Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alicja1987 napisał(a):
Powiem szczerze, ze nie doczytalam jeszcze o jakiej aptece pisala Monika, ale u nas w aptekach dbam o zdrowie (internetowa tez jest) rozniez daja takie karty rabatowe i ceny sa nizsze-nie wszytskie ale warto sprawdzac 🙂


Właśnie Alicja chodzi o program z tej apteki 🙂 http://www.doz.pl/dlamamyimalenstwa/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już po spacerku 🙂 czereśni też jeszcze u mnie niet na bazarku ale za to truskawki a i owszem 🙂

Rosi ja też wczoraj kupiłam łososia i brokułę ale dziś mi sie zmieniło i będą naleśniki ze szpinakiem i naleśniki na slodko 🙂 (trzeba sobie jakoś radzić jak mąż czekolady powynosił z domu 😁 )

Ilka ja też pierwszy raz słyszłam o tym żeby polożna przychodziła jeszcze przed porodem ale Kasialeczek napisała że i u nas w krk tak można, ona już skorzystała a ja sie zbieram 🙂

Ania powodzenia u dentysty 🙂

Karola trzymam kciuki mocno za pozytywne załatwienie sprawy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed chwilą wsunęłam smażoną cukinię, a na obiad mam jeszcze zupkę pomidorową.
Monkado moja siostra robi naleśniki ze szpinakiem i białym serem - ciekawe połączenie ale przyznam że dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Hej dziewczynki....
Jestem dzisiaj bardzo słaba i humor niefajny 😞 nie będę Wam smęcić więc tylko Was poczytam 😘

Tosia a coś się stało? Przepraszam ze pytam, jeśli wolisz nie mówić to ok. Jak coś to wal śmiało i nie patrz na to że "smęcisz", po to jesteśmy zeby sie wygagdac i wysłuchać zawsze a nie tylko jak jest wszystko fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia zostało nam juz niewiele, trzeba się tym pocieszać 🙂 Dałyśmy radę 8 mies to i teraz damy! 😉 Oklask na pocieszenie 😉
Kasiulek Ty i tak dzielna jesteś z tą swoją dwójką Urwisów 😉 Córeczka będzie grzeczniejsza (może 😉 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
odebrałam wyniki z porannych badań i wyszło chyba nie za dobrze w moczu,
tzn. wyszły ślady krwi i krwinki czerwone 5 a norma jest od 0 -1. Dzwoniłam do lekarza, pytał czy wyszły jakieś bakterie, ale bakterii nie ma, kazał powtórzy badanie w poniedziałek i zobaczymy co wyjdzie, tylko jak ja mam do poniedziałku wytrzymac 😞
wyniki z krwi są ok. nawet się poprawiły w porównaniu z poprzednimi
tylko ten mocz mnie martwi

zrobię obiad i poczytam co naskrobałyście, bo dzisiaj w ogóle mnie nie było w domu to nie wiem co u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze !!
Tosia a z tymi hormonami to masz racje ja ostatnio tak przez 3 dni tak chodzilam i nic mie sie nie chciało itp
a ja czekam bo maz gdzies wybyl a che jechać dziś wcześniej do lekarza oj te chłopy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia główka do góry Kochana 😘 Już bliżej niż dalej także damy radę!! 🙂

Ania trzymamy kciuki żeby powtórzone badanie wyszło w porządku! A Ty chociaż spróbuj zminimalizować swój stres, bo domyślam się że całkiem nie denerwować się nie da 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z innej beczki 🙂
u dentysty byłam i było spoko, chociaż pani dentystka strasznie niemiła,
ale chciałam przyoszczędzic i nie poszłam do swojego dentysty, tylko tam gdzie chodzi mój mąż, bo jest taniej,
a rezultat jest taki, że zapłaciłam tyle samo 150 (chyba każdy lekarz ma tam swoje stawki, bo mąż płaci 80, a mój ubytek był minimalny dosłownie) i do tego była niemiła,
chociaż nie bolało, no i karta ciąży podbita 🙂

Kinia co do mdłości, to mnie nachodzą wieczorkiem i jest masakra, dosłownie tak samo jak na początku ciąży, jak coś zjem to na krótko przechodzi

No i jeszcze po dentyście byłam w używanych i kupiłam sobie trochę ciuszków, mąż już się ze mnie śmieje, że nie starczy mi czasu w tej ciąży, żeby we wszystkim wystąpic 🙂
ale ja kupuję żeby w których po ciąży też będę chodzic 🙂 i dodam że od sztuki płaciłam 3 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia czytałam gdzieś ta wanienka to tzw. turystyczna,
ale niestety nie wiem jak sprawdzi się w domu,
no bo co będziesz ją za każdym razem nadmuchiwac, a jak pęknie, albo się rozszczelni,
w ikei są w tej samej cenie chyba, tylko że tradycyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wlasnie was doczytalam, pare dni mnie nie bylo i prawie powiesc naskrobalzscie 😜 😜co do wanienki to nie wiem czy taka bezpieczna i stabilna troche mam obawy ja raczej kupie normalna ale na pozniej jak maly bedzie starszy tez sie zastanawialam nad papowana taka co mozna pod prysznic wstawic bo ja niestety mam tylko prysznic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomyliło mi się to następny wekend 🙂
gdzie się podziewacie?
dzwoniłam do koleżanki której też w ciąży mocz źle wyszedł i proponuje mi zrobienie badań w dwóch różnych miejscach, dla porównania
tak więc jutro jadę do szpitala, a w poniedziałek do tego laboratorium co robię cały czas,
no i jak w szpitalu wyjdzie że jest ok. to we wtorek znowu powtórzę i zobaczymy co z tego wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...