Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i znowu Hiszpania... 🙂 w sumie na samym początku mówiłam do męza ze obstawiam Hiszpanię na zwycięzców i mogłam postawić u Bukmachera 🙃 😁 😁 😁

Tosia powiem Ci ze pasowało by mi to żeby wrócić już z Kajką 🙂
u Nas burzy ani widu ani słychu... przeszła gdz\ieś bokiem a z takim utęsknieniem czekałam na nią... na polu mogła bym już spać ale w domu wciąż 28 stopni to i tak lepiej niż za dnia bo było 31 😮 🤔 normalnie zyć się nie da 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny ja juz szykuje sie spac...

bylismy odwiezc tesciowa do pily a po drodze masakra drzewa powyrywane z korzeniami pelno galezi na drodze slupy polamane do tego pkp w poznaniu nam zalalo a w pile piwnice zalane masakra... tak walilo nad ranem ze az sie obudzilismy wszyscy po jednym trzesku wiec ja juz chyba wole upaly niz takie wrazena... ogolnie czuje sie zle wszystko mnie boli Bartus sie kreci i nie daje rady juz 😞

Maz kupil fajny przewijak zlozyl komode jutro bedzie zlozona druga. Kupilam przescieradelka troche srodkow a reszte kupimy jutro. Teraz ide spac dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
dzisiaj u nas cudownie chłodno, całą noc padało, a przez dwie godziny była burza z grzmotami i piorunami, że jasno się w domu robiło, no i przesiedziałam ją z psem w łazience, bo moja Saba tak się boi, że lata po całym domu od okna do okna i szczeka, odważny ten mój pies, nie ma co 🙂
Wczoraj mi się brzuchol wyszalał i dzisiaj póki co mięciutki, już siedzę i myślę co by tu w domu robic, a jest tego trochę, trzeba trochę odgruzowac mieszkania, bo tak jak Wam pisałam, przy wybijaniu futryn ściany leciały 😮 z grubsza zebrane, ale muszę to jeszcze zmyc, no i znowu gruba warstwa kurzu wszędzie 😞 a pamiętam jak mąż do teściowej mówił: "można już sprzątac na górze, bo przy futrynach to się tak kurzyc już nie będzie 😁", no i znowu miałam rację 😁 no ale przecież mi jej nie przyznają, normalne 😁
Kasiu czekamy na wieści od Was po ktg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki pierwszy raz w lipcu - NASZYM MIESIĄCU 🤪 🤪

Wczoraj już nie zaglądnęłam bo mieliśmy rodzinną niedzielę 🙂 Rano szybkie zakupy a popołudniu przyszli moi Rodzice na grilla 🙂 Nikoś z wrażenia zasnął dopiero o 22.. także nie miałam już siły włączać laptopa 🥴

Ilka oczywiście popłakałam się po Twoim poście..

Ania zaszalałaś na zakupach 😁 Leżaczek bujaczek jak dla mnie bomba 😁 Kamilka na pewno z niego nie wyrośnie 😁 😁

Kasialeczek powodzenia na KTG i pisz szybko jak wrócisz 😁

Smerfetka super kącik Filipka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia znam to 😠 Ostatnio w Carrefour staliśmy z Mężulem w kasie pierwszeństwa i bezczelna baba podeszła i pyta się czy nie puścilibyśmy jej bo ma tylko jedną rzecz 😠 Upał, ja z wieeelkim brzucholem, na dodatek byliśmy z Nikosiem a ta jeszcze chce się wpieprzyć 😠 Trzeba mieć tupet 😠

Smerfetka zazdroszczę 3s.. a konkretniej tego jednego "s" 😁 😁 😁 Modlę się żeby gin dzisiaj dał przyzwolenie bo chyba oszaleję i ja i Mężul 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej dziewczyny 🙂)

Własnie wyszlam ze szpitala.... sama, przyjechalam na troche do mamy i mowie-napisze, odpoczelam jak nigdy, opuchlizny nie mam, ale przy tych upalach moment mnie zmognie, szyjka dluga, kanal zamkniety, 0 skurczow... a mialam byc 3 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również witam się jeszcze w dwupaku 🙂
My po śniadanku i po nektarynkach, na razie jest ok 26 stopni a w nocy był taki upał i duchota że wcale spać nie mogłam 😞 okropnie jest w bloku podczas upału, jak byłam u rodziców to wcale tego nie odczułam bo u nich w domu jest przyjemny chłód. Nie wiem czy po południu nie pojedziemy do nich na noc bo się ugotuję.

Kasialeczek jak tam po ktg? Słychać już coś?

Ania ale się uśmiałam z tego leżaczka bujaczka 🤪 Super, że będziecie mogły się obydwie na raz huśtać 🙂

Smerfetka śliczny kącik dla Maluszka 🙂

Wczoraj rozmawiałam z siostrą mamy,która rok temu rodziła w tym szpitalu co ja i dla dziecka mam zabrać tylko same pampersy bo oni resztę dają 😁 i mówiła że dziewczyny po cesarce leżą tam dwa dni plackiem 😞 i nie dostają jeść 😠 ale za to mąż lub ktoś z rodziny może być na sali calutki dzień i pomóc zajmować się dzieckiem. Cieszę się ,że nie będę sama 🙂

Tosia miałam się Ciebie pytać i zapomniała, chcesz żeby Twoja mama była z Tobą przy porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie znowu skwar, chociaż całą noc burze. Tak mam dość bycia w ciąży, że chyba nikt nie potrafi sobie tego wyobrazić. Spoko, siedziałabym spokojnie do tego 12.07 ale nie w taką pogodę 😞
Mówi się, że to tylko ciąża, żadna choroba, a ja nigdy nie czułam się tak źle, choćby przy anginie mając 40 stopni!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...