Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kinia ale spryciarz z tego Nikosia, musiało to komicznie wyglądać 🤪 Mądry z niego chłopczyk 🙂

Tosia my używaliśmy właśnie tej gąbki, a jak się wysłużyła (bo od wyżymania popękała szybko) to używaliśmy zwykłej pieluchy tetry i też było git 🙂

Może po południu wyciągnę męża do tego Lidla, tylko ciekawe czy coś jeszcze zostanie... Poza tym zastanawiam się czy warto mi kupować na półtora miesiąca ciążowe ciuchy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania oklask dla Ciebie za to że zgodziłaś się być moim posłannikiem w razie "w" 😉

Karola ja płakałam ze śmiechu jak zobaczyłam Nikosia pod tym drzewem 😁 😁 😁 😁
I też myślę że nie opłaca się już kupować ubrań ciążowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ania to powodzenia w walce z tą colą 😁 😁
Ja też tak mam, ze jak nie ma to nie ma a jak jest już jakiś napój gazowany w zasięgu ręki (obojętne - cola, mirinda, fanta) to już nie potrafię się powstrzymać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia leże i nic nie robię, spałam trochę bo mąż mnie dziś o 6.20 obudził 😠 martwią mnie te twardnienia nie na żarty 🤨 Ale Nikoś przebił dziś wszystkich 🤪 Musiał obłędnie wyglądać, taki bąbel sikający na stojąco pod drzewem 😁

Widzę, że dziś lidl ma naprawdę wzięcie 😉
A kasieleczek może tam utknęła 🙂 A nie wiem czy u Was też ale u mnie były jeszcze takie PIĘKNE arbuzy ale już miałam za ciężka torbę i nie wzięłam, muszę męża dziś wysłać bo od wczoraj bardzo za mną chodzi i jeszcze obiecał mi truskawki przywieźć 🙃 ale się objem....i obsikam pewnie później ☺️

A coli nie pijcie 😠 bo ja będę lanie dawać, tak truć maluszki swoje??? Przecież to sama, samiusieńka chemia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podzielę się z Wami swoją radością 🙂 Właśnie się dowiedziała że jutro przyjedzie do nas moja mama, ciesze się jak dziecko bo nie była już jakieś 2 lata. Nie to, żeby jej się nie chciało, albo nie miała ochoty tylko razem z moim tata poza pracą prowadzą gospodarstwo na wsi i mają jeszcze pod opieką niepełnosprawną moją babcię i dziadka. Nie ma za bardzo kto im tam pomóc, bo moje młodsze rodzeństwo jest też poza domem na studiach. Tylko raz odkąd jesteśmy w warszawie udało im sie wyrwać i przyjechać, a tak to zawsze ja z mężem do nich jeździmy. A teraz mój tato wysłał ją, żeby mi posprzątała, pomyła okna i ogólnie coś pomogła a on zostanie na posterunku na wsi sam, twierdzi ze da radę. Szkoda że nie mogą przyjechać razem, ale cóż, takie jest życie...
W każdym razie jestem bardzo zadowolona, oprócz porządków w planach mam jeszcze jakieś zakupy 😁 😁 🤪 i kolację z okazji Jej święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam i ja z lidla 😁 😁
Popatrzyłam oceniłam i rzeczywiście te leginsy jakoś mi nie podeszły, tuniki zresztą też ale to kwestia gustu 🙂 kupiłam za to stanik z pelną świadomością że bez fiszbin ale ja mam malutkie bąbelki więc może nie zrobią mi sie naleśniki 😁 😁
I do tego dorzuciłam tortille bo uwielbiam chociaż te trufle też były kuszące 🙂
Ja też tak mam że gdybym kupiła cole to wypiłabym od razu całość jednym haustem dlatego nie kupuję 😁
Kinia ale musiałaś mieć ubaw z Nikosia! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
Super Ilka to Ci Mama miłą niespodziankę zrobiła 🙂 może jak sie Maluszek pojawi to uda jej sie częściej Cie odwiedzać 🙂


Chciałabym, największy problem stanowią babcia z dziadkiem, których nie można zostawić. Rodzeństwo taty nie kwapi się do pomocy (przyjeżdżają tylko żeby się pokazać że żyją, coś zjeść jak mama im poda obiadek i jak trzeba im kasy), a babcia jest już leżąca, a za tym idą pieluchy, karmienie, mycie i cała reszta...Zawsze w domu musi ktoś być. Dziadek nie pomoże, bo sam ledwie chodzi. Dlatego my ich rozumiemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
kinia_nh napisał(a):
Ja też chcę colęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!
Ania to Ty zapomnij gdzie schowałaś, a ja poszukam i wypiję za Ciebie 😁 😁 😁

Kinia stoi w kuchni na kaloryferze za zasłoną 😁


Ania pamięć Cię nie zawodzi chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka ale fajnie że akurat teraz udało się Twojej Mamie wyrwać do Ciebie 🙂 Wsparcie fizyczne (czyli porządki itp.) jest ważne, ale nie ma to jak po prostu pogadać sobie z Mamą, zwłaszcza teraz kiedy tak nie dużo Nam zostało do rozwiązania 🙂

Ania dzięki ale już dawno znalazłam tą colę, nie zauważyłaś że nie ma jej już na tym kaloryferze? 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja w lidlu nie bylam chyba jkao jedyna dzisiaj 🙂 🙂 🙂ale za to u lekarza i sie dowiedzialam ze musze poprostu swoje odchorowac on mi nic nie przepisze 😉 😉 😉 a cierpie naprawde zwlaszcza w nocy.
a i chcilam wam cos pokazac szlafroki i koszula do szpitala co sadzicie
http://moda.allegro.pl/szlafrok-koszulka-do-karmienia-komplet-xl-xxl-i2356804523.html
mysle ze cena rozsadna.
ja dzis ma szjole rodzenia i dzis przebieranie, kapanie i ogolna pielegnacja tak wiec nasza lala bedzie cierpiec 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie byłam w Lidlu więc jesteśmy trzy 🙂
I nie będę, bo mąż mnie wyrolował, wstał po nocce, zjadł obiad, teraz zmywa naczynia i zaraz wychodzi na siłownię i na kosza i piwo z kumplami 😠 😠 😠 jutro już pewnie nie mam po co jechać a szkoda bo tunika by mi się przydała.

Dziewczyny Wy tak o tej coli, a ja mam ogromną chęć na colę i na piwo w ciąży, szczególnie w takie upały!!

Smerfetka fajny biustonosz!

Rosi a kiedy masz wizytę u lekarza? Może przyspiesz sobie i porozmawiaj z lekarzem 😠o tym brzuchu,może Cię uspokoi lub przepisze coś!

Kinia nie stresuj się tak, na pewno usłyszysz same dobre wieści 🙂

Ilka super, że mama przyjeżdża, wyobrażam sobie jak się musisz cieszyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia kciuki zaciśnięte 😉 Powodzenia!
Daria super że mieszkanko już jest, teraz tylko czekać na przeprowadzkę 🙂
Karola jeszcze jutro spróbuj podjechać do tego Lidla, może wszystkiego dzisiaj nie rozkupią. U mnie na przykład było bardzo dużo tego towaru wyłożone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...