Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny 🙂
Ania ja też do lidla się wybieram zaraz 🙂 I też po ten termometr, to mówisz, że nie warto go brać???? 🤔

Monkado sto lat życia w zdrowiu i szczęściu!!! Sorrki ale wczoraj już nie zaglądałam i wyszło na to, że pamiętałam że to w tym tyg ale dzień przegapiłam 😞 wybacz.

Dziewczyny byłam wczoraj z kumpelą w kinie na filmie Nietykalni, idźcie koniecznie!!! DAWNO nie widziałam tak dobrego filmu! Jest rewelacyjny, musicie go zobaczyć! Naprawdę super.

Monkado pokoik super, fajnie że masz oddzielny pokój dla Nelki. Ja dziś postanowiłam nareszcie skończyć kącik małej, bo codziennie coś i jeszcze nie skończyłam. I brzusio imponujący, ale to dlatego że jesteś taka szczuplutka. Ja też się zmierzyłam i mam 110 prawie, a brzuch mniejszy niby.

Alicja to uważaj na siebie koniecznie! Ja wyliczyłam, że od 21 czerwca moja dzidzia będzie donoszona, więc już naprawdę niedługo zostało, byleby wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, ja nie wiem jak zniosłam mdłości w 1 trymestrze. 🤨

Doczytałam Was i super, że Wasze Dzidziulki są już takie duże 😉 Z dnia na dzień przeraża mnie ten czas, który leci jak szalony. Już 33 tydzień, a pamiętam jak świętowałyśmy studniówkę i gratulowałyśmy sobie 20tc. Chryste... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się i ja na posterunku!! 😁

Kinia dawaj znać jak po wizycie!!
Tosia, Agatka współczuję zgagi i wymiotów, oj to chyba gorsze od zaparcia z którym ja walczę już niemal dwa tygodnie 🥴

Zjedliśmy z Frankiem jajecznicę i chyba wybierzemy się na pasaż po rzoadkiewkę 🤪 🤪 i do piaskownicy bo dziś już chyba nie ma takiego upału!
A od 3 czerwca będę musiała was opuścić, ale tylko na 5 dni, bo jedziemy nad morze 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ciężko byłoby mi się przestawić z diety słodyczowej na owocową 😜 ale zazwyczaj codziennie zjadam jakiś owoc. Wczoraj wypiłam parafinę na czczo i pomogło,ale nie będę pić tego paskudztwa codziennie. Może samo przejdzie w końcu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przywitałam się, czekałam chwilę czy się pojawicie i zasnęłam 😁
Dla mnie gorsza jest zgaga od zaparć, pocieszam się że to już niedługo... Dziś w nocy za to tak mi ciekło z cyca, ze aż zalałam łóżko 🤢 Muszę już chyba spać w staniku i wkładkach, a ja tak nie lubię jak mnie coś ściska, chyba tym bardziej nie zasnę 🤨
Dziewczyny dajcie znać czy warto iść do tego Lidla, jak wrócicie (bo trochę mi sie nie chce, tak szczerze).
Karola to ciekawego filmu życzymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania 6 kg to naprawdę marzenie! Ja już mam 16 😠. Ale co się dziwić zjadłam właśnie pralinki toffee ☺️

Karola zazdroszczę morza! Mi mąż od miesiąca tylko gada, że pojedziemy ale zaczynam w to wątpić bo ja coraz grubsza i ledwo chodzę przez ten brzuch i opuchliznę na nogach 😞 Chyba kombinuje zabrać mnie na urodziny ale znając jego się nie wyrobi, bo wszystko na ostatnią chwilę zostawia.
Też napisz jak ten film, bo właśnie mąż chce go zobaczyć i chyba w następną środę po lekarzu pójdziemy na niego. Ale ten "Nietykalni" jest naprawdę rewelacyjny, mogłabym jeszcze raz iść na niego 🙂

Kinia trzymam kciuki!

Tosia ja to Wam współczuję tych czułości z kibelkiem, wymiotowałam tylko raz w ciąży i dziękuję Bogu bo to chyba najgorsze z tych naszych dolegliwości.

Byłam w Lidlu i kupiłam jednak ten termometr, ale jak go teraz przetestowałam to chyba żałuję. Pokazało mi tak: w uchu 37.00, czoło 37.9, skroń 38.2 czyli "nie ma gorączki", "stan podgorączkowy" i "gorączka" 🤢

Jejku zaraz mi Zoja brzuch rozsadzi po tych pralinkach 😁

Wiecie co? Zaczynam na poważnie myśłeć o porodzie 😞 Wczoraj naliczyłam ok. 10 skurczy a dziś już chyba 4 😞 Kupiłam na obiad pierogi, rosół mam z wczoraj i będę leżeć chyba. Ewentualnie później te malowanie skończę bo już mnie męczy. Zostało mi 15 min roboty a prawie tydzień juz nie mogę tego zrobić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola zapomniałam całkiem, ja tez zazdroszczę Ci tego wyjazdu 😁 Morze, plaża - chciałam jeszcze dodać zimne drinki 😁 😁 Odpoczniesz i nabierzesz sił na lipiec 😎

Rosi Ty weź może zostaw te porządki i idź się położyć. Do porodu jeszcze trochę czasu mamy, lepiej żeby te skurcze się nie nasilały.
A powiedz mi jeszcze a propos lidla czy te staniki do karmienia to jakieś takie w miarę czy nie ma co głowy nimi zawracać? bo mnie najbardziej o ten zakup chodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ja wczoraj też byłam u gina i moje podwozie ok, nic się od zeszłej wizyty nie zmieniło tylko przytyłam 2 kg(gin powiedział że by wystarczyło tylko 1 kg) i dzisiaj mam usg na 18 🙂
ja ogólnie przytyłam 10 kg, dostałam skierowanie na krew, mocz i hbs(Antygen HBs

W ostatnich tygodniach ciąży przeprowadza się badanie krwi w kierunku żółtaczki zakaźnej typu B. Jeśli okaże się, że matka jest nosicielką wirusa, dziecku trzeba zaraz po urodzeniu podać immunoglobulinę, by nie doszło do uszkodzenia wątroby. Personel szpitala musi natomiast zachować szczególną ostrożność podczas zabiegów, którym poddaje matkę, by uniknąć zakażenia.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...