Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Ilka to jest tak ze najpierw wyjść a póżniej zejść bo w tedy jest większe przyciąganie i mały będzie napierał ostro ale to nie jest powiedziane ze szybciej się przez to urodzi 😮


Na razie jeszcze się wstrzymam 😉 Ale jak już wybije 9 lipiec i będzie cisza, to będę chodzić ile sił w nogach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasialeczek super że ktg w porządku,
a w cieniu już nie leżę, bo też jest gorąco, teraz smażę się w mieszkaniach mam już 27 stopni 😮
i nie mam wiatraka 😁
chyba muszę się trochę ruszyc, może obiad już wstawię, dzisiaj kalafiorowa 😁
i zamierzam zrobic poprawki po malowaniu męża w sypialni, bo patrzec na te ściany nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dobra koniec użalania się nad sobą narazie tylko do jutra bo wtedy mam wizytę u tamtego lekarza,który zapewne powie mi "do widzenia!".
Do swojego prowadzącego idę w środę, jak tamten się nie zgodzi to zagadam o tej cesarce chociaż mam pewność że mnie wyśmieje bo lekarze z Włocławka nie chcą słyszeć o cesarkach na życzenie. Tamten lekarz z którym się umawiałam na cc chciał 2,5 tys. Więc jestem przygotowana, że inni z którymi będę rozmawiać też tyle sobie zażyczą. Ktoś z boku mógłby pomyśleć jaka jestem chora że chce dać lekarzowi tyle pieniędzy żeby mnie pociął.
Tosia ja też z przed ciąży mam wadę wzroku -2,5 i mam wrażenie że w ciąży mi się mocno pogłębiła. Ale szczerze wątpię w to,że jakiś okulista nawet za kasę zgodzi się wypisać skierowanie na cc.
O znieczuleniu nawet nie mam co myśleć bo u nas w szpitalu i szpitalach obok nie ma anestezjologa na oddziale.
Do psychiatry nie bardzo uśmiecha mi się udać bo jak przyniosę kwitek od psychiatry to w szpitalu będą traktować mnie jak wariatkę....położne wredne babska by mnie tam chyba zadziobały!

Rosi Zojeczka jest po prostu cudowna, śliczna do zacałowania 🙂

Ilka łóżeczko super i też uważam że cena przyzwoita a nawet bardzo okazyjna!

Ania ja również współczuję jeszcze nieskończonego remontu i zaciskam kciuki żeby jak najszybciej udało się go wykonać! A obawy takie jak Ty masz to ma chyba każda młoda mama 🙂

No dobra u mnie remonty już pokończone, ufff!!!! Wczoraj wieczorem jeszcze wszystko ogarniałam. I zrobiłam dwie pralki ciuszków-białe i beżowo-pomarańczowe. Zaraz je ściągam z suszarki i robię kolejne-niebieskie,zielone,granatowe i czerwone. pranie nie jest takie straszne ale najgorsze to prasowanie. Po południu jak mąż wróci z pracy jedziemy kupić pościel dla Frania i dla Maleństwa (choć nie wiem czy na allegro nie byłoby taniej), może firankę do pokoju Frania i sobie reszte brakujących rzeczy-podkłady,majtki poporodowe itp.
Aha Franek dzisiaj spał pierwszy raz w swoim nowym łóżku. Zasypiał w nim godzinę, oczywiście ja musiałam leżeć na łóżku obok, ale za to noc przespał super aż do 9:30. Narazie nie zostawiliśmy go jeszcze samego w pokoju na noc, spaliśmy z nim, ale za jakiś czas będzie musiał się przyzwyczajać do spania w samotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, tylko u mnie dochodzi ten wrzód na rogówce, póki co, pożyjemy zobaczymy, ja szczerze wolałabym sn 😁 Daj znać od razu, co powie lekarz 🙂 U mnie w Płocku też nie dają znieczuleń 😞
Ilka, ja nie wiem czy dałabym radę z tymi schodami, ledwo na drugie wchodzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
bylam rano sama z dziećmi na kontroli u lekarza i już prawie wyszli z choroby ale ile nerwów mnie kosztowało póście z nimi samej, takie urwisy że lekarka nadziwić się nie mogła

Rosi Zojeczka przecudowna ale naprawdę przyczep czerwoną wstążeczkę żeby ci jej nie zauroczyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż nie wypada mieć takie zdjęcie z jakieś 25 kilo temu 😁 Rok temu byłam jeszcze chudsza, przed ciążą trochę przytyłam na letnich piwkach i teraz tylko w górę idzie 😞 Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się tak bez cellulitu i z wagą 50 🤪
Nadzieja matką głupich..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyna jestem zalmana...troche drogi do skepu na piechotke i juz wrocic nie moglam, juz mialm taksowke wzywac...pogoda super ale mi tak jakos ciezko bylo ze oddechu nie moglam zlapac czulam sie jak stara babcia a tylko w ciazy jestem 😁ja tez biore sie na obiad dzis zurek a na kolacje rybka ktora moj wczoraj sam upolowal przynajmniej tak mowil 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
no Monika widzę, że możemy podac sobie rękę, moja teściowa też swoje 3 grosze wtrąca w nasze życie (żeby tylko 3 😁) a mąż robi tak jak ona mówi, bo tak się robi,
i już nawet jak widzę, że jakąś nowośc zaczyna stosowac nie pytam go skąd mu się to wzięło, bo to raczej oczywiste

dzisiaj mówię mu, że jakie oszczędności na kosmetykach poczyniłam będąc w ciąży, bo używac mogę tylko mydełko bambino dla dzieci i krem do twarzy też, bo inaczej skóra sucha a na twarzy masakra
no to stwierdził, że zawsze ładowałam kasę w żele i różne pachnidła, a jak już urodzę to w ogóle musimy myc się tylko szarym mydłem, bo jego mama tak robi i mówi, że wszystkie inne kosmetyki to są nic nie warte


Jeny!! i jak tu lubic tesciowa D ?? 😁 n o jak?
haha a mojemu klazala na parapecie pomidorki trzymac i wystawil 2 i dzis patrze a on zaczyan sie marszczyc hahah 🤪 😁 a jeszce nie ma tygoodnia :P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wogole to witam sie poznym popoludniem, wczoraj byo tak goraco ze siadzialam i moczylam nogi w zimnej wodzie, M pojechal z moimi mlodymi nad wode i jak wrocil zabral mnie nad jeziorko na spacerek wieczorkiem bo juz bylo chlodniej.

dzis od rana l\jezdze budowa,dom bo wstawiaja nam drzwi . masakra zaraz znow musze jeechac az mi sie nie chce na to goraco
nogi mam jak banie i juz teraz nic nie pomaga niestety .....
jutro mam badania rano tokso , hiv combo... itp a teraz lece bo M wraca po pracy i mam grzac obiad 😁 do pozniej
ale u mnie est goraco u Was tez?? 37 st 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny 🙂
Ale mam zaleglosci, a to wszystko przez to ze nie mialam internetu caly weekend.. 😞
postaram sie wszystko przeczytac ale nie wiem czy dam rade, kilka stron sie nazbieralo..
dzis dopiero od teraz mam neta.
znow bedziecie na mnie krzyczec jak wam powiem co dzis robilam... ale nie moglam sie powstrzymac i musialam. przekopalam w ogrodku miedzy drzewkami obłożyłam je folia,przysypalam kora i jeszcze wkopalam sobie plotek zeby je odgrodzic....wiem nie powinnam, no ale.. 🙂 nie mam sily teraz troche
w piatek bylam na spotkaniu z polozna ktora bedzie porod odbierac( sasiadka z bloku rodzicow) dogadalam sie z nia kazala sie nie denerwowac i dzwonic do niej jak by sie cos dzialo albo mnie niepokoilo, nawet jak nie bedzie miala dyzuru w srodku nocy mam dzwonic przyjedzie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi stopy puchną od czasu pobytu nad morzem! Normalnie mam jak słoń, nie mieszczą mi się w laczki 🤢 🤢 🤢 do tego są tak opalone czerwone i mnie swędzą 😞
A ta moja opalenizna to totalny niewypał, chyba to wina ciąży bo mi zewsząd skóra schodzi, na dekolcie i twarzy najbardziej 😞 zaraz będę łaciata 😞

Ale skwar na dworze, pranie mi się ładnie suszy, jeszcze tylko skarpetki zostały do poprania a mam ich całą reklamówkę, nie wiem na co mi tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...