Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc a ja szykuje sie do ginekologa moze uda sie okreslic plec bez testu 😁 😁 polozylam sie kolo 21 ale oczywiscie obudzilam sie przed 24 i znowu nerka dala znac... 😞 jeszcze sama w domu bylam... najgorsze to ze w drodze do lazienki dostalam dziwnych drgawek wiec szybko ukleklam na podlodze zeby sie nie przewrocic... dzis musi mi cos lekarz poradzic bo nie wytrzymam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jak tam humorki dziś?
Daria współczuję przebojów z nerką, daj znać co Ci lekarz poradzi na to.
Dziewczyny a co z kinią się dzieje? Jakoś dawno się nie odzywała.

Właśnie się wykąpałam i czuję sporo energii 🙂 Mam mocne postanowienie spaceru dziś, 3 dni siedziałam w domu już czas się dotlenić, bo córcia mi się zakisi w tym brzuchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
Dzień dobry, jak tam humorki dziś?
Daria współczuję przebojów z nerką, daj znać co Ci lekarz poradzi na to.
Dziewczyny a co z kinią się dzieje? Jakoś dawno się nie odzywała.

Właśnie się wykąpałam i czuję sporo energii 🙂 Mam mocne postanowienie spaceru dziś, 3 dni siedziałam w domu już czas się dotlenić, bo córcia mi się zakisi w tym brzuchu 😉
Kinia jest chora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
Zróbcie test dziewczyny, ja się popłakałam ze śmiechu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a przy okazji mam dylemat, czy się różni kształt arbuza od piłki koszykowej ? 🥴

monikas tak Ci się chyba wydaje z tymi spacerami ja teraz jestem na l4 od 3 tyg i dziś minął 3ci dzień kiedy nawet nosa na dwór nie wystawiłam bo mi się tak strasznie bardzo mocno nie chce 🙂


Wynik:
Na 30% będzie to chłopczyk.
Na 70% będzie to dziewczynka.

hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Poczytałam co naskrobałyście od wczoraj, aż z 8 stron miałam 😉 Wg tego kalkulatora wagi, teraz mam prawidłową. Przed ciążą było 51, teraz 56,8 a mam 156cm wzrostu, czyli niziutka jestem. Ja też (od postu) ograniczyłam słodycze, raz nie wytrzymałam i sięgnęłam po ptasie mleczko, bo akurat miałam. Stwierdziłam ze będę jadła słodycze właśnie w takich chwilach, jak juz naprawdę mnie najdzie mocno ochota, bo wcześniej ciągle czymś sie objadałam.
Dobry ten test 😁 😁 Wyszło mi 52% chłopiec a 48% dziewczynka, czyli potwierdziło sie 😁 😁
Ja dzis ledwo na oczy widzę, mam taki katar że masakra. Dla mnie katar to najgorsze co może być, od razu wagony chusteczek sa potrzebne 🤨 🤨
Daria lekarz musi Ci coś poradzić, bo to niemożliwe tak sie męczyć.
I dziękujemy Wam wszystkim (razem z moim brzuszkiem) za mile słowa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po wizycie.... ;( zamiast poznac plec maluszka i popatrzec jak sie rozwija dostalam skierowanie do szpitala na odzial 😞 wyniki mam zle mam byc pod kontrola... ale kurde boje sie.... przyjechalam po rzeczy do domu maz akurat ze sluzby wraca i jedziemy ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
ja juz po wizycie.... ;( zamiast poznac plec maluszka i popatrzec jak sie rozwija dostalam skierowanie do szpitala na odzial 😞 wyniki mam zle mam byc pod kontrola... ale kurde boje sie.... przyjechalam po rzeczy do domu maz akurat ze sluzby wraca i jedziemy ;(


Trzymaj się mocno, wszystko będzie dobrze. Muszą Cię porządnie zbadać, żeby wszystko było pod kontrolą. Nie martw się, dla dziecka wszystko zniesiemy. Jesteśmy z Tobą 🙂 jak tylko bedziesz mogła to pisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki -)

Daria nie martw się to dla dobra Twojego i dzidzi ten szpital tam wszystko podreperują ze zdrówkiem i wyjdziecie przeszczęśliwi 🙂 trzymamy kciuki zeby czas szybko minął i może zostaw numer telefonu to będziemy pisać czasem 🙂 jak coś to swój wysyłam Ci na prywatną wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria wszystkie będziemy trzymać kciuki, ale też myślę, że dobrze że idziesz na oddział, będziesz pod kontrolą.

kasiulek a nie wolisz iść prywatnie? Tak raz z doskoku, że tak powiem, bo to jeszcze cały miesiąc!

Ja dziś pomidorówkę zrobiłam, bo oczywiście wczoraj się tu o niej naczytałam 🙂
Wyszłam w końcu na spacer i kupiłam po drodze 3 jabłka bo tak ładnie wyglądały. W domu okazało się że takie pyszne, że wrąbałam trzy na raz! Zaraz idę po dwa kg do tego pana bo rzadko mi się zdarza, żebym na aż takie pyszne trafiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria Antek to mój dobry kolega, a kiedyś sąsiad, nie tylko on jest naszym wspolnym znajomym, ja z kolei chodzilam z Agą G. do klasy 🙂)

Kasialeczek -Ty jesteś potężna baba... nie pytaj o mnie bo ja juz przed ciaza bylam przy sobie a teraz- ach...

test wyszedł 45 chłopiec, 55 dziewczynka....

Daria trzymaj się tam!!!
Rosi, tez sie naczytalam o tej pomidorowej i dzis zagoscila na stole :PP

Dziewczyny mam pytanie, jaki kompleks witamin bierzecie?? ja kupilam prenatal dha ale mi sie wydaje ze tam za duzo rodzajow tych witamin nie ma ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
zrobiłam cytologię i jestem umówiona na usg ale dopiero 30 marca 😞 długo sobie poczekam 😞


Kasia rzeczywiście długo musisz czekać na to usg. Ja też teraz cytologie muszę zrobić.

U mnie dziś na obiad placki ziemniaczane, zrobiłam mniej niż zwykle bo trochę nie chciało mi się stać i smażyć a wyszły takie dobre 🙃 Nie wiem czy dla męża coś zostanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja ja z witamin biorę tylko zwykły kwas foliowy, calcium i magnez musujące. Wyniki mam ogólnie w normie, hemoglobina trochę spadała więc żelazo łykam. Muszę teraz zapytać mojej gin czy powinnam brać coś jeszcze dodatkowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Alicja ja z witamin biorę tylko zwykły kwas foliowy, calcium i magnez musujące. Wyniki mam ogólnie w normie, hemoglobina trochę spadała więc żelazo łykam. Muszę teraz zapytać mojej gin czy powinnam brać coś jeszcze dodatkowo.


A mi powiedziala ze mam odstawic folik i brac jakis prenatal albo femibion po 12 tygodniu, a kosztuja nie malo, to myslalam ze moze mamy tu jakies zastepstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...