej chcieli cc robic w piwtek, bo wczesniej czasu nie maja!!! Poszla do swojego i moze laskawie zrobia w srode albo czwartek..zalamac sie mozna! Ale bym sie zarla..jaja sobie robia i ryzykuja jej zdrowiem 😞

A ja probuje rozkminic co moglo uczuliv Helenke, bo taki lekko czerwony buziak i suchy z krostkami malymi;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka sczesciara z ciebie kurcze ja tez juz chce ten masaz 🤔 a prosilas ja o to czy jak?
I sprawdzila ci juz to rozwarcie w trakcie czy jak?
Kurcze ja tez sie bede domagala w srode to juz tez w sumie bedzie 39+4 czyli prawie tak jak ty.
Magdaluke no wlasnie miejsca nie idzie sobie znaesc i tylko te mysli kiedy sie zacznie a z drugim dzieckiem mialo isc szybciej i latwiej 😠 i badz tu madry
Dodi nie martw sie caly czas tu jestesmy ja mam laptopa caly czas wlaczonego,ale z tych nudow pospalam 2 godzi 🙂
Amelki caly dzien w domu nie ma poszla do chrzestnego bo przyleciala jego corka wiec sie bawia calymi dniami 😉
Bisia biedna pewnie sie tam stresuje-kurcze niech jej juz zrobia te cc jak najszybciej-trzymam kciuki
A co u d-brycz? ma ktos jakies wiadomosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba az tak to nie boli zeby wyc 🙂 i nie krwawie jeszcze ale jakas brazowa maz mi leci zobaczymy
ja myslalam ze bisia juz wie ze bedzie w srode miec cesarke?! czy sie myle?

aguska nie prosilam ona mowi to co robimy masaz dzis i jeden za tydzien a ja mowie yes please :P haha no i sie pytam czy jakby co to mi powie czy jest jakies rozwarcie mowi ze jasne i mi powiedziala odrazu ale teraz patrze ze w karcie i tak wszystko zapisala
mam rozwarcie 1-2cm
miekka szyjka i ma 1-2cm
i ze station -2 to jest ta pozycja glowki ile mozna wwyczuc a ile juz zeszlo
i pisze pozycja mid anterior to chyba ze lozysko na przedniej scianie...
popros ja pospros moze ci zrobi przynajmniej sie dowiesz jak z szyjka i rozwarciem!!!!!
niech mala sie bawi poki ma wolne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też jakoś się tak smutno robi jak pomyśle, że coraz mniej nas tu.. i w ogóle jakoś już tak się do was.. przywiązałam 😉 połowa już ma dzieciaczki i nie ma tyle czasu a podobnie jak Dodi odczuwam, że zanim urodzę,to nikogo tu już nie będzie 😞
co tu robić? jak ciągle nic.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia najgorsze jest to ze same zaraz bedziemy mialy mniej czasu i nie bedziemy tyle tu siedziec bo dzieciaki 😁
ale myslze ze tak po miesiacu jak juz sie uporamy z kupkami karmieniem spaniem sprzataniem gotowaniem itd. to troszke czesciej bedziemy wszystkie zagladac?!
ja sie tez do was przyzwyczailam codziennie rano pierwsze co to patrze i w czasie dnia nawet kilkanascie razy hahahahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
amelia najgorsze jest to ze same zaraz bedziemy mialy mniej czasu i nie bedziemy tyle tu siedziec bo dzieciaki 😁
ale myslze ze tak po miesiacu jak juz sie uporamy z kupkami karmieniem spaniem sprzataniem gotowaniem itd. to troszke czesciej bedziemy wszystkie zagladac?!
ja sie tez do was przyzwyczailam codziennie rano pierwsze co to patrze i w czasie dnia nawet kilkanascie razy hahahahhaha


No właśnie, odświeżanie brzuszka - nałogiem;D
Co z Bisiakiem i Nirmalką??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt spokojnie tu jak nigdy hihi widać że młode mamusie zajęte swoimi pocieszkami ale tak jak piszesz agatka i niedługo i my też zanim ogarniemy wszystko to pewnie sporadycznie będziemy się udzielały 😞 😞
A ja dziś takiego doła załapałam jak zobaczyłam naszą tabelkę że tyle już z nas ma swoje szczęścia przy sobie że aż płakać mi się zachciało 😞 nawet mojemu mężusiowi mi=usiałam się wygadać
Zabrał mnie na godzinny spacer!!! ledwo żywa jestem ale może cosik to pomoże?!tak już się łudzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka, moze i pomoze a moze i nie....ja wczoraj w odziwedzianch po sklepach sie nadreptalam a na koniec poszlismy na spacer i na plac zabaw i jeszcze dobawilam sie z mala na podworku i co? I nic. Dzisiaj nawet nie wyszlam z domu bo nie mam ochoty....Ale tesciowa przyjezdza po pracy nas "pilnowac" wiec moze sie gdzies ruszymy. Znalezlismy malej fajne adidaki z Minni i babcia chce kupic na urodzinki, wiec trzeba przymierzyc.
Oj wiecie, jak ja sie mecze, i jak ja wam narzekam....
A moj maz kochany. Znowu sprzatal, caly koci "pokoj" z kuwetami itp ogarnal...a to syfiasta robota i wymyl i zdezynfekowal i w ogole. POtem zrobil lunch i jeszcze obiad ....a teraz sie szykuje do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...