Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam
U mnie brzuch ma sie jak najlepiej, nic nie twardnieje i nie faluje 😉 ale tego to akurat szkoda. ALe wszystko w swoim czasie. Tylko boli brzucho od czasu do czasu, ale chyba takie uroki ciazy i tyle.
Ja bede miala usg w szpitalu , bo tak u mojego gina, ale to wszystko rzut beretem , weic nei problem, no ale oni mnie zapisauja, aj tylko grzecznie sobie ide. No ale u mnie to pewno inna bajka.
Tak wiec sie zaraz zaczniemy zbierac i jedziemy do zoo i bedziemy ogladac Elli ukochane misie 😎. Ciekawe, jak to bedzie, bo ona ma istnego fiola na punkcie zwierzakow. A poki co, musze sie wybudzic, bo o 6 sie obudzilam z bolem glowy, wzielam proszki i juz nie zasnelam. Ale powiem wam, lezalam tak, pukalam sie po brzuchu, zeby dzieciatko mi odpowiedzialo (cos tam sie ruszylo, ale bez przesady) i ptaszki cwierkaly i po prostu lepiej mi sie na sercu zrobilo.
A ja nie mam apetytu. Nie iwem co jest. Nie moge sie zmusic do sniadania, pic moge tylko, jakiegos owocka przekasze. Wymyslam codziennie na co mam ochote, ale wszystko takie...bez entuzjazmu. Echh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi gin nie robi USG na każdej, tylko miałam jedno na początku, potem prenatalne, potem na chwilę bo nie dało się przez brzuch znaleźć bicia serducha mojego łobuza - ale to widziałam tylko machające nogi :P, a teraz będę miała połówkowe - tylko się muszę na termin umówić

a chciałabym więcej...tak dawno nie widziałam bobasa, pewnie jest taki duży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka mój gin robi mi usg normalne i 3d na każdej wizycie, ale to też prywatnie.
Strzauka to musi być fajne jak Ci brzusio faluje 😁 Ja próbowałam coś u siebie dojrzeć, ale jak na razie żadnego wyraźnego poruszenia nie ma.
Dzisiaj mam strasznie podły nastrój... Najpierw noc nieciekawa - miałam 3 sny i każdy to koszmar, więc czuję się niewyspana. Do tego jest mi smutno i źle tak bez powodu i już się wypłakałam... Jedyne co mi sprawia radość to kopniaczki córeczki a ona chyba o tym wie bo co chwilę daje o sobie znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki!

Pampinka mi tak jak Strzauce gin zawsze robi usg u siebie w gabinecie tylko że ja chodzę prywatnie.

Mi również zdarzają się "gorsze" dni (tak jak prawdopodobnie każdemu) i wtedy nie mam ochoty wstać z łóżka, niekiedy mam wrażenie że jestem bezużyteczna i nikomu niepotrzebna 🥴 ale to na szczęście z czasem mija. Widocznie od czasu do czasu trzeba też sobie popłakać a potem będzie już lepiej.

Mogło by już pojawić się słoneczko bo przez tą szarugę za oknami to nie chce mi się nawet z domu wychodzić i w ogóle ta pogoda jest dobijająca. Ja chcę już wiosnę i ładną słoneczną pogodę 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!
Ja po fatalnym wieczorze i nocy z sercem pojechalam do kardiologa..strasznie mnie meczy to wysokie tetno i kolatanie 😞Dostalam jakis lek na stale, lepszy potas, wiecej magnezu i zelazo..bo odrbralam wyniki krwi i mam hematokryt i hemoglobine ponizej normy..poczatki anemii;/ Co za syf...i teraz znow sama w domu bede 😞

Magda - ja od 2 dni tak jak Ty, nie mam w ogole apetytu 😞Zmuszam sie by zjesc cokolwiek...i dzis jakos mi niedobrze, moze po wczorajszych chipsach!

Kurcze...mam maly brzuch 🙂Zalozyl jeansy i zwykla luzna kOszulke...kolo ciazy to ja co najwyzej stalam!!! Eeee...kicha:/

Obiadu dzis nie mam..moze do znajomej do knajpy wpadne na zupe chociaz, bo w domu to nie wiem czy nie zwariuje 😞Zly, zly dzien dzis...a placze tez czasami Babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez gin robi usg za kazdym razem u siebie w gabinecie.

co do gorszych dni to ja rowniez to rozumiem - jestem w trakcie kryzysu, chyba tesknie juz za mezem 😞 te ostatnie dni sa najgorsze do czekania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny każdej z nas wariują hormony i każda przechodzi przez małe stany depresyjne, załamania itp 😉 na szczęście szybko przechodzą, jutro się będziecie śmiały 😉

Ja uznałam, ze za mało leżę a za dużo siedzę, więc wyłożyłam się na łóżku z laptopem 😉

Ja dziś na obiad chyba placki ziemniaczane ze śmietaną i jakaś zupa (ogórkowa?), co tam babcia przyniesie, hehehe 😁
ooo jak to napisałam to dostałam kopniaka, chyba ktoś tu jest głodny 😉

a jutro jednak jedziemy z mężem na tą jego rozmowę, chociaż jak powiedziałam mamie to stwierdziła, że nie warto się przeprowadzać itp... no ale zobaczymy - mąż będzie negocjował ,a jak już mu to dadzą to co chce, to się zastanowimy nad innymi za i przeciw 🙂 a jak już będziemy w większym miescie to namówię go na stos fast foodów 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super dodi 🙂 należy Ci sie już i w sumie jak tak dalej by poszło to mąż ciężanrej żoneczki by nie poznał 🙂 a widział już Twój brzuszek?
Dziewczyny byłam dziś w mieście i się wkurzałam , że choć brzuch już mi przeszkadza np w schylaniu się to go mało widać przez kurtkę ( wygląda to tak jakbym strasznie pikowana kurtkę miała ) i te chłopy chamy mi nie ustępowali! Normalnie wpychali się w kolejkę, zachodzili drogę DUPY WOŁOWE! A ja chroniąc swój brzuch każdego na drodze przepuszczałam by mnie nie walnął nikt w brzuch.
Dziś doszła kurierem poduszka "wąż" , ale wielka jest! Muszę nauczyć się z nią spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia ja mam taka poduchę i jest super 🙂 co za głupole, trzeba było kopać po kostkach 😉
Mąż brzuszka nie widział - zrobił dzieciaka i sobie pojechał 😉 zresztą do tej pory nie było na co patrzeć, bo wcale go nie widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi i milako super, cieszę się z Wami 😁

bisia no cóż, jak nie masz wywalonego brzucha i nie widać ciąży to nie ma co liczyć na nadmiar kultury ze strony ludzi 😉 ja zapięta jestem tylko na ulicy a w sklepach zawsze mam rozpięty płaszcz bo mnie trochę ciśnie - myślisz, że ktoś mnie w kolejce puścił czy coś? raz nawet stałam w kolejce z pierwszeństwem dla ciężarnych to ludzie tylko udawali, ze mnie nie widza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo u nas kiepsko z kultura ogolnie..ja bede w razie co na chama "w ciazy jestem i z drogi"! Bo narazie jak cos gdzies przemyce o ciazy to sie patrza jak na idiotke, bo nic prawie nie widac 🙂

Dodi - hurra, hurra, hurra! 🙂

Ja w koncu podjechalam do przyjqciolki na chwilke, bo mam blisko w zawsze weselej 🙂 i obiad dala....ona zawsze cos dobrego zrobi Skubana 🙂

Nie wiem, jak Wy ale ja tp bym chetnie poznala/zobaczyla kto Wam tego bobaska w brzuchu zmajstrowal..oczywiscie to taki luzny pomysl jak ze zwierzakami rzucam 🙂

Buziaki Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A po mnie to spokojnie widać, że w ciąży jestem, koleżanki mówią, że jak na 20sty tydzień to mam bardzo duży brzuch... jak stoję to brzuch jest dalej niż cycki 😁

dobra, to niech będzie, ze ja wrzucę tu zdjęcie z moim ślubnym pierwsza, na odwagę :P mam nadzieję, że mi łba nie urwie, bo on to się w internecie pokazywać nie lubi, hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...