Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale się uśmiałam jak czytam te nasze apetyty 🙂 Ryż/makaron z truskawkami do mnie nigdy nie przemawiał, preferuję z jagodami 😁
Jak szukasz podobnej huśtawki to tu znalazłam taką jak moja Monkado 🙂 http://allegro.pl/hustawka-fisher-price-3w1-i2370874247.html W prawdzie trochę droższa ale ta moja to chyba niespotykana okazja 🙂 Za tą cenę w sklepie kupisz leżaczek bez huśtawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Monkado 🙂 firmę reklamową możemy założyc, ale razem,
bo mnie natchnęłaś 🙂
No Tosia lekko droższa ta huśtawka 😁
po obejrzeniu twojej huśtawki oczywiście weszłam na ogłoszenia z dąbrowy 🙂 no huśtawki nie znalazłam, ale fajna mata edukacyjna jest (różowa oczywiście) za 35 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny udało mi się przeczytać co napisałyście, ale przyznaję ,że tak pobieżnie. Spać już mi się chce.

A teraz wiadomość dnia: miałam dziś znowu skurcze (odstawili mi kroplówki z magnezem) i mówię to na obchodzie, że znowu skurcze są a Pani doktor "no to jak Pani już tak chce rodzić to chyba Pani pozwolimy...no może jeszcze ten tydzień niech Pani ponosi 🤪 🤪 🤪" jestem w taaaaaaaaaaaaaaaaaakim szoku 🤪 🤪

Na razie chyba nie wyjdę stąd, ale zanosi się na to że nie wyjdę sama 🤪 🤪

Monkado 31.05 będę równe ćwierć wieku na tym świecie 😉

Ale jestem podekscytowana tą wiadomością, że niedługo mogę urodzić i zobaczyć się z moją Perełką kochaną. Jeszcze oczywiście będę leżeć grzecznie. Ale dziś na ktg skurcze miałam do 50, to nie są mocne ale dla porównania dziewczyna, która już przyszła do porodu miała wczoraj wartości 1-9! Więc jeśli będąc na podwójnej dawce luteiny i takich dawkach magnezu i przykuta do łóżka macica tak szaleje to normalnie chodząc pewnie już bym urodziła.

Przepraszam dziewczyny, że tylko o sobie piszę, ale jakoś tak nie mam siły siedzieć przy tym kompie. Obiecuję jutro się poprawić.

Kolorowych snów i miękkich brzuszków życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi co za wiadomość!! 🤪 🤪 trzymam kciuki za Ciebie i za Zojeczkę poczekajcie jeszcze ten tydzień niech Zojeczka podrośnie 🙂
Aż z ciekawości popatrzyłam na moje ktg ale nie wiem o co chodzi z tym 50 i 1-9 bo na moim wykresie skurcze skaczą mi powyżej 100 to chyba jakaś inna skala czy cus.. 🤨
Żegnam sie i ja bo mąż obwieścił że przywrócili nam ciepłą wodę więc lecę pod prysznic 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dzisiaj miałyśmy niezły mix: czereśnie, truskawki, jagody, arbuzy, frytki i inne fast foody - do wyboru do koloru 😁 I jak tu nie mieć zachcianek 😁 i zgagi 🙃
A na koniec wiadomość od Rosi!! 🤪 🤪 Jestem w szoku!!! Szykowałaś się do wyjścia a tu taka niespodzianka! 🤪
Idę już do łóżeczka ale nie wiem czy zasnę 🙃 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi lepiej dla ZOjeczki zeby jeszcze posiedziała i nie spieszyła się na ten swiat bo ona wciaż wcześniakiem jest 🥴 na innym forum jest dziewcyzna któa właśnie też mówiła ze po 36 tc bezpiecznie i w ogołe a okazało się ze wcale nie i jej dziecko zostało zaliczone do wcześniaków bo płucka nie do końca rozwiniete więc ile to możliwe to zaciskaj nogi bo najlepszym inkubatorem dla dziecka jest łono mamy!!! trzymam kciuki żeby Zojeczka poeidziała co najmniej do skońcoznego 37 tc każda z Nas chciała by isę już przywitać ze swoim szkrabkiem ale lepiej troszku później niż ciutkę za wcześnie 🙂

wiecie co zaczynam wierzyć ze w wieku 26 lat dopadła mnie jakaś alergia 🤪 bo wyszłam dzisiaj na polko i od razu oczy zaczeły mnie swędzieć i ropieć a jak siedziałam grzecznie w domu to wydawało się ok a teraz to bym się zadrapała w te oczyska i wyglądam jak wampir czerwone dookoła 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Agatka byłyśmy dwie pilnujące 🙂
tylko ja z małą przerwą na drzemkę, usnęłam o 1 a wstałam o 4 🙃
zrobiłam dwa prania tzn. pralka 😁, ja jej pomogłam 😁
a o 6 poszłam z psem na spacerek nad jeziorko, ale było bosko, słoneczko, spokojna woda i ja siedząca na ławeczce
rozmarzyłam się, ale bym pojechała nad morze, albo w ogóle gdziekolwiek
no i oczywiście muszę to podkreślic, ale Ci Karola zazdrościmy 😁 ja i Kamilka 😁
teraz wyprawiłam męża do pracy (bo przecież na urlopie jest to do pracy trzeba zajrzec, bo zakład padnie jak nie pojedzie 😁)
wróci to jedziemy po kafelki na ścianę, tylko że ja nadal nie zdecydowałam się 😞
no to idę jeszcze coś zjeśc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 mam kolejnego newsa 🙂 Dziś wychodzę!!! Jak powiedziałam, że jutro zaczynam 35tc to lekarka powiedziałą "aaaahaaaaa (tak jakby mówiła "a to spoko") zbadali mnie, szyjka 1cm i rozwarcie na całej długości 3mm. I powiedzieli, że mogę iść do domu ale dwa tyg mam leżeć i żadnego "bara bara" 😉 a ja już nie pamiętam nawet co to 🤨
Kasielaczek ja dostałam zastrzyki ze sterydem na rozwój płucek malutkiej, ale oczywiście będę te dwa tyg leżeć. Tylko tak sobie myślę, że skoro w szpitalu tempo mojej szyjki jest 1mm na 1dzień to za 10dni jej już i tak nie będzie. Myślę, że moja Perełka po prostu uważa, że już czas i nawet w szpitalu nie potrafią jej powstrzymać.

Ilka a może to są te same wykresy i masz po prostu takie skurcze ale na 100 to już naprawdę bolesne są 😮

Ok kończę bo śniadanko i ktg i do domku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja już sobie spokojnie leżę, Nikoś z moim Dziadkiem na polu 🙂

Rosi cieszę się że już dzisiaj wychodzisz 🙂 Grzecznie leż i zobaczymy co Zojeczka zdecydowała, siedzi u Mamusi czy wychodzi 🤪

Smerfetka powodzenia na wizycie 🙂

Ania pomysł na truskawki i poziomki.... ZJEEEEŚĆ!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Monkado a jak tam NASZE truskawki? 😁 Mam już się zbierać do Kasialeczka? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

To ja dołączam dziś z arbuzem i bananami 😉

Rosi cieszymy się że wychodzisz, Zojka jeszcze troszkę może poczeka 🙂 Tylko pamiętaj o wskazówkach lekarza już po wyjściu.

Ale mi Synek sprzedał kopniaka, aż mnie zabolało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...