Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monkado to ja jednak trochę tej telewizji oglądałam
i parę klasyków znam 😁
no i chodzimy sobie do kina jak coś fajnego grają, to w sumie nawet jak jakiś hiciur kinowy ma lecieć w tv to i tak widziałam 🙂
A mnie dla chłopca do podoba się Kamil, a jak się okaże że u nas córa będzie to nie wiem
ale tak czasu mamy baaaaaaardzo dużo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Głowa mnie tak boli że prawie nic nie jestem w stanie zrobić, a tu trzeba dom ogarnąć i sałatkę zrobić bo Szwagier z Dziewczyną przychodzi..

Monkado jak masz taką stertę chłopięcych imion to podrzuć parę, może mi coś spasuje 🙂

Ania mi też podoba się Kamil ale jest już jeden (z roku Nikosia) w Rodzinie i to tej bliskiej więc nie chcę dać tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusieki :-)

ale ładnie tabelka am się kształtuje póki co każda Panienka ma Kawalera :-)

ale miałam se hohohoh 🤪 najpierw ze byłam u lekarza i bez sprawdzania sprzętam powiedział ze mamy córkę a później go zapytałam jak to zrobił to powiedział ze ma w oczach USG 🤪 no i umówiłam się do innego lekarza i powiedział ze syn 😮 haha a później że ogromny samolot się rozbił niedaleko Naszego domu i leciałam tam jak jakiś społeczniak zobaczyć co i jak ☺️

Dzisiaj idziemy na 30 urodziny kuzynki meza i 7 urodziny jej córki... ale wiecie co to jest bezczelność zaprosilibyscie kogoś mówiac ze dużo osób odmówiło to Was zapraszamy?? Bo ja bym darowała sobie takie dopowiedzenie nigdy Nas nie zapraszali na urodziny córki ani swoje a tu bach w tym roku całą rodzinę...

Dziewczyny czym się kierujecie wybierając imiona??

Kinia oby bóle już Ci odpusciły 😞

iekawe co u Darii coś zamilkła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu mam w swoim najbliższym otoczeniu osobę, która normalnie potrafi palnąć taką głupotę i takim tekstem 🙂 więc nie zwracałabym na to uwagi
ja w sumie to jeszcze nie myślałam nad imieniem, no bo nie wiem co się kryje w brzuszku,
a Kamilek to mi się poprostu podoba

i wracając do tej dzisiejszej imprezy to dziecka szkoda więc kupcie coś fajnego,
a mamusi kaktusa proponuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się ostatnio zastanawiam nad tym Ignasiem i chyba powoli przestaje mi się pomysł na to imię podobać, bo Jak będą na niego mówić jak będzie starszy? Ignacy nie brzmi już tak ładnie... jestem w kropce...

Kasialeczek a jak ruchy dzidzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
A ja się ostatnio zastanawiam nad tym Ignasiem i chyba powoli przestaje mi się pomysł na to imię podobać, bo Jak będą na niego mówić jak będzie starszy? Ignacy nie brzmi już tak ładnie... jestem w kropce...

Kasialeczek a jak ruchy dzidzi?
moja siostra ma Juliana- Julka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek to super 🙂

Ania śliczne zdjęcie czekamy na więcej 🙂

Kasiulek Kiedyś mówiłam że jak będę miała syna to dam mu na imię Julian, ale teraz to imię już mniej mi się podoba,może dlatego że moja sąsiadka tak dała na imię synowi i obyłam się juz z tym imieniem 🙂
Myślę jeszcze o Jasiu i Nikodemie. Mężowi podoba się Maksymilian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ból już trochę odpuścił i zdążyłam ogarnąć dom, została sałatka i jakiś szybki obiad 🙂

Karola no właśnie jak napisałaś o Ignasiu to od razu Ci odpisałam że Ignaś mi się podoba ale Ignacy już nie 😁 😁

Kasialeczek no fajna impreza się zapowiada, nie ma co.. Dobrze że ktoś tam odmówił to Was zaprosili 😁 😁 😁
Co do imion to ja kieruję się takimi kryteriami: po pierwsze musi mi się podobać, po drugie musi pasować do nazwiska, po trzecie musi pasować do Nikosia 😁

Ania mi Kryspin się nie podoba, ale nie przejmuj się bo mi w ogóle chyba żadne męskie imię się nie podoba 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...