Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAM SIE I JA. CHCIAŁAM Z CAŁEGO SERCA ŻYCZYĆ RADOSNYCH, BEZDESZCZOWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT DLA MAM I ICH BRZUSZKÓW !!! ABY NIC NAM NIE ZACHWIAŁO RADOSCI Z CIĄŻY I MACIERZYŃSTWA 🙂 🙂 I JESZCZE KOCHAJĄCYCH FACETÓW, MĘŻÓW, ŻYCZĘ WSZYSTKIM, ŻEBY NIE ZAPOMNIELI O NAS JAKO KOBIETACH I ŻEBY KOCHALI NAS TAK SAMO JAKO MATKI 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kinia to trzymam kciuki za Nikosia i jego 11kg 🙂 ale może to taki rocznik 😁 bo moja chrześnica (2lata 3miesiące) też dopiero teraz dobiła do 11, taki okruszek z niej 🙂
Kasialeczek powyłam powyłam 😁 odpukać ostatnio nawet nieźle śpię ale te noce z piątku na sobotę.. 😮

Dziewczynki radosnych i słonecznych Świąt Wielkiej Nocy, Błogoslawieństwa od Zmartwychwstalego Pana i oczywiście smacznego jajeczka i mokrego dyngusa 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
stęskniłyście się za mną 🙂
nie miałam prawie tydzień neta, koszmar jakiś, ale już jestem
mam tyle zaległości, że nie wiem czy kiedyś nadrobię

Monkado ja wczoraj niestety spałam, za to nocka z wtorku na środę to dopiero wyłam, aż do 4 nad ranem, a o 6 do pracy wstałam, ale spoko dałam radę 🙂
mężulek na mnie siadł i wygląda na to, że z początkiem maja będę stałym bywalcem forum już od rana, idę na L-4, ciekawe jak to szefowa przyjmie

Kochane życzę Wam wesołych i rodzinnych Świąt 🙂
no i smacznego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynz witam sie i ja.....naszczescie droga minęla nam dobrze ale po 7 godz. w aucie bylam wykonczona....hotel fajny a jedzonko wypasione 😜 😜 😜moglabym tu zostac na zawsze, szkoda tylko ze pogoda nad morzem kiepska wlasnie pada snieg 😞 😞 😞a marzyly mi sie spacerki po plazy.
Pozdrawiam was serdecznie i zycze zdrowych i spokojnych swiat. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzień dobry

Witam się cięższa ale najedzona różnymi smakołykami 😁 heh święta minęły raczej spokojnie i na odpoczywaniu. Szefowa poszła dziś do szpitala a ja do końca tygodnia jeszcze na cały etat a później skróce czas pracy przynajmniej o połowę 😁 miłego dnia życzę!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Witam sie i ja po Świętach 🙂 u nas w sobotę było pięknie także zrobiliśmy sobie z Mężem długi spacer po lesie, Mała została dotleniona że ho ho 😁 ale niedziela była brzydka.. w poniedziałek spędziliśmy już w krakowie u teściowej- poszliśmy na odpust Emaus- Kinia, Kasialeczek byłyście?
A dziś znowu ladnie i mam nadzieję że będzie już tylko coraz cieplej 🙂
mnie też przybyło prawie kilo ale Mama zapakowała nam tyle ciasta i wędlin że pewnie jeszcze przez tydzień będziemy jeść więc jeszcze urosnę 😁
Kasiulek zdrówka dla chłopaków! 😘 W wolnej chwili proszę o uzupełnienie tabelki- imię Kornelia 🙂
Ania mąż ma rację- idź na l4 zostało nam 3miesiące do rozwiązania akurat tyle żeby spokojnie wyprawkę zrobić i odpocząć przed nieprzespanymi nockami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂

Ja po Świętach 1,5 kg w przód jak nie więcej obżarłam się za wsze czasy w niedziele to ruszać się nie mogłam ☺️ no ale co tam teraz właśnie jem sałatkę jarzynową z wędlinką 😁 przecież nie może się zmarnować prawda 🙂 i ostatnie dwa kawałki serniczka ☺️ 😞 i koniec pysznego ciasta zostało jeszcze jabłecznik z brzoskwinką ale nie jest już taki pyszny 😁

Kasiulek zdrówka dla chłopaków kurcze coś Ci często łapią jakieś świństewko :/ ale to pewnie przez porę roku co?

Aniu daj sobie już spokój z pracą po co się przemęczać... ja właśnie zaczynam powoli kompletować wyprawkę spisze co ile czego mam i zaczynam się za robotę brać i wyszukiwanie promocji 🙂

Ala a nie lepiej iść na zwolnienie i tak będą Ci płacić pełen etat a jak pójdziesz na pół etatu to później będzie Ci się liczyć średnia z 12 msc do L4

No dziewczyny forum odżywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Witam się i ja 🙂

Ja po Świętach 1,5 kg w przód jak nie więcej obżarłam się za wsze czasy w niedziele to ruszać się nie mogłam ☺️ no ale co tam teraz właśnie jem sałatkę jarzynową z wędlinką 😁 przecież nie może się zmarnować prawda 🙂 i ostatnie dwa kawałki serniczka ☺️ 😞 i koniec pysznego ciasta zostało jeszcze jabłecznik z brzoskwinką ale nie jest już taki pyszny 😁

Kasiulek zdrówka dla chłopaków kurcze coś Ci często łapią jakieś świństewko :/ ale to pewnie przez porę roku co?

Aniu daj sobie już spokój z pracą po co się przemęczać... ja właśnie zaczynam powoli kompletować wyprawkę spisze co ile czego mam i zaczynam się za robotę brać i wyszukiwanie promocji 🙂

Ala a nie lepiej iść na zwolnienie i tak będą Ci płacić pełen etat a jak pójdziesz na pół etatu to później będzie Ci się liczyć średnia z 12 msc do L4

No dziewczyny forum odżywa 😁
chorują przez tą pogodę raz ciepło raz zimno ale zobaczymy co mi powiedzą idę na 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, my też już w domku po świętach. Oj też się objadłam porządnie, już mam dosyć tych wszystkich mięs pieczonych, sałatek i ciast! Teraz mam ochotę na pierogi 🙂 Jeszcze między jedzeniem dopychałam się czekoladowymi jajeczkami z chrupkami 🙂 nawet nie chce stawać na wagę!
Kasiulek dużo zdrowia dla dzieciaków! Franek też jeszcze mi się smarcze i chychra ale dużo mniej niż wcześniej. Od wtorku noce to nieprzespane mieliśmy, dzisiaj dopiero się wszyscy wyspaliśmy.
Zęby przez święta dały mi spokój, dzisiaj trochę mnie zaczęły boleć bo zjadłam sernik po tej bolącej stronie. Byłam w czwartek u dentysty i wykluczyła że bolą od zepsucia jakiegokolwiek bo są zdrowe, bez plomb. Więc nie wiem o co chodzi!
Dziewczyny nie wiem jak Wy, ale ja od tygodnia gorzej się czuję. Chodzi mi o brzuch. Wcześniej mogłam normalnie latać, podnosić się z kanapy, przekręcać na boki itp i nic mi nie było a teraz praktycznie cały czas go czuję, jest twardy i ciągnie. Nawet jak siedzę to mnie wysoko po bokach ciągnie, najlepiej jest jak leżę. Już nawet Luteinę zaczęłam brać. Wogóle takie duży się już zrobił, a będzie ponad dwa razy większy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ja przedwczoraj miałam 3 skurcze w odstępach około 30 minut i trochę się wystraszyłam i mówię do męża ze coś chyba nie tak... ale na szczeście przeszło mam około 5-7 skurczy w ciągu doby a co do spania to ja już mam problem od jakis 2 tyg to znaczy obracania się na boki poprostu boli mnie tak jak by ciało sięopbracało a brzuch zostawał w poprzedniej pozycji i ciagnie mnie w przeciwną stronę... przy wstawaniu podpieram się łokciem bo nie wstanę inaczej... ale to dla mnei pikuś przy tym co było jak mnei plecy bolały czy nawet co mdłości były na początku ciąży.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...