Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
mama chciała mi kupic wózek, ale kurde boję się jej wyskoczyć z takim kosztem 🙂 może chociaż zarzucę jej pomysł \'po połowie\'.

no mi też teściwie wózek fundują i ten koszt jest za duży ale może dorzucimy z tą końcówkę 700 zł i będzie git liczę jeszcze że na allegro będą tańsze tak koło maja czerwca z jakieś 200-300 zł 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tesciowa tez chce kupic nam wozek ale ja nie chce chyba ;p my sie za bardzo nie lubimy lubi robic duzo za moimi plecami przez nia przygotowania do slubu byly koszmarne 😞 bo jak ja cos wymyslilam zrobilam liste gosci to jezdzila do mojej mamy z placzem ze jej nic nie mowimy a jak juz cos mowilam to glowe odwracala i nie sluchala... niby ma znajomych ktorzy maja firme z wozkami w poznaniu ale boje sie ze kupi na allegro najtanszy i nam da 😞 ona tak potrafi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daria je też się tego bałam, ale powiedziała, że da nam kasę bo wie, że i tak mi się nie spodoba jaki kupi. I ma racje 🙂 Potwierdzeniem tego, że jej wybór nie byłby trafny wyszło przypadkiem, jak mój M powiedział jej cenę wózka a ona się mocno zdziwiła i powiedziała, że myślała, że tak z 600-700 zl wystarczy!!! To byśmy wózek- klekotek dostali 😁

Może powiedz jej, że bardzo Ci miło że chce Wam pomóc ale Ty musisz sama z mężem wybrać bo teraz jest tyle rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę i takie tam. Może posłucha co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
moja tesciowa tez chce kupic nam wozek ale ja nie chce chyba ;p my sie za bardzo nie lubimy lubi robic duzo za moimi plecami przez nia przygotowania do slubu byly koszmarne 😞 bo jak ja cos wymyslilam zrobilam liste gosci to jezdzila do mojej mamy z placzem ze jej nic nie mowimy a jak juz cos mowilam to glowe odwracala i nie sluchala... niby ma znajomych ktorzy maja firme z wozkami w poznaniu ale boje sie ze kupi na allegro najtanszy i nam da 😞 ona tak potrafi 😞

a nie możecie jej zasugerować wózka który byście chcieli? 🙂 ewentualnie zakup na pół, ona Wam dorzuca, a Wy już zamawiacie na własną rękę? 🙂 Albo za cenę wózka pomoże Wam urządziić pokoik dziecięcy i np.wspólne zakupy, coś w tym stylu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uparłyście na te xlandery 🙂 Ja jeszcze znalazłam wózek firmy Dorjan, Prestige 2011 i opinie w necie ma bardzo dobre.

Zdrzemnęłam się 1,5 h i od razu mi lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj to z nia nie przejdzie... ona jest straszna ;p pozniej stwierdzi "ze Pani Daria znowu wymysla" i tak lubi mnie przy rodzinie obgadac juz nie raz slyszalam ze musiala nam jedzenie kupowac bo nie mielismy a to nic ze przywozila sama cos... jak jej powiem ze cos mi sie nie podoba to znowu sie obrazi i pol roku sie nie bedzie odzywala... bo tak tez potrafi... obrazila sie jak nie wzielam do slubu takiej wiazanki jak ona miala... tesc jest inny juz mu powoli mowilam jaki bysmy chcieli dostac on tam nie oszczedza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jak mnie obgaduje to mowi "ta piekna " albo "pani daria" ;p hehe no moj maz umie sie postawic chociaz potem jego mama placze przezywa i robi z siebie ofiare ;p mamy troche czasu to ja nakrecimy ;p teraz ze mna dobrze zyje bo pewnie liczy ze chrzciny przygotuje... juz padl pomysl ze zrobimy w sierpniu na ogrodzie bo maja domek z ogrodem to ja wysmialam ;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła kobieta, to chyba na moją nie powinnam narzekać bo jest tylko trochę "teściowata" 🙂
Współczuję, ale wiem co mówisz bo moja przyjaciółka ma podobną z tym robieniem z siebie ofiary i manipulowaniem synkiem 🙂 Ach te teściowe nasze 😉

Tosia uczę angielskiego. Właśnie mi jutrzejsze zajęcia odwołali bo podejrzewają mononukleozę u dziewczynki i nie chcą mojej córci narażać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my tez myslelismy zeby zrobic w przyszlym roku ale moja tesciowa wie lepiej :P nie wiadomo czy urodze w terminie czy nie przenosze a ona juz plany sieje :P

wizyte mam jutro na 9 rano i mysle ze dowiem sie co tam kopie mamusie 😁 a wlasnie bo jutro ide na wizyte i zrobi mi pewnie usg a maz tak bardzo chcial ze mna isc i chcielismy isc w piatek prywatnie razem i wlasnie nie wiem czy moge zrobic usg dwa dni pod rzad??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria ja myślę, że takie częste usg to niezbyt dobry pomysł. My i tak mamy bardzo często przecież, większość z nas ma co 4-5 tyg, co daje nawet 8-9 na całą ciąże, a zalecane są 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny ale dzismialam kolacje....pizza, makaron z lososiem i salatka czuje sie naprawde pelna a mam jeszcze w domu troche salatki owocowej i tak ladnie na mnie patrzy 😜
dziewczyn dlaczego musicie sie umawic na usg osobno....u mnie lekarz rawsze robi usg i badania tez od razu i co jest calkiem fajne mocz i krew tez u niego.pelna wygoda juz nie moge sie doczekac poniedzialku ciekawe czy mi powie co we mnie siedzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 nie bylo mnie dwa dni tutaj Bo mi sie laptop zepsol 😞 jak na zlosc. Znalazlam sposob I uzywam internetu przez telefon ale glupio sie pisze haha nie przeczytalam wszystkiego Bo ciezko tak na telefonie :/ wy macie tak czesto te usg a ja juz mialam dwa I prawdopodobnie juz do konca nic :/ tak Slyszalam ze tak tu jest (w szkocji) no ale za 2 tygodnie ide do lekarza to sie spytam 🙂 zycze milego wieczorku dla wszystkich brzuszkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...