Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam i ja 🙂 zaropiała... chyba to naprawdę alergia... no nic zobaczymy co będzie po dzisiejszej nocy jeżeli dalej taka będę to jutro jadę do szpitala niech coś z tym zrobią!!!

Rosi wiadomość cudowna i trzymam kciuki zeby Zojeczka jednak posiedziała u mamci troszeńke &&&&&

Kinia, Monkado chwileczkę już zaczynam sprzątać więc za godiznkę możecie wpadać tylko z zapasami bo u mnie kiepsko mogą to być np truskawki (3kg) maliny (2 kobiałki) i np poziomki (ile wlezie)

a mnie gardło jakoś mocniej boli... zakropiłam oczy specyfikiem od lekarza i zobaczymy czy coś to da oby bo wyglądam ja Zombi 🤪

Tosia ja też idę pranko zrobić 🙂 aa mam pytanie czy pierzecie wnętrze wózka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania ja mam pomysł na Twoje truskawki i poziomki- porób takie paczuszki i powysyłaj do każdej z nas 🤪 😁

Rosi to chyba nie to bo moje nie są jakieś super bolesne, po prostu tak poboli troche jak przed okresem i tyle 🙂 super wieści, zawsze lepiej w domku leżeć niż w szpitalu, przynajmniej jedzenie normalne a nie szpitalne 🙂 i grzecznie leż, my już Cie z Kinią przypilnujemy 😁

Kinia słyszałaś możemy sie zbierać do Kasialeczka 😁 tylko nie wiem czy sprostam wymaganiom, chyba będę musiała po drodze wstąpić do warzywniaka i trochę dokupić tych truskawek i malin i poziomek 😁 chyba że Ania wyśle na czas 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek mój brat też dostał alergii jakoś po 20-stce, wcześniej nigdy żadnego problemu nie miał a u mnie w rodzinie też żadnych alergików nie ma więc też długo sie wzbranial że to napewno nie alergia ale w końcu musiał uwierzyć lekarzowi 😜
Wnętrze wózeczka zamierzam prać jak tylko będę miala wózeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Dziewczyny ja Was chyba uduszę, maliny,truskawki i POZIOMKI!!!!!!! A ja nie mam nic 😞 byłam rano w sklepie ale dla siebie kupiłam tylko pączka i rogala w czekoladzie. Żadnych witamin, same kalorie 😠 chyba się wybiorę na pasaż po jakieś owoce....

Rosi super,że wychodzisz ze szpitala, tylko musisz pilnować się z tym leżeniem, wiem że jesteś podekscytowana ale dla Zojeczki lepiej będzie jak jeszcze przynajmniej dwa tygodnie posiedzi w brzuszku 😁

Ania nie masz co zazdrościć, bo jak będzie taka pogoda jaką zapowiadają to lepiej w chałupie siedzieć i nosa nie wyściubiać!! 😠 😠 😠 😠 co to za atrakcja jechać nad morze jak nawet na plaży poleżeć nie można ani nóg zamoczyć 😞

Wczoraj mąż na wieczór mnie tak zdenerwował, że się przez niego rozryczałam jak bóbr, wspaniałe zakończenie dnia! Zawzięłam się i wyniosłam mu poduszkę do salonu, spał na kanapie!!!!! A dziś to mi się nawet nie chce z nim gadać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
hej dziewczyny udało mi się przeczytać co napisałyście, ale przyznaję ,że tak pobieżnie. Spać już mi się chce.

A teraz wiadomość dnia: miałam dziś znowu skurcze (odstawili mi kroplówki z magnezem) i mówię to na obchodzie, że znowu skurcze są a Pani doktor "no to jak Pani już tak chce rodzić to chyba Pani pozwolimy...no może jeszcze ten tydzień niech Pani ponosi 🤪 🤪 🤪" jestem w taaaaaaaaaaaaaaaaaakim szoku 🤪 🤪

Na razie chyba nie wyjdę stąd, ale zanosi się na to że nie wyjdę sama 🤪 🤪

Monkado 31.05 będę równe ćwierć wieku na tym świecie 😉

Ale jestem podekscytowana tą wiadomością, że niedługo mogę urodzić i zobaczyć się z moją Perełką kochaną. Jeszcze oczywiście będę leżeć grzecznie. Ale dziś na ktg skurcze miałam do 50, to nie są mocne ale dla porównania dziewczyna, która już przyszła do porodu miała wczoraj wartości 1-9! Więc jeśli będąc na podwójnej dawce luteiny i takich dawkach magnezu i przykuta do łóżka macica tak szaleje to normalnie chodząc pewnie już bym urodziła.

Przepraszam dziewczyny, że tylko o sobie piszę, ale jakoś tak nie mam siły siedzieć przy tym kompie. Obiecuję jutro się poprawić.

Kolorowych snów i miękkich brzuszków życzę 😉


wow ale mam ciarki normalnie!!!!!!!! trzymaj sie tam bedzie dobrze!!!! ale szybko.... ufff sama nie wiem co napisac D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje maliny są niestety z Hiszpanii, ale powiem Wam, że całkiem dobre 🙂 Wahałam się, bo były jeszcze jeżyny i borówki 🤪
Siedzę i robię sudoku, bo chyba nuda przedporodowa mi się udziela 🙂 Później trzeba będzie zacząć się szykować do lekarza, bo dziś się mierzymy i ważymy 🙂 Naciągnę go na fotkę twarzy Jasia 🙂 Jeszcze 8 godzin 🤔
Od rana główny temat jedzenie 🤪 Ja jem świeżą bułeczkę z sopocką i pomidorem 🙂
Rosi, zaciskaj nogi i żadnego BARA BARA! Niech Zojeczka posiedzi kilka tygodni 🙂 Ale niecierpliwa ta Twoja córeczka, charakterek będzie miała! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dzien dobry wszystkim

musialam do Ros i najpierw napisac bo az mi sie wierzyc nie chce ze to juz ....

u mnie dzionek nawet a ja musze sie za gotowanie brac a tak m sie nie hce... placki po wegiersku. przepraszam jak gubie litery ale nie czuje 2 palcow w prawej rece od kregoslupa i dziwnie mi sie pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tak Rosi trzymaj nogi razem i to mocno niech sobie siedzi jeszce maluszek ,ja nadal w szoku jestem!

ja na sniadanko serek bialy swojski z pomidorkiem calkiem calkiem 😁 i juz mysle co pozniej hhaa a wczoraj M wlazl na drzewo i oberwal mi troche czeresienek mniaaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj mam kanapeczki z zieloną sałatą szynką bacy (uwielbiam a za szynkami nie przepadam) serem żółtym i ogóreczkiem 🤪 mniam mniam

Karola p rzykro mi ze z mężem się pożarliscie ale nie martw się napewno będzie dobrze i się pogodzicie... wiem łątwo się mówi ale przyjemnie jest kiedy się już człoiek pogodzi bo taki szczęśliwy 🙃
pranko z koszulami do szpitala i pościelą Kajuśkową już się robi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie wstałyście 🙂
czekałam, czekałam, aż w końcu usnęłam 🙂
teraz mąż mnie obudził i wcinam pasztet z ogórkiem kiszonym (wiem nie za zdrowo, ale to jakiś lepszy pasztet nie z kogucikiem)
a poziomki z truskawki wylądują razem z maślanką w koktajlu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny jakos ostatnio nie mam humoru... 😞 nie mam pomyslu jak pomalowac sciany a jak cos juz wymysle to tesciowa wymysla cos nowego i juz nawet nie mam sily szukac innych pomyslow... do tego najwazniejsze to ze moj maluszek jeszcze sie nie odwrócił i ma glowke u gory i boje sie ze bede miala cesarke... nastawialam sie na naturalny porod zeby od razu moc zajac sie maluszkiem a po cesarce bede potrzebowala pewnie pomocy... moj maz urlop ma dopiero w sierpniu a na porod moze otrzymac tylko 5 dni, moja mama pracuje w gastronomii tesciowej nie chce moze mojej siostrze uda sie przyleciec do polski.... wiem ze martwie sie na zapas ale moj maz urodzil sie nozkami nie odwrocil sie do konca mam nadzieje ze nasz synus nie bedzie taki uparty. Probuje sie przekrecac ale jakos mu nie idzie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria nie przejmuj się, moja mała na ostatnim usg była co prawda główką w dole, ale i tak się jeszcze obraca, bo czuję jak mi po pęcherzu skacze 🙂
jeszcze mają na to czas,
i wiecie co czytałam jeszcze, że na tym etapie ciąży 30 - 31 tc : Jeśli teraz wydaje ci się energiczny, prawdopodobnie urodzi się właśnie z takim temperamentem. Spokojny w brzuszku mamy smyk zapewne po narodzinach nie będzie przysparzał wielu problemów.
A to moje dziecko ostatnio tak szaleje 🙂 czasami mam wrażenie, że próbuje zachaczyc stopą o mój kręgosłup 😁

Daria wybieraj kolor ścian i żadnej teściowej nie słuchaj, tobie ma się podobac nie jej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Dziadek już pojechał, Nikoś wygonił się na polu 2,5h 🙂 Teraz je a później do spania 🙂

Kasialeczek no nieźle, ładną "wejściówkę" sobie zażyczyłaś 3kg truskawek?! 🤪 😁
Wnętrze wózka piorę ze względu na to że jest po Nikosiu, ale za pierwszym razem nie prałam.

Monkado ojjj tak będziemy porządnie pilnowały Rosi 😉

Karola mam nadzieję że szybko sprawy z Mężem się poukładają i nie denerwuj się 😘

Daria trzymam kciuki żeby Maluszek jeszcze zdążył się odwrócić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wyskoczyłam tylko do najbliższego sklepu po pieczywo, coś do obiadu i oczywiście truskawki 😁 Dziś będą ze śmietanką i cukrem 🤪
Też pasztet na śniadanko wcinałam, nas jak nachodzi to wszystkie po kolei 😁

Daria nie martw się na zapas. Maluszek może jeszcze się przekręci, ma trochę czasu. A co do cesarki, to nie wiem jak to jest do końca ale pewnie każdy organizm inaczej wszystko przechodzi. Moja koleżanka po cc leżała w zasadzie tylko tyle co w szpitalu, a po powrocie do domu bardzo bardzo szybko doszła do siebie. Także spokojnie, nie denerwuj się tym teraz. A ściany to Twoja decyzja i męża a na pewno nie teściowej! Nie daj się, ja swoja już też widzę w akcji ale szybko sprowadziłabym ją na właściwe miejsce 😠

Ja wózeczka jeszcze nie mam, ale chyba prała tego nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja juz po wizycie, niestety podgladania nie bylo tylko badanie i wazenie i ktg 😞 moj maly dzis tak szala na ktg ze az pielegniarka sprawdzala czy dobrze sprzet ustawila bo mial bicie derca powyzej 190 i do tego prawie z brzucha wyskoczyl ale to dla tego ze ja na nogach do lekarza i tez troche sie zsapalam ale po kilku minutach wszystko wrocilo do normy.
daria co do kolorow scian to sie nie daj ....walcz 😉 😉 😉popuscisz teraz to juz tak bedzie jak chce twoja tesciowa.a ulozeniem dziecka to sie jeszcze nie denerwuj ma jeszcze czas powiem tylko ze moja bratowa byla juz umowiona na cesarke przyjechala do szpitala zrobili jej usg a tz zonnk dziecko sie ubrocilo i to doslownie w ostatnim dniu bo dzien wszesniej byla u lekarza 🙂 🙂
co do truskawek tez wlasnie porcje ze smietana zjadlam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...