Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No w każdej rodzince cos. My teraz tez ruszalismy i znow jakby nie moi tescie to tez nic bysmy nie mieli, moja rodzinka to nawet nie pomogla mi sprzatac w mieszkaniu przed i teraz w trakcie remontu, a nie oczekuje pieniedzy. Babcia mi i mojej siostrze juz teraz przepisala dom ale jest moj brat ktory juz sie boje ze niestety upomni sie o swoje...

Pieniądze nie maja żadnej wartosci, na 100 zł netto na które zapierdzielasz przez kilka dni przy najnizszej krajowej wydajesz w jednym dniu na podstawowa zywnosc- nie mowiac o przyjemnosciach...


Wracajac do tematu tej kobiety, mozecie online ogladac na stronie ekspresu reporterow ten reporaz-poprostu masakra i nieporozumienie!!! http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/13032012-2150/6580002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
Ania genialnie! czasami mam otępienie umysłowe i najprostsze pomysły nie chcą mi do glowy wpaść 🤔 wyciągnę serek i zjem z powidłem, oklask dla Ciebie 😁 😁 i oczywiście zapraszam na te naleśniki 🙂


JA już jestem myślami i duchem z Toba i tymi naleśnikami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, Rosi, Monkado i Ania My z mężem mieszkamy katem u rodziców... niestety na kredyt nie ma mowy bo poprostu Nas nie stać... ja siedząc na L4 dostaje najniższą krajową a mąż obecnie bezrobotny 😞 mieszkanie niby mamy 2 pokojowe 44 metry otrzymane w połowie ze spadku dziadka a w grugiej połowie z darowizny babci... mało wiem jak przebiagł proces spadkowy bo zajęli się tym teściowie ( wydaje mi się ze zapłacili około 20 tys kuzynce) no a siostrze mojego męża rodzice kupili mieszkanie 39m ( ona takie chciała bo w tej cenie mogła miec 3 pokojowe 64m) i na początku małżeństwa było ciągłe gadanie z emłodzi to mieszkają na swoim i powiem ze za każdym razem płakac mi się chciało i móiłam do M zeby powiedział rodzicom że jak Nam kupią mieszkanie to będziemy mieli swoje... dodam ze jak kupowaliśmy auto to rodzice dołożyli Nam 20 tys i siostra M wypomniała Nam to przy najblizszej okazji tzn nie nam tylko rodzicom słowami "nie wielu rodziców jest co dzieciom kupują audi" tylko zapomniała dodac ze 30 tys to pieniądze M!!! no ale konsensusem tego wszystkiego jest to ze ja nie narzekam na to co mam owszem robi mi się przykro że oni strasznie finansują M siostre mieszkają sami w sumie zarabiają koło 4 tys a nie są w stanie wyżyć całego miesiąca... a ja jak dostawałam 1100 zł mąż zarobił koło 1500 to odkładałam 1000 miesięcznie... spowodowane tym że jako paniena za wiele nie miałam mama miała Nas 4 ojciec.... był ale jak by go nie było a jeszcze gorzej bo alkoholik i wystarczy ze powiem że klamki z okna wykręcił i sprzedał za wódke... więc ja ciesze się ze keidyś dostaniemy to ieszkanie po babci M 44m że mam trochę skruchy w sobie i nie wypominam teściom i mój mąż nigdy nie wypomniał ze jej dali mieszaknie a Nam... 20 tys na samochód... dziewczyny rozumiem wasze intencje i broń boże nie myślę ze jesteście materialistkami bo wiem ze jak by teście mieli więcej to by Nam więcej dali od mojej mamy mam zawsze pomoc kulinarną coś Nam ugotuje i drobne rzeczy da i tak się bardzo ucieszyłam jak powiedziała ze łóżeczko to ona kupuje... sory ale popłakałam się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado a nie możesz zjeść ich z samym serem bez tego jajka?

No fakt, o tym jak się żyje u nas w państwie nawet nie ma co dyskutować. Bezrobocie, pensja taka że nawet nie wiadomo na co ją przeznaczyć a ceny jak na zachodzie!
A najbardziej rozwala mnie polityka prorodzinna, 68zł miesięcznie zasiłku rodzinnego i 1000zł becikowego. Ciekawe co z tym zrobić?
W Niemczech każda niepracująca matka wychowująca dzieci dostaje na jedno dziecko po kilkaset euro miesięcznie. A kiedy tak będzie u nas?
ehhh szkoda gadać...najlepiej to wyjechać z tego kraju...

Alicja to okropne co pisałaś, nawet sobie nie wyobrażam jaka strata dotknęła tej kobiety... Nawet nie chcę tego oglądać. A polskie prawo jest strasznie niesprawiedliwe! Aborcja jest zabroniona bo to przecież już "życie" a jak przychodzi co do czego to dziecko 3 dni przed narodzinami już nie jest objęte tym pojęciem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja czekam na Ciebie 🙂
a jeszcze wracając do tematu teściów to u mnie było tak że jak sie wprowadzaliśmy to cała rodzina na nogach- Tata z wiertarą szalał, montował karnisze, lustra itp, Mama ze szmatą myła okna i podłogi a teściowa zadzwoniła kiedy skończymy bo chętnie by wpadła na obiad a nie chce nam w taki brud wchodzić.. 😮 🤪
ok to spóbuję oglądnąć ten expres reporterów ale nie wiem czy oglądnę cały to za bardzo mnie oburza ten temat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciągnąc rozmowę o rodzinkach,
to mam koleżankę, której teściowa znosi do domu różne używane rzeczy jej już niepotrzebne, dostała np. jakiś stary dywan,
a kuzynkę jej męża finansują na bieżąco bo przecież ona pracy nie ma (miałaby tylko że leser z niej straszny) a oni pracują to sobie poradzą,
no i poradzili, po 12 latach budowy w końcu wprowadzili się na swoje, fakt jeszcze będą ładować kasę z 10 lat następnych, ale są na swoim, bez pomocy teściów kochanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwie się tylko takim rodzicom co mają a dziecią dac nie chcą... dlaczego Karola teście nie sprzedadzą mieszkania po babci i podzielą równo dla 2 dzieci albo tak jak piszesz wy dacie swojemieszkanie siostrze a zamieszkacie w 4 pokojowym co dla Was i tak było by większą stratą bo za jedno duże mieszkanie nie kupiśz 2 mieszkań 2pokojowych...

Rosi u Ciebie tez kolorowo widze... 🤢 coż jak to isę ładnie mówi... z rodziną to na zdjęciu się ładnie wychodzi i to w środku bo z boku to wytną...

dodam Wam anegdotę mojej teściowej... kiedyś powiedziała ze dziadkowie to mieszkania przepisują najstarszemu wnuczkowi... więc nie ma co liczyć ze Nasze dziecko dostanie jakiś spadek po dziadkach... bo siostra M ma roczną córkę... mimo takich wpadek mojej teściowej ( sądze ze nie to miała na myśli bardziej chodziło jak jej mama przpeisała mieszkanie nie patrząc na resztę wnucząt) to oba jest dobrą kobietą ma swoje wady ale umie pomóc i wiem ze ostatni grosz wydała by na swoje dzieci i wnuczęta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...