Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

a co do zastrzykow to ja robilam sobie kiedys sama w brzuch ale to w zeszlym roku bylo a teraz w ciazy to nie wiem czy bym miala odwage, dziewczyny" szacun " 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Dziewczyny podziwiam Was
ja to taki cykor jestem że w życiu nie zrobiłam bym sobie sama zastrzyku,
musiałabym pielęgniarkę wzywać, mamy tu taką panią co prywatnie chodzi

Kinia to zaszalałaś dzisiaj, podziwiam, ale uważaj na siebie, wiosna wiosną ale przesadzać nie można,


Ania to tak się wydaje, ja tez cykor jestem i na widok igły robiło mi się słabo, ale dla dziecka stwierdziłam ze wszystko. Pewnie też byś się przełamała, a żeby ktoś codziennie przychodził to też męczące by było. Tak to robimy przed wskoczeniem pod kołderkę i po problemie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i jeszcze nie padłam 😁 😁 😁 Naszło mnie i zrobiłam Mężulowi placki ziemniaczane, także obiad na jutro mam bo i placki zostały i zupa 🙂 Jutro tylko odkurzę i upiekę piernika bo chodzi za mną, a poza tym Nikoś zdmuchnie sobie świeczkę w dniu urodzin 😉 Nie będę tortu robić tylko dla Nas bo i tak za tortami nie przepadamy :P
Niestety plany z wypadem do kulkoladnu legły w gruzach bo Mężul musi iść jutro do pracy, ma do skończenia łazienkę i nie wiem nawet czy wyjdzie wcześniej jak zawsze w sobotę czy normalnie jak w tygodniu :/
My na pewno pół dnia spędzimy na polu bo zapowiadali 18stopni!!!!!!! 🙂

Monkado tak myślałam że nie będziesz kojarzyć bo całkiem nie Twoje rejony ale myślę że każdy z Nowej Huty zna te zapiekanki.. pyyyycha 🙂

Marta super suwaczek, od razu weselej przy postach 🙂

Dziewczyny ja również Was podziwiam z tymi zastrzykami!

Ania dziękuję za troskę, ale spokojnie robię tyle ile mogę a dzisiaj widocznie miałam dobry dzień 🙂 Jakby tylko brzuszek zaczął dokuczać to od razu odpuściłabym, ale było wręcz odwrotnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyszukuje w necie wozkow puki co i tak szczeze to nie podoba mi sie prawie zaden, wiem ze napewno nie che trojkolowca ;p i raczej zeby wszystkie kola byly pompowane, nie zadne plastiki male z przadu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos wózka, dziewczyny te które mieszkają w bloku i korzystają z windy - pamiętajcie przed kupnem żeby zmierzyć długość i szerokość. Moi znajomi zagapili się i kupili taki, że teraz jedne koła muszą zdejmować, bo sie nie mieści a zabrakło naprawdę niewiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa bardzo niewygodne, wiem z doswiadczeniaq ;p kiedys opiekowalam sie takim jednym chlopcem i wlasnie mial trojkolowca, byl okropny i na dodatek ciezki jak diabli, a ja taki kurdupelek jestem ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 😁 😁 ale rzeczywiście Ania, ja też jestem cykor ale przyjdzie co do czego to nie taki diabeł straszny 😁
Ania moja kuzynka ma maxi cosi, mówi że ciężki ale ona sobie chwali bo przez to stabilny, ale cena naprawdę zwala z nóg 🤪
Mnie wózki tak nie przerażają (w sensie ich wybór i kupno) ale obecnie szukam mebli do pokoju i jestem zdruzgotana 🤔 fajne meble dziecięce mają małe szafy a ja chciałabym taką dużą garderobianą pod sam sufit, a z kolei te duże szafy są w kompletach z takimi typowo "dorosłymi" meblami. Coś czuję że kilka najbliższych tygodni spędzę w salonach meblowych 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kinia rzeczywiście pokłony dziś dla Ciebie! Kawał dobrej roboty, moja łazienka i podłogi też wołają ale jutro mąż się bierze za podłogi ja tylko za łazienkę.
Marta jak kasielaczek zobaczy ten wózek to zaraz krzyk podniesie bo ona też taki chce z tego co pamiętam 🙂
O zastrzykach nawet nie wspomnę bo mi słabo od razu 🙂
Idę klapnąć z mężem jakiś film ma być po 22 to może obejrzymy.
A jutro u nas też pogodę piękną zapowiadają.
Dobranoc brzuszki, dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta też myślę o x landerze tylko tym z 2011 jest tańszy,

Monkado my pokój dla dziecka mamy malutki 2,2 - 2,5 m to nie poszaleję z meblami,
będzie łóżeczko, komoda (chyba z ikei) i mój wymarzony fotel, żebym sobie w nim wygodnie siedziała i karmiła maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka wiem że im pewnie do śmiechu nie było ale taka właśnie była moja reakcja na Twojego posta 😁 W życiu nie przypuszczałabym że wózek może nie zmieścić się do windy!

Marta X-landery w ogóle są super ale ceny mnie powalają niestety.. Chociaż to chyba też za firmę się płaci bo ja mam za 1300zł, przeżył Nikosia i posłuży mi teraz 🙂 Kasiulek i Karola też mają w podobnych cenach i Kasi posłuży już trzeci raz! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...