Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tosia ja mam gabke taka dla malutkich po 3 mies trzeba ja wymienic i na pozniej sa tez wieksze rozm ta gabka jest super kuzynka sprawdzila 😁 masz takie wyciecie na maluszka z jak go polozysz to ani sie nie slizga ani mu sie do uszu nie leje bo jest podniesiony uwazam ze watre uwagi zaraz jak znajde na allegro to ci podesle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
Tosia ja mam gabke taka dla malutkich po 3 mies trzeba ja wymienic i na pozniej sa tez wieksze rozm ta gabka jest super kuzynka sprawdzila 😁 masz takie wyciecie na maluszka z jak go polozysz to ani sie nie slizga ani mu sie do uszu nie leje bo jest podniesiony uwazam ze watre uwagi zaraz jak znajde na allegro to ci podesle

Oki dzięki 😘
Zobacze najwyżej jeszcze w sklepie jak to wszystko wygląda 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na legginsy i tuniki nie patrzyłam, bo obiecałam osbie, że już nic nie kupię na ciążę 🙂 Więc tak profilaktycznie je ominęłam ale słyszałam jak jakieś babeczki je podziwiały, że fajne. Więcej niestety nie pomogę. Ale są za to pyszne pralinki z nadzieniem toffee 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale popisałyście.. 🤪

Dziewczyny za kciuki podziękuję później, wychodzę o 16.30 więc jeszcze troszkę Was pomęczę moim dzisiejszym stresem 😉

Karola wakacje nad morzem, super! 🙂

Kasiulek że z podwoziem ok 🙂 To dzisiaj razem, prawie o tej samej porze podglądamy Nasze Maluszki 🙂

Rosi kładź się i odpoczywaj bo ja nie to przejadę się tam do Ciebie!!! 😉

Co do Kasialeczka to dzisiaj będę nawet na Jej osiedlu u gina także jakby co mogę zrobić nalot 😁 😁

Tosia My używaliśmy takiej dużej gąbki w kształcie misia do wanienki 🙂 Dokładnie takie coś jak Monikas pokazała 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
już wróciłam z zakupów, tylko mało owocne były, bo drzwi które mieliśmy kupic nie było i teraz mąż pojechał do katowic,
w lidlu byłam i kupiłam 2 bodziaki z długim i dwa z krótkim rękawem, bo oczywiście jeszcze takich rzeczy nie mam, a niedrogie to wzięłam (ten rozmiar 62/68, bo te mniejsze to takie maleńkie),
no i ja kupiłam biustonosz, nie wiem czy nie będzie później za mały, bo wzięłam 80B, ale rozmiar większy to był jak dla mnie prawdziwy namiot 😉 nie wiem czy moje bąbelki urosną aż takie duże,
będę się martwic później 🙂
termometru nie brałam i w sumie to chyba kupię zwykły z miękką końcówką,
a Wy jakie kupujecie?
no i nie wiem czemu myślałam że mają byc też koszule do karmienia, a nie było, coś mi się chyba pomyliło

Co do mojej wagi to nie ma czego zazdrościc, bo ważę 71, jak już pisałam zaczynałam z wagą 65, więc nie mało

Ale miałyście dzisiaj wenę od rana, sama nie wiem już co czytałam i miałam napisac 🙂

Gardło mnie boli, mam nadzieję że to chwilowe,

Kinia pisz zaraz jak na wizycie było, listę pytań już zrobiłaś, bo oczywiście z listą byłam 🙂

Karola ja oczywiście również zazdroszczę wyjazdu nad morze 🙂 uwielbiam morze 😁

Kasialeczek hop hop wychodź już z tej kuchni i napisz coś do nas, bo tęsknimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też byłam w końcu w tym lidlu i tak: staniki mi się nie podobały (z tego samego względu co Rosi) i chyba zamówię na allegro jak coś znajdę. Koszul do karmienia nie było. Spodnie dresowe ciażowe jak dla mnie paskudne, ten pas ciążowy taki mega wielki, a na leginsy nie patrzyłam mówiąc szczerze, bo wiedziałam że nie wezmę. Tuniki widziałam dwie były rozpakowane, to takie nawet mogłyby być. Ja ostatnio dostałam z 5 od kuzynki męża, więc już nic nie kupuje. Body dla dziecka ja nie brałam bo już mam, ale widziałam ze miały branie i dużo mam się tam przy nich gromadziło.

Kupiłam za to pomidorki koktajlowe bo uwielbiam! 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania moja lista pytań to..

CO Z MOJĄ SZYJKĄ????????????? 😁 😁 😁

A pochwalę się Wam co moje genialne Dziecko wczoraj zrobiło... Byliśmy na polu i nagle podchodzi pod drzewo, wyciąga siusiaka przez nogawkę i sika 😁 😁 😁 😁 Normalnie padłam jak to zobaczyłam 😁 Pod drzewo bo tak Go Tata nauczył, a pewnie dziwicie się czemu nie miał majtek.. no więc tego jeszcze nie opanowaliśmy, chodzi w samych spodenkach bo jak ma majtki to w nie sika, chyba myśli że to pampers 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już wróciłam,
teraz to się zastanawiam czy dobrze zrobiłam z tym biustonoszem
i szczerze to nie zwróciłam uwagi że fiszbin nie ma 😞 na co dzień nie chodzę w miękkich biustonoszach) ze względu na normalną wielkośc moich bąbelków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...