Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tosia ja jestem straszną przeciwniczką wszelkich dań z paczki, puszki, proszku już tym bardziej, w ciąży szczególnie. Jest tam praktycznie sama chemia.
Wiecie co, oglądałam właśnie porody na youtube, już się nie mogę doczekać!!! Tak bym chciał już przynajmniej czerwiec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
Jufi zapomniałam pogratulować córci, w takim razie masz termin na moją rocznicę ślubu 🙂

Pisałyśmy kiedyś o lekach na podtrzymanie, że się tak ceny pozmieniały. Ja skoro wróciłam na luteinę musiałam wykupić i zapłaciłam starą cenę! Nie wiem czy Pani się pomyliła, nie chciałam pytać bo jak coś to +25zl bym musiała zostawić, ale się ucieszyłam. A z Waszymi coś się zmieniło??


Ja też wczoraj kupowałam luteinę za 2,90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia dobrze że u Was wszystko w porządku 🙂

Kasialeczek jednym słowem czeka Cię jutro ciężki wieczór, trzymaj się! 😉

Monikas u Was widzę też nieciekawie z Teściową, zapowiada się niezła doradczyni przy Dziecku :/:/ Nie daj się!!! 🙂

Ja raczej nie mogę narzekać, chociaż moja Babcia jest najgorsza.. każdy wiadomo w jakiś sposób na początku wtrącał się ale w dobrej wierze, a moja Babcia do tej pory rzuca czasem tekstem typu "ale Nikoś schudł" :/ albo jak coś sobie zrobi to mówi mi "dbaj o Niego, pilnuj Go dobrze".. Przecież wiadomo że dbam o Niego jak o największy skarb i pilnuję jak tylko mogę ale Dziecka nie da się ustrzec przed guzami!

O 18 miał być kuzyn Męża z żoną i córeczką. W sumie to średnio mam ochotę na to spotkanie bo głowa mi pęka ale już dawno nie widzieliśmy się i ciężko dograć odpowiedni dla wszystkich termin więc nie chciałam odmawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosia dobrze ze sie odezwalas ...bo brakowalo nam cie/was tu.
kasia nie zazdroszcze poranka i chyba tez bym sie wkurzyla.....ale coz na takie baby nie ma rady tylko na ulicy gazu dodac i wycieraczki wlaczyc 😉 😉 😉 😉
wlasnie pije szejka truskawkowego sama zrobilami i musze sie pochwalic pyszny 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich wieczorem 🙂 ja dzis duzo spraw mialam do zalatwiania I caly dzien na nogach az mi kregoslup peka .... To prawda zawsze znajdzie sie jakas czarna owca w rodzinie... Moje bratowa jest tak mila I uprzejma, ze az boli jak sie na nia patrzy.. za to ja bede miala ciekawie z Moja babcia Bo ona caly czas mi mowi co moge robic czego nie powinam I wogol 🙂
Kasialeczek lady brzuszek juz masz 🙂
Ja ostatnio zauwazylam ze moj pepek zaczyna mi odstawac coraz bardziej, a jak leze to normalnie moge go wywinac czy wy tez tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka ja tez tak mam ze jak leżę to mogę go "wywinąć" nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to trochę mnie boli od wewnetrzenj strony pępka... i właśnie teraz jest pora mojego dzieciątka wiecie jakie ono jest teraz katywne takie kopy mam zawsze o tej porze nawet jak leże w łóżku i rano ono zamiast spać to teraz grasuje w brzuchu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w sobotni ranek 🙂 Ja dziś spać nie mogę! Dziś wracam do studenckich czasów i puszczam Kazika 🙂 🙂 🙂 O jak ja dawno tego nie słyszałam 🙂

Co do pempuszka to ja miałam taki mega wklęsły a teraz dalej jest wklęsły ale prawie że płaski i 3 razy mniejszy 🤔 Wiec zobaczymy co się z nim będzie działo dalej 🤪

Ja też wczoraj miałam nerwowy dzień, a już najbardziej wkurzyli mnie goście od kuchni! 2 tygodnie temu byliśmy specjalnie w żywcu żeby zrobli wycenę kuchni, mieli nam ją wysłać na maila 5 dniach dzownie a oni że zapomnieli i że mi wyślą, po 2 dniach dzwonie bo dalej nie mam maila a on że on już wycenił ale zapomniał wysłać maila. Potem mieliśmy się umówić na mierzenie to znów mówi że musi sie dogadać z drugim i że wyśla termin na maila znów 4 dni nic i jak dzownie to mówia ze w pt (wczoraj) bedą w bielsku to sie spotkamy i co dzwonie do nich wczoraj ok. 16tej i się przypominam a on do mnie że przeciez pamieta tylko maja montaż i zadzownią do mnie jak skończą i co do 21 szej nic a my z mężem od 17 tej czekaliśmy na telefon! Po 21 zadzwonil że nie da rady i musimy odłożyc na poniedziałek! Normalnie tak sie wczoraj wkurzyłam. A jedyne co mnie trzyma zeby nie wybrać kogoś innego to to że wiem że dobrze te kuchnie robią. Jednak w pn maja ostatnią szansę! Uhhhhhhhh.. Jeszcze jak sobie o tym pomyśle to mnie trzaska! zwłaszcza że czas goni a na kuchnie czeka sie u nich od 1,5 do 2 miesiecy..
No ale nic zaczynamy weekend 🙂 Dziewczyny jak mi ten czas ucieka coś niesamowitego.

A właśnie jak byłam ostatnio u ginka to śmiać mi sie chciało bo mówi tak no brzuszek to juz jest tak na 23 tygodnie, kość udowa na 22 tygodnie.. A Wasze maluszki też maja takie nierówne tempo rozwoju? Oczywiście powiedział że wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do remontów, to wczoraj szwagier skończył nam kłaść płytki w łazience, mąż tylko zafuguje i będzie można wykańczać 🙂
pokoje też mamy pocekolowane, tylko jeszcze jeden trzeba poprzecierać i będą gotowe do malowania ale jeszcze dużo przed nami(chociaż mniej niż na początku) i zazdroszczę wam nowych kuchni bo ja muszę jeszcze poczekać z kuchnią aż nazbieram pieniędzy, narazie zostanie po staremu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
ja też coś dzisiaj spać nie mogłam, tzn. zamierzałam pospać tak porządnie do 10 chociaż, a wstałam o 7, ale zawsze to godzinka dłużej niż w tygodniu,
od rana świeciło słonko, a teraz już jest zachmurzone i mróz
Agatka- Kasialeczek - jak to wywinąć pępek? mój jest nadal wklęsły, tylko że taki otwarty 😁 duży się znaczy zrobił, jakiś takiś naciągnięty 😁

Morskooka ja to bym Panom od kuchni już dawno podziękowała za fatygę, to nie my mamy dbać o nich, ale oni o nas, a jak czasu nie mają to trudno, no chyba że jacyś super dobrzy są, chociaż jak takie są początki to pomyśl co będzie na etapie wykonania,
nie wiem czy miałabym na tyle cierpliwości,
w ogóle szybko się denerwuję i pyskata się zrobiłam, mężulkowi się podoba, bo i tak mi zawsze wypominał, że za dobra jestem i wszystkim pobłażam, ale przecież to nie jest źle

Kasiulek zazdroszczę Ci dzisiejszej wyżerki 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo, pogoda nadal do bani, pochmurno jakoś..

Agatka mi również znów zaczął odstawać pępek 🙂 ale moim zdaniem to tylko dodaje uroku 🙂

Morskooka oj trafiliście na jakąś niepoważną firmę, chociaż może jeszcze się ogarną i zaczną bardziej profesjonalnie podchodzić do klienta!
A co do usg i tygodni ciąży to ja w pierwszej ciąży też często miałam odchyły ok 1 tydz ale to perzcież nic nie znaczy 🙂

Kasiulek super że zaraz kończycie remont to kiedy przeprowadzka na swoje? Smacznego podjadania na urodzinkach siostry 😁

Zapomniałam się pochwalić że udało mi się w końcu kupić buciki dla Franka, ale na Kup teraz 🤪 bo aukcje 3 razy przegrałam w ostatnich sekundach i już sobie odpuściłam. Używane ale w stanie idealnym, jakby nie były noszone 🙂 wczoraj dotarły i jestem zadowolona!
A dzisiaj jedziemy do moich rodziców, mama na obiad robi gołąbki. W końcu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...