Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kupiłam dzisiaj np. dwa kocyki i jeden muszę zwrócic albo zamienic, tylko że ten był ostatni,
bo jest kremowy z czerwoną lamówką i ona chyba go zafarbowała, no a w sklepie nie obejrzałam 😞
na a jeszcze zamówiliśmy łóżeczko (będzie za tydzień) kupiliśmy materac, 2 kocyki (nie wiem po co, ja żaden nie jest grubszy), zawieszkę na łóżeczko, taką spiralkę, wanienkę, pieluchy tetrę i flanelę (tu niestety przepłaciłam), w końcu płyn do prania, majciochy dla siebie po porodzie, no i to chyba tyle na razie, ubranek jak już pisałam nie kupiłam, bo żadnego rozmiaru nie było z tych co chciałam,
a kupiłam 2 bodziaki z długim rękawem rozm. 68 i spodnie też 68 to tak na później już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha!! Proszę jak tu obstawiają datę mojego porodu pod moją nieobecność 🤪
Kasialeczek przegrałabyś stówkę bo to ani 6 ani 7 😜
I chyba raczej nie będzie u nas Jaś, na chwilę obecną na szczycie listy są Ksawery i Stachu 🤪

Kuźwa ale gorąco, fajny film oglądałam na tvn "Pamiętnik" 🙂 dawno nie oglądałam żadnego filmu.

Rzodkiewki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zmykam, idę leżec na taras bo zaraz tu umrę
Na dworze Kasiu jest chłodniej, bo w domu mam 29 stopni i zero wiatru 😞 a na dworze to chociaż wiaterek,
i najlepsze: meczu nie ma to nie chce mi się spac, a zeszłej nocy spałam tylko 4 godziny i w dzień nic 😞
ale się dzisiaj umęczę, ale pewnie nie tylko ja
kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhhh Karola no cóż... wie ze jakoś w 39 tyg pisałaś ale dnia konkretnego nie podałaś to może jednak bedzie 9 tak na rozpoczęcie tygodnia 😜

Ania to chyba trochę kaski wam disiaj poleciało... 😲 ja dzisiaj w końcu po 2 latach dodałam zdjęcia ślubne na FB ha ha ha ale nudziło mi się to przynajmniej zabiłam nudę trochę 😁

Karola w sumie też zjadła bym rzodkiewki 😲 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 jeju przeczytałam Was 🙂 Ponad 20 stron 🙂

Po pierwsze MOJE GRATULACJE DLA MONKADO I dużo zdrówka dla Kornelki!!!
po drugie AGATKA I ILKA - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂 🙂
Super Ilko, że już jesteś w domku z swoim maluszkiem 🙂

Daria współczuje teściowej.

Ja bardzo chetnie dołączę do grupy Lipcówek na FB 🙂

Jej jakiż dziś był skwar masakra.. Ja dopiero wieczorem laptopka uruchomiłam, bo mąż mnie dziś porwał na wycieczkę 🙂
do Krakowa 🙂
Do ogrodu botanicznego 🙂 a potem do teściów 🙂 i tak mi śmignął caly dzień 🙂
Ale przyznaje ze przez ten upał jestem wypompowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek a ja z Ciebie spapugowałam i z nudów też dodałam zdjęcia ze ślubu, akurat na kompie u rodziców tylko mam to było pod ręką.
Idę spać bo zaraz rękę sobie odgryzę tak mi się chce tej rzodkiewki 😮 😮 😮
Dobranoc dziołchy!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny przepraszam...nie mam chwili żeby usiąść i odpocząć. Jaś jest grzeczny, ale pierwszy dzień w domu jest masakrą. Cały czas coś robię a mam wrażenie ze nic nie jest za mną. Jeszcze tak mnie boli krocze po tym porodzie że siedzieć nie mogę, mąż mi kupił dziś takie koło do pływania dla dzieci zeby było lżej ale nie jest.
jutro niedziela, jejku w szpitalu straciłam rachubę czasu...
Kochane śpijcie, odpoczywajcie teraz póki możecie, bo za kilka chwil nic już nie będzie takie samo 😉
Jutro wstawię zdjęcia mojego Królewicza i opowiem Wam o swoich przeżyciach z Nim związanych i o porodzie.
Padam na twarz. Może jutro będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka wszystkiego najlepszego Ci życzę z okazji urodzinek, zdrówka, radości a przede wszystkim łagodnego porodu i radości w byciu Mamą 😘

Monkado urodziła 🤪 🤪 Super, kolejna Mamuśka, juz nas coraz więcej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 😁
Ja jeszcze w dwupaku a Wy ?
Mamy 1 lipca wiec czas na nas 😁 ktora nastepna w kolejce ?
Ja zaraz jade z mama na zakupy i ide dzis na uzywance 😁 moze cos wylapie 🙂
Dziekuje wszystkim za wczorajsze zyczenia 🙂 kochane jestesccie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
ja również w dwupaku, no bo jakby inaczej 🙂 oby jak najdłużej, bo zapowiada mi się kolejny leniwy dzień, a tu tyle do zrobienia, mąż dzisiaj musi wybic dwie futryny, a ja mam drzwi do pomalowania 😞 i zero chęci,
czy u Was też już tak gorąco? byliśmy nad jeziorkiem przed 7, mężulek się wykąpał, ja popatrzyłam 😁 i ledwo do domu wróciłam, taki gorąc
a wczoraj wieczorkiem usnęłam na tarasie i wstałam o 1 🤪 ale było cudownie chłodno, a w domu masakra
miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂 melduje sie z rana w dwupaku 😜 zjem sniadanko poczytam was troche ( mam nadzieje ze zdaze wszyskie moje wczorajsze zaleglosci 🙂 )
dzis wybieramy sie na urodzinki mojej chrzesnicy wiec trzymajcie kciuki zebym nie urodzila dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wczoraj byl fb dzien 🙂 wyslalam zgloszenie do grupy 🙂
no i Monkado sie nam rozpakowala 🙂 gratuluje serdecznie niech szybko do nas wraca 🙂
KORNELCIA jest przesliczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamity 🙂 😘
U mnie ciężka noc, gorąco, a ja w samym staniku i majtach 🥴 Teraz 9 i już się rozpływam....
Zabieram się dziś za farbowanie włosów, bo po ostatnim wybryku mam odrosty jak nie wiem 😲 Zastanawiam się tylko jak mi to wyjdzie, bo nie kucnę i nie spłuczę farby, będę musiała to robić na siedząco w wannie. Trudno, muszę się pospieszyć, bo już lipiec, a nie chcę żeby Jaś spojrzał na mamę i się wystraszył 🤪
Aniu, kupiłaś w końcu to łóżeczko z Ikei? 🙂
Kasia, mnie też boli cały dół.. O sikaniu to nie wspomnę, bo z tym to latam od początku ciąży, ale teraz doszło z 5 razy dziennie latanie do kibla na dwójeczkę, bo niby mi się chce, a tu nic!
Nie mam żadnych bóli jak na okres, czasem tylko coś poboli jak mnie Klusek wgniecie, a tak to git. Czop nie odchodzi, alee wydzielina rzadka jak woda normalnie i tylko wkładki zmieniam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia mieliśmy jechac po nie dzisiaj, ale wczoraj w tym sklepie co robiliśmy zakupy, było to łóżeczko z Klupsia co Ci kiedyś linka z allegro przesyłałam, no i taniej 40 zł, no i zamówiłam tamto 🙂 za tydzień będzie do odbioru,
teraz oczywiście siedzę i myślę czy nie ładniejsze to z ikei, no ale to cała ja, wystarczy mi jakąś wątpliwośc podsunąc i już myślę, aż dziw bierze, że wczorajsze zakupy poszły w miarę szybko i nie wybierałam np. wzorów pieluch flanelowych godzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...