Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kinia gratuluję synka 🙂
najważniejsze aby był zdrowy, a córkę zawsze możesz mieć trzecią 🙂

Tak piszecie o tym usg połówkowym, czyli ja miałam za wcześnie, chyba zapiszę się jeszcze raz prywatnie ok 22-23 tygodnia tylko nie wiem czy mnie kobitka przyjmie bo ona ma na miesiąc do przodu pozapisywanych pacjentów. A nie chciałabym iść do tej u której byłam teraz. Do tamtej chodziłam w poprzedniej ciąży i miała bardziej profesjonalny sprzęt i dłużej robiła usg, bardziej dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny ale naskrobałyście miałam 15 stron do przeczytania 🤪

Kinia i Kais GRATULACJE Synków
Kinia nie martw się trzecie i czwarte diecko to bedą dziewczynki 😁 a tak serio to najważniejsze że Braciszek ma się super :-) a może jeszcze okaze się siostrzyczką 🤪

Co do tłustego to zjadłam około 4-5 pączków i miałam dość a dzisiaj zjadłam jeszcze 2 🤪

Robiłąm dzisiaj badania a we wtroek wizyta i będzie połówkowa 🤪 ale leci ten czas ho ho ho ciekawe co u dzidzi i czy ujawni rąbek krocza swego mamuci i tatusiowi 🙂 Nam jest onojetne co bedzie i jak by się okazało ze chłopczyk to nie zrobiło by to na mnie żadnego wrazenia (pewnie dlatego że to 1 dzidzia) jedynie do dziewcyznki to to że wszystko już mamy jedynie to papmersy pościele łóżeczko i wózek a ubranka od 3 dziewczynek więc chyba nie wiele by było kupować 🙂
Dzisiaj coś mnie brzuch pobolewa.... ale tak normalnie dziewcyzny czy któaś z Was miewa "regularne" zgagi bo ja chyba weszłam w okres zgagowy... bleeeee 🤢

Co do bolących piersi... to na początku nie dawałam nikomu dotknąć...( zabrzamiało to jak by wszyscy mnie macali 😁) tzn męzulowi sama zresztą ograniczałam do minimum dotykanie piersi np przy myciu czy kremowaniu... sutki to w sumie na zimno mnie tylko bolą ale mega mi się wysuszają i takie jak by białe strupki odchodza suche... 😮

Ala co do slubu to wasza decyzja czy chcecie mieć huczne wesele czy skromne i napewno część gości zrozumie ale znajdą sie tacy którzy pod nosami będą komentować ale to Wasz dzień i nie ma cosobie zawracać głowy innymi bo to nie oni dzielić będą kredyt na wesele z Wami tylko Wy będziecie go spłacać( jak by oczywiscie weselicho na 100 osób miało być)

U Nas remont kuchni trwa nadal... ale ponoc dwa dnoi szybciej ma się skończyć czyli we czwartek miałą bym już kuchnię 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo 🙂
Ania dokładnie tak samo myślę, zawsze szkoda bylo mi czasu na tv, dlatego nie znam nic, nawet żadnych klasyków (Kargule, Pawlaki, Pancerni, Kloss, Misie niemisie, wiem tylko że było coś takiego ale nie oglądałam :blush 🙂 aaa! dynastie oglądałam 😁 pamiętacie jeszcze?
Z tym usg polówkowym też słyszałam że 18- 22 tydz ale z kolei ostatnio jak byłam (19tydzień) to pomierzył tylko część parametrów i powiedział że Dzidzia jeszcze mała i słabo widać i umówił mnie za 2tyg na ciąg dalszy 🙂; także myśle że i w 23 da sie zrobić a będzie lepiej widać 🙂
Kinia oklask za chlopca 🙂 a chyba Ty pisałaś że masz problem z imieniem dla chłopca bo dla dziewczynki jest dużo ładnych.. a ja mam właśnie odwrotnie 😁 dla chlopca miałam stos przedcudniastych imionek a dla dziewczynki nie mam pomysłu.. nic mi sie nie podoba... 🤔 no ale jeszcze parę miesięcy przed nami więc pewnie zdążymy przewertować imiennik w obie strony parę razy to coś sie znajdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...