Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasialeczek zapomniałam, super brzuszek, pokaźny już 🙂

Aha miałam się was zapytać! Jak to jest u was z tymi ruchami? Czy czujecie je nawet gdy chodzicie lub stoicie? Bo ja nigdy! 😠 Zawsze tylko jak leżę i czasami jak siedzę. A nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciąży więc pytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien doberek

co do spania karola to wiem ze na plecach uciskasz jakas aorte imozesz sie slabo poczuc a na prawym boku wycztalam ze narzady moga malucha uciskac ale kto to wie czy tak jest ja sie staram na lewy ale i tak sie w nocy budze inaczej wiec sama widzisz nie da sie tak do konca.

ja wczoraj wrocilam o 23 do domu po babskim wypadzie i jeszcze sie nie wyspalam a wstalam o 7 nie wiem czemu.

u mnie maluszek zadko bardzo mnie kopnie jak stoje a jak chodze to wogole tylko i to nie czesto jak leze lub siedze

ok uciekam narazie bo maz juz katuje bo musi kompa wziac bel ble ble (dj jeden) zagladne pozniej dzis mam urwanie glowy bo jezdzimy po komisach bo auta nie mozemy sprzedac a nie moze naw cholera zostac bo za 2 tyg wracamy i jest lipa 🤢 takze trzymajciekciuki zeby sie udalo ok.
zagladne pozniej.
ja mam dzis na obiad schab ala strogonof niewiem czy tak to sie pisze 😁 ale jest pycha to chyba z knorr jest, ok juz teraz lece papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ruchy czuję tylko jak siedzę i to tak na pół leżąco prawie i jak leżę tylko że na plecach,
czasami coś poczuję jak leżę na lewym boku ale to rzadko,
a o leżeniu to kiedyś czytałam że na lewym i jeszcze pisali o odpowiednim ułożeniu nóg, że niby krew wraca i się zatory nie robią, muszę chyba znowu wrócić do tej lektury, bo po wewnętrznej stronie lewej nogi obok kolana chyba robi mi się żylak (wcześnie coś) popękały mi tak naczynka, że taki placek czerwony jest i żyłka nieregularna na wierzch wychodzi,
a mnie oczywiście spanie wychodzi najlepiej na plecach i prawym boku, na lewym coś mi nie pasuje,

Monikas życzę powodzenia w sprzedaży autka 🙂

Kasialeczek wypiłam cudowny kompocik twojego przepisu i rewolucja mi się dzieje w brzucholu, ciekawe co na to maleństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Kasialeczek zapomniałam, super brzuszek, pokaźny już 🙂

Aha miałam się was zapytać! Jak to jest u was z tymi ruchami? Czy czujecie je nawet gdy chodzicie lub stoicie? Bo ja nigdy! 😠 Zawsze tylko jak leżę i czasami jak siedzę. A nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciąży więc pytam.

cześć wam!! ja tez ruchy czuje jak siedzę, jak leżę to zaraz po przebudzeniu, albo późnym wieczorem. A dziś rano to taka rewolucja była że znowu się zaczęłam zastanawiać czy to na pewno dzidziol, czy aby nie jakaś rewolucja w jelitach. no ale nie przypominam sobie żeby wczesniej kiszki mi tak grały 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam czytania, chyba z 15 stron i to tylko od wczorajszego ranka 🤪
Nie pamiętam oczywiście wszystkich wątków, na pewno było o pępku 😉 Ja mam też wklęsły, ale większy niż normalnie 😁
Mąż mnie dziś niestety zostawił i musiał wyjechać do Rzeszowa, jakaś usterka w pracy i zgodził się na wyjazd, wyjątkowo. Mnie szwagier z żoną chcieli zabrać do Centrum Nauki Kopernika, ale że byłam tam już 2 razy i wiem że czeka ich pół dnia chodzenia to podziękowałam, to już nie dla mnie takie wypady 😁
Na obiad dzisiaj zrobię żeberka w jakimś sosie, jeszcze nie wiem w jakim ale mam czas do namysłu 😁
Jeśli chodzi o ruchy dzidziusia, to czuje je bardzo wyraźnie jak leżę i już nie ma znaczenia w jakiej pozycji, Mały rozpycha się jak może a dziś pierwszy raz poczułam jak zmywałam naczynia, aż się sama zdziwiłam 🤪
Tosia dobrze że się odezwałaś i poza internetem wszystko w porządku.
Kasiulek życzę udanej imprezki 🙂
Kasialeczek brzuszek pięknie rośnie 🙂
Na razie zmykam do sklepu i ogarnąć trochę mieszkanie, bo samo się nie zrobi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio czułam Jaśka na stojąco, ale chyba nie powinnyście się tym sugerować, bo mój mały to straszny wiercipiętek 🙂
W czwartek muszę zrobić glukozę, a do tego 75 i dwie godziny czekania 😞 pasożyt chyba zje mnie od środka 😁
Dziś przyjeżdża mój brat, przywozi mi nosidełko, od razu odpadnie mi kupowanie wózka 3w1, kupie 2w1 🙂 Do tego dostanę małą wyprawkę i książkę o ciąży 😁
Za 11 dni mam 4d, nie mogę się doczekać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja tylko chciałam się przywitać. Coś nie mam dziś humoru. Zabrałam się za sprzątanie troszkę, mąż obiecał, że mi okna umyje ale muszę przy tym być 🙂 Zaraz idę do miasta parę spraw załątwić ale widzę, że coś tam z nieba leci 😠
Monikas powodzenia w sprzedaży, a to na stałe już wracacie do PL?
Mój pępek wygląda całkiem normalnie, tylko jakoś na boki się rozciąga. Już mam 8kg na plusie, jestem przerażona! 😮 To 2,5 więcej niż powinnam (niby) na tym etapie. Malutka szaleje mi też głównie jak siedzę i najbardziej wieczorem. Dziś rano uraczyła mnie tylko jednym kopniakiem, ale aż się przestraszyłam 🙂
Miłego dnia brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Kasialeczek zapomniałam, super brzuszek, pokaźny już 🙂

Aha miałam się was zapytać! Jak to jest u was z tymi ruchami? Czy czujecie je nawet gdy chodzicie lub stoicie? Bo ja nigdy! 😠 Zawsze tylko jak leżę i czasami jak siedzę. A nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciąży więc pytam.


Karola ja to czuje tylko ruchy jak siedze wogodnie albo leze i tylko wieczorem. Czasami rano tez poczuje jak wstaje a potem caly dzien cisza..
Zrobilas mi ochote na golabki chyba musze z Moja mama zagac zeby zrobila to sie wprosze hehe... Bo moj to nie lubi golabkow I wogole to malo co on lubi jesc jakis taki nienauczony jedzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂

Ja już w zasadzie wszystko na imprezkę przygotowałam, podłoga schnie, Nikoś śpi więc mam chwilkę wolnego 🙂

Smerfetka mnie osobiście Sofi nie podoba się, Julia tak 🙂

Agatka u mnie jeszcze pępek nie wyskoczył 😁

Morskooka to i tak jesteś cierpliwa z tymi fachowcami od kuchni, ja już dawno olałabym ich nawet jakby nie wiadomo jak dobrze robili.. ale to zabrzmiało 😁 😁
A co do tempa rozwoju Maluszków to chyba ciężko żeby tak idealnie się rozwijały więc myślę że każda z Nas ma jakieś "odchylenia" od rzeczywistego etapu ciąży.

Kasiulek udanej imprezki, coś imprezowy ten weekend na forum 😁

Karola fajnie że w końcu udało Ci się kupić butki dla Franka, pochwal się jakie 🙂 No i smacznych gołąbków życzę, też miałam ostatnio od Mamy 😜

Karola ja czaaaaasami czuję ruchy podczas chodzenia, ale bardzo rzadko. Myślę że jest jeszcze czas na aż taką aktywność naszych Maluszków 🙂
A co do spania to słyszałam że lewy bok jest najlepszą pozycją dla Dziecka, ale nie wiem czemu ☺️ Ale o tym że nie można spać na plecach to nie słyszałam, tylko że lepiej na lewym boku ale wiadomo że ciężko tak spać w wyznaczonej pozycji.

Monikas trzymamy kciuki za szybką sprzedaż auta 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatka168 napisał(a):
Ja wlasnie sie dowiedzialam, ze idziemy na 6 na kregle a potem na kolacje z bracmi mojego.. Dobrze, ze nie zadzwonili godzine przed tylko teraz... A mialam w planach lezenie caly dzien na kanapie 😁 😁 😜


agatka tylko ostrożnie na tych kręglach, żebyś sobie nic nie naciągnęła. Udanego wieczoru!
My się dziś do kina wybieramy na "Jak upolować faceta" czy coś takiego z Katherine Heigel bardzo ją lubię. Zdam relacje jutro, bo zwiastun jest całkiem fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Co do pozycji spania to słyszałam właśnie o żyle głownej dolnej jak śpi się na prawym boku i żely górnej jak się spi na plecach i noga nogi cierpnąć a dzidziuś uciska na nerki i pęcherz...

Ja ruchy czuje różnie oczywiscie rzadko jak chodze ale wczoraj jak stałam i grałam w darta to akurat mnie córusia kopała skupić się nie mogłam 😁

jak się kłądę to mój pępek prawie się równa z caym bebzonkiem i go tak moge naciągnąć 😜

Dzisiaj starce z bratową mą

a tak w ogóle to wstałam o 8 rano bo mama moja prosiła mnei żebym jej robotników w domu popilnowała bo szafę przesuwną jej robili...

Ania ciesze się ze pomaga Ci mój wynalazek a dzidziuś pewnie się zastanawia co tak bulgicze 🤪 idę się położyć jeszcze na chwilkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
i znowu pierwsza, tyle mam z weekendu, że znowu spać nie mogę i wstałam o 7,
na dworze kapa, deszcz pada
a ja siedzę i popijam kompocik ze śliweczek, nawet mi to smakuje i śliwki takie rozmoknięte też są niezłe
miłej niedzieli życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...