Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania ja też nie lubię jak mi ktoś sprząta, ale jak mus to mus 😉 To znaczy może nie to że nie lubię, ale sama to sama, a poza tym jakoś mi głupio ☺️ Ale trzeba przyznać domek błyszczy, nawet w najgłębszych zakamarkach 😁 Poprasowałam sobie, wypełnienie pościeli i rzeczy od łóżeczka dosychają 🙂 Także jeszcze "tylko" 4 prania przede mną 😁 Jak jutro będzie tak pięknie to myślę że się uwinę ze wszystkim, gorzej z prasowaniem tego.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej wieczorowa pora....

ja jestem dzis padnieta nawet nie maila kiedy zagladnac to mi zeimie przywozili na dzialke to sprzatanie i teraz wykapana siedze sama maz z bratem i siora poszli euro do pubu ogladac choc maz pilki nie lubi haha 😁
zaraz po mame do pracy jade o itak ale przyanjmniej sobie posprzatalam.
jutro tez z rana nie zagladne bo do kuzynki jade malucha przypilnowac (1 mies ma) ida na wesele i chce se bidna garnac i do fryzjera skoczyc 😁 wiec jestem zajeta 😁 potem zakupy z siora .

a ja bym tak chciala miec juz kacik dla Oliverka ale maz zwleka ile sie da bo my bedzemy w jedny pokoju z nim i nie chce narazie rozkaldac lozeczka 😠 😠 wkurza mnie to ale coz.

pod koniec czerwca moze sie skusi 😁
ale wasze kaciki przepiekne 🙂 😉 milej nocki dziewczynk i zycze jak wroce musze nogi do gory dac bo mam jak u prosiaka taaakie olbrzymy haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, witam sie wieczorkiem 🙂

Karola mnóstwo zdrowia i miłości, spełnienia Twoich marzeń i oczywiście lagodnego porodu 🙂
zdążyłam 😁

Kasialeczek ja przez to ciasto to pół nocy nie przespałam taka zła byłam bo chciałam dla Rodziców coś dobrego upiec (bo Mama powiedziała żebym obiadu nie gotowala to ona zrobi pierogi i przywiezie ze sobą 🙂 ) a do tego jeszcze poprała i poprasowała mi Kornelkowe ciuszki i kupiła firankę do pokoiku więc chciałam chociaż tym ciastem okazać wdzięczność 😞 ale na szczęście tak jak napisałaś wizualnie mistrzostwo świata to nie było ale w smaku całkiem całkiem 😁 przynajmniej ja tak myśle chociaż nikt o dokładkę nie poprosił.. 🤔

Ja też mam problemy ze spaniem, ciężko sie przewrócić z boku na bok, strasznie gorąco a do tego potwornie bolą mnie stawy- głównie pachwiny (to pewnie miednica sie rozszerza) ale kolana i nadgarstki też..

a u mnie imprezka trwa, (Rodzice pojechali a przyszli funfle M) polskę grecja oglądałam i nawet udzielił mi sie taki "eurowy" klimat ale rosja czechy to już tak średnio mnie interesuje 🙂 a poza tym przed tv zgromadzone jest za dużo testosteronu więc zaszyłam sie w pokoiku z laptopikiem 😁 myśle że nikt nie zauważy braku mojej obecności 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ze spaniem tez kiepsko... zasnac nie moge a jak juz sie uda to zaraz na siku wstaje i znow sie mecze z zasnieciem..
Monkado mnie tez bardzo pachwiny bola..

a tak przy okazji, ale mam nerwa na tego mojego meza, bylo u niego kilku kolegow na meczu a ja pojechalam sobie do psiapsiuly 🙂 oczywiscie jak wrocilam i go zobaczylam to myslalam ze od razu zabije;p tak sie upil ze ledwo na nogach stal. teraz to spi juz na szczescie,ale jest straszny maruda po pijaku... nie spie dzis obok niego, wynioslam sie na inne lozko, ale sie zdziwi rano...

dobra zmykam do jutra, tzn do dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok nie ma sensu dalej się męczyc
witam się zatem pierwsza 🙂 położyłam się i leżałam, leżałam, leżałam,
aż mężulek się obudził o 5 i wstaliśmy 🙂
jestem po drugim śniadanku, bo to pierwsze było o 1 w nocy,
zapowiada się u nas piękny słoneczny dzionek, a w nocy tak lało

miłego dnia śpioszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny
ja tez dzis w nocy ledwie oczy przymknelam , po moim ostatnim wpisie polozylam sie i zasnelam jakos o 3 ale za pol godziny obudzil mnie maz.potem malenstwo nie dalo mi zasnac bo jak sie juz obudzilam to mialam okropna nerwe na meza i maly to wyczul na bank i tak sobie lezalam i lezalam i zasnelam moze na chwile kolo 5 a od 6 juz nie spie tylko tak leze, nie chcialo mi sie po komputer isc ale moj pechez mnie zmusil zeby wstac i przy okazji wzielam laptopa..

u mnie sie tez zapowieda sliczny dzien 🙂 ja juz pranie wstawilam wiec jak sie upierze ide powiesze na dwor

milego dnia moje "grubaski" bede tu teraz bo pozniej jak zwloke tego mojego to musimy jakis prezent jechac kupic mojej chrzesnicy bo jedziemy jutro a dzien dziecka byl przeciez;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ale macie pory pisania 🤪

Ja dzisiaj do południa sama, Nikoś u moich Rodziców, Mężul w pracy 🙂 Zrobiłam już 2 prania, jeszcze jedno się pierze i zostanie mi tylko jedna "porcja" ciuszków do wyprania 🙂 Nikoś przeprowadzony do swojego "pokoiku", jeszcze nie miał okazji tam spać więc zobaczymy jak to będzie..
U Nas pogoda taka dziwna, rano zapowiadało się że będzie upał i słonecznie a teraz zachmurzyło się i aż się boję co to będzie z moim praniem jak lunie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Marta oj wiem co czujesz, mój Mąż też wczoraj naspraszał kumpli a musiałam siedzieć z nimi bo moje koleżanki gdzieś powyjeżdżały, na urlopy do Rodziców itp ale wszyscy zmyli sie po 23 (w tym mój M) mocno wstawieni i poszli dalej imprezować. Nie wiem o której wrócił ale dalej śpi a mieliśmy na zakupy jechać.. 😮 ale dobra niech śpi- bo już niedlugo to nie bedzie spanka do oporu 😁

Ja dla mojej chrześnicy (lat 2, miesięcy 5) kupiłam klocki taką wielką pakę typu duplo ale nie duplo tylko jakieś tańsze 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...