Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania super że czujesz już Maluszka na 100%, niezapomniane chwile 🙂 🙂

Monikas ja w pierwszej ciąży przytyłam 17,5kg i do samego końca chodziłam w spodniach ciążowych w rozmiarze 36, także może i Tobie się uda 😉

Ja coś śpiąca jestem więc chyba już się pożegnam, bo jeszcze kąpanie Nikosia i siebie 😁 😁 😁

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam sie I ja 🙂 ja juz po kapieli na kanapie leze 🙂 wzielo mnie dzis na pozadki w kuchni, wysprzatalam wszystkie szafki troche tego bylo do mycia... A teraz nie czuje plecow... Czuje sie jak staruszka :/ ja narazie jesZcze sie mieszcze w moje ciuchy, ale zobaczymy za miesiac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Właśnie rozpoczęłam spór transakcyjny na allegro odnośnie spódnicy ciążowej którą kupiłam, a która okazała się zupełnie niezgodna z opisem,
ciekawe jak szybko się odezwą


Mam nadzieje, ze dlugo nie bedziesz musiala czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry mamusie 🙂 Wczoraj miałam wizytę ale już nie zdążyłam do Was napisać. Z córcią (na 100%) wszystko dobrze, pomierzył jej to co trzeba i wszystko jest na miejscu 🙂 Mała waży już prawie 0,5kg. Mężulek był ze mną, pierwszy raz był przy usg, niestety przez to ja nie za dobrze wszystko widziałam. Lekarz mu pokazywał jak machała rączkami, nóżkami, stópki od spodu 🙂
Niestety zła wiadomość taka, że twardnieje mi brzuch za często i zaczyna mi się skracać szyjka macicy i muszę wrócić do luteiny 😞 a co się ztym wiąże mam dużo wypoczywać i oczywiście nie mogę lecieć do brata (kupiłam bilet na za dwa tyg) 😞 Szkoda ale nawet mi przez myśl nie przeszło, że mogłabym lecieć jak córcia jest zagrożona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Rosi najważniejsze że Córcia zdrowa, a z resztą się uporasz tylko odpoczywaj i posłusznie bierz luteinkę 😉 Przykro mi że przez to nie polecisz do Brata.

Kasiulek powodzenia u lekarza i pisz od razu co z Chłopcami 🙂

Ja biorę się za śniadanko bo umieeeram z głodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂
Opowiem Wam na początku mój dzisiejszy sen 😁 Otóż, urodziłam synka. Przyjechaliśmy do domu a tam nie mieliśmy ani jednej pieluchy, ubranka, łóżeczka, wózka. Dziecko spało na łóżku, ja nie umiałam go karmić i właśnie wtedy na dokładkę pojawiła się położna środowiskowa, którą w moim śnie była Dorota Zawadzka 😁 😁 A! i jeszcze jak ona przyszła to okazało się że mój mąż zamiast na zakupy to poszedł sobie na basen 🙃 Obudziłam się z bólem głowy, bo bałam się ze ona zaraz zabierze nam to dziecko 😮
Rosi dobrze że Dzidzia zdrowa, a do brata polecicie trochę później i już pewnie we Trójkę 🙂
Kasiulek zdrówka Twoim Chłopakom życzę 🙂
Na razie zmykam, najpierw śniadanko a później jadę do koleżanki obejrzeć jej nowe mieszkanko i zobaczyć jak się urządziła 🙂 Chcę ją jeszcze zobaczyc z brzuszkiem, bo za dwa tyg już urodzi 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilka to miałaś ciekawą noc, tyle przygód no i sama superniania 😆
A zapomniałam napisać, że po wizycie zajrzeliśmy na chwilkę do galerii i kupiłam małej taką prześliczną sukienusie czarną w białe groszki. Cieszę się, że płeć już na 100% mogę kompletować ubranka powoli 🙂 Ale i tak poczekam na wyprzedaże z szaleństwem. Wiecie, brat mieszka w Londynie a tam są takie tanie ubranka dla dzieci, że miałam wspaniały plan obkupić małą. Jak bratowa tu przyjechała i chciała kupić kilka rzeczy dla synka to się przeżegnała na ceny! Taka u nas polityka prorodzinna, że vat na 23% podnieśli 😠

Wczoraj na obiad zachciało mi się makaronu tylko nie wiedziałam z czym i wpadłam na pomysł sosu serowego ( uwielbiam sery wszelkiej maści 🙂 ) i wiecie z pomocą neta wykombinowałam przepyszny sos i nie z żadnego proszku ani paczki. Nie wiem czy lubicie takie rzeczy ale Wam napiszę. Na odrobinie masła rozpuścić ser miękki ( ja miałam włoską gorgonzolę, w Biedronce dostałam) dodać trochę mleka i jogurtu nat. doprawić pieprzem cayenne i gałką muszkat. (a jeszcze dodałam dwa trójkąciki topionego hochllad bo bardzo ostry wyszedł) naprawdę pyszny sosik + makaron+ brokuły mniam. Spróbujcie, bo na pewno zdrowszy niż te wszystkie "pomysły na".
Pusto tu dziś od rana, chyba też się wezmę za coś 🙂 Zacznę od wyjścia do sklepu, się przewietrzę. U Was też tak ta wiosna szczuje słonkiem? A na term. -8 rano było 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Rosi super że już płeć znasz na 100% i że Malutka dobrze sie czuje 🙂 u nas lekarz powiedział "prawdopodobnie dziewczynka" więc nie na 100%.. A brat nie zając, nie ucieknie 😁 wybierzecie sie w trójeczkę 🙂
Ilka ja sie tak zbierałam do kuzynki żeby ją zobaczyć z takim wielkim brzusiem i myślalam a jeszcze czas a wkońcu urodziła wcześniej i jej nie zobaczyłam 😮 ale za to miałam już to szczęście oglądać małego Berbecia po tej stronie brzuszka, jest przeslodki 🙂
Kasiulek napisz co tam z Twoimi dzieciaczkami, dużo zdrówka dla nich 🙂
U nas też super pogoda więc zjem śniadanko i zrobię sobie spacerek do sklepu
Miłego dzionka dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hellou 🙂
już po śniadanku tradycyjnie od kilku dni mleko z mlekołakami czekoladowymi a raczej platki z mlekiem bo tyle ich pływa 😁

Rosi super ze córeczk już na 100% to teraz musisz męzowi uszy suszyć zeby była Zojka 🤪 a co do brata to nie przejmuj się polecicie we trojeczkę a zawsze mozesz zlecic bratowej zakup kilku ładnych ciuszków i Ci prześle paczuszką 🙂

Ja miałam powalony sen 🤪 sniło mi isę ze pojechałam z koleżanką do hotelu we Wrocławiu i miałyśmy osobno pokoje poszłam zrobić drzemkę i sieokazało ze w tym pokoju miesza ze mną Frankowski 🤪 no nie będę pisać reszty bo wstyd 🤪 a na końcu powiedxiałam mu że wiesz ze ja jestem w ciąży w 5 miesiacu 🤪 ehhhh ponoc normalne są sny erotyczne na tym etapie ciązy... ☺️ ☺️ ☺️ a to wszystko dlatego że w czoraj oglądałam Wojewózkiego a tam był Frankowski!! 😠

dzisiaj idę na zakupy realowskie bo mam - 10% na cały asortyment 🙂 to kupię już coś dla dzieciątka jakieś pieluszki i takie tam jakieś inne rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasielaczek nad mężem cały czas pracuję 🙂 mam nadzieję, że się zlituje w końcu nade mną i się zgodzi tak mi zależy 🤨
Kurcze dziewczyny ale sny macie! To ja też się pochwalę 😉 wczoraj zanim zasnęłam oglądałam kawałek filmu o chłopcach wykorzystywanych przez księży i że potem się spotkali i jedne z nich był homo i dalej nie widziałam. I co mi się śniło? Geje 🤪
Kasielaczek też słyszałam, że sny erotyczne są częste w ciąży. MI tylko to zostało bo znowu nam lekarz celibat wprowadził, chociaż powiem Wam szczerze, że jakoś nie zdążyłam poczuć tego osławionego "drugiego trymestru, kiedy kobieta odczuwa ochotę na zbliżenia".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my celibatu od lekarza nie mamy tylko mój slubny boi się ze krzywdę maluchowki zrobci bo jak to tak "trzepać" dzieckiem i cóż sny musza mnie zadowalać 🤪 😁 😁 😁

no a płatki to marzenie jak wcześniej nie mialam na mleko ochoty to teraz zjadam pół litra dziennie 🤪 oczywiscie tylko z płatkami 🙂

jja we wtroek idę do ginka zobaczymy co się tam kryje w moim podwoziu mam nadzieję że wszystko ok ale też dość często mam twardy brzuch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 aż mojemu M mówiłam o tym "nie będę dzieckiem tak trzepał" 😁 😁 😁 myślałm, że się posikam ze śmiechu jak to przeczytałam. Troskliwy tata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂 ciekawe macie sny mi juz kilka dni nic sie nie sni, albo poprostu nie pamietam 🙂 Za to mam problemy ze spaniem tzn jak przed ciaza I na poczatku ciazy bylaw strasznym spiochem, moglam spac po 10 godzin I wiecej bez problemu... A teraz albo mam problem zasnieciem albo budze sie po 5-6 godzinach wyspana. Dzisiaj sie obudzilam o 4:20 I meczylam sie zasnoc chyba do 6 a okolo 8 Obudzil mnie moj pies :/ masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo w ogóle to mój M na nic mi nie pozwala wygłupiać się nie mogę bo dziecko chce spac lub mieć spokój dokuczać memu brzuchowi też nie ogę bo jak to tak zaczepiać dziecko jak by tobie ktoś tak dokuczał to byś nie była szcześliwa... 🤪 ja nie wiem coś mu odwaliło chyba ale walcze z tym dzielnie 😁 już jest coraż lepiej 😁 jeszcze torchę i może do przytulaskó dojdzie ☺️ a jak nie to go zgwałce przez sen hahahah 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo kasiulek to Ci się wiosna słabo zaczyna 😞
kasiulek chyba humor Ci dziś dopisuje co? 🙂 Zabawnego masz męża, wesoło Ci z nim 🙂 Mój też krzyczy jak ruszam brzuchem 🙂 Kilka dni temu odczyniłam taniec brzucha 😉 to oburzony stwierdził, że mam tak nie robić bo małej krzywdę zrobię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj Dziewczyny ale macie sny 🤪 😁 😁 Chociaż ja też miewam sny erotyczne ale w roli głównej jest mój Mąż, taka wierna jestem 😁 😁 😁 😁

Kasialeczek powiem Ci że mój Mężul w pierwszej ciąży też taki był, seksu najlepiej zero bo jeszcze krzywdę zrobimy, brzuszka ruszać nie mogę bo nie wolno Dziecku dokuczać i takie tam... A teraz wyluzował i jest seks, są zabawy z brzuszkiem także nie narzekam. Może Twój też odpuści przy drugiej ciąży 😁

Kasiulek ojjj Bidulko współczuję że musicie siedzieć w domku na taką pogodę 😞 Zdrówka dla Patryczka, a Marcel niech już całkiem wyjdzie z tego choróbska, buziaki od Cioteczki 😉 😘

Rosi Twój przepis brzmi bardzo ciekawie, nie wiem czy u mnie sprawdziłby się bo zarówno ten duży Mężczyzna jak i ten mały za makaronami nie przepadają 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...