Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nie ćwiczyłam mięśni kegla w pierwszej ciąży i może to był mój błąd bo do dziś pamiętam wypis ze szpitala na którym napisane jest:
Nacięcie krocza-szycie
pęknięcie pochwy-szycie
Kontrola szyjki macicy pozytywna-szycie
Kontrola jamy macicy pozytywna-wyłyżeczkowanie
I pamiętam jak przez pierwsze miesiące podczas seksu miałam przed oczami ten tekst i się nie mogłam"odblokować".

Rosi jasne, przecież nie miałam na myśli nic złego 🙂 każdy ma swoje zdanie i od tego jest forum żeby je wyrażać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasialeczek nie chciałam Cię przestraszyć, muszę
nadmienić jednak że ja miałam przy porodzie niedoleczoną grzybicę i moje krocze było w takim stanie że szyli mnie godzinę bo wszystkie szwy pękały i trzeba było na nowo szyć. Dlatego warto zadbać o to aby wyleczyć każdą infekcję przed porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje piersi nieznacznie się powiększyły w ciąży za to po pierwszym porodzie przez pierwsze dni to miałam takie jakbym miała sylikon w nich! Serio! Tak były naładowane mlekiem że mogłabym kwiatki podlewać cyckami takie ciśnienie w nich było 😁 😁 😁 A Franek nie raz po oczach dostał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola nie przestraszyłaś mnie. Moja siostra, bratowa i jej siostra już mi wszystko opowiedziały o porodach więc jestem przygotowana ale licze po cichutku że nie pęknę ze moze tylko lekko mnie natną a jeszcze lepiej było by jak by bez nacięcia się obeszło a jedynie z małymi otarciami ale wydaje mi się że moja pochwa i wejście do niej nie jest aż tak rozciągliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde dziweczyny jak przekonać faceta do sexu!!! Bo jak tak dalej pójdzie to w pana szufladkowego się zaopatrze i mąż nie będzie potrzebny 🤪 🤪 🤪 bo ja jestem spragniona a on mówi że nie będzie tarmosił dzieckiem... ehhh.... mówie mu ze dziecko to lubi i w ogołe to co Rosi napisałaś ale do niego to nie dociera 😮 😮 😮 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek to dobrze że nie jest tak rozciągliwe bo mąż by pewnie nie był tym zbytnio zachwycony 😜 Nie mam pojęcia jak go przekonać do seksu, skoro nie pomagają argumenty jakie przytoczyła Rosi, to może zakręć się sama jakoś koło niego w seksownej pidżamce, nęć go swoimi kształtami, namiętnie całuj... No nie będzie mógł się oprzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny ile już niektóre rzeczy macie!! 🤪 mnie to sie wydaje że jeszcze dużo czasu i że na zakupy to będe w maju chodziła ale np moja kuzynka z powodu wysokiego ciśnienia wylądowala w szpitalu na 1,5 m-ąca przed terminem porodu także może rzeczywiście warto chociaż wózek kupić...? Na razie jestem na etapie kupna mebli do dziecięcego ale nic mnie sie nie podoba... No dobra, po świętach biorę sie ostro za zakupy 😁
A co do Kegla, to ja taka niedouczona jestem ☺️ możecie mi powiedzieć jak to trzeba ćwiczyć (tak jak wstrzymywanie moczu?) i jak często, ile serii i ile ćwiczeń w serii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasielaczek ale mnie rozśmieszyłaś tym spiskowaniem 😁
Karola po tym co napisałaś ja też jestem przerażona 😮 kurcze poważnie poród mnie nie przeraża ale ta cała sprawa z kroczem... ehh zmieńmy temat bo nie usnę!
Mój biust NA SZCZĘŚCIE się słabo powiększa. Tylko, że ja zaczynałam od 70/75 D/E a teraz noszę te większe i zapinam na ostatnią haftkę, tak od tygodnia czyli coś zaczyna rosnąć. Ale zawsze się tego bałam bo ja ogólnie należę do szczupłych i ten biust był zawsze zauważalny. Przyjaciółka mi dokuczała, że w ciąży to pewnie mi wywalą 🙂 a tu nic a ona ze stanikami nie mogła nadążyć 😁
Co do ciśnienia to moja bratowa też nieraz małemu oczy zachlapała, dopóki nie zobaczyłam to nie wierzyła, że tak może mleko strzelać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem właśnie, że jeden suwak coś kręci 🤨 Ja już dziś jadłam dwie kolacje i starczy. Ja naprawdę nie wiem jak to jest, że Wy jecie i na noc i słodycze i wszystko i nie tyjecie tak szybko, a ja się pilnuje jakbym na diecie była i +7kg (dziś okazało, że jednak nie 8 😉 ) A zaczyna mi się chyba faza na słodkie bo coraz częściej po coś sięgam więc nie wiem co na to waga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...