Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂

Witam się tylko i spadam na śniadanko, przed chwilą wstaliśmy 😁 Zaglądnę później na dłużej i poczytam co u Was 🙂

Dzisiaj wizyta na 16.30, mam nadzieję że poznam płeć!! 🙂


Również trzymam kciuki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Alicja myślę że to dobry pomysł, nie ma co sie zadłużać, lepiej poczekać a to nawet lepiej bo jak sama napisałaś w czerwcu można plenerową imprezę zrobić 🙂 A Goście zrozumieją na pewno 🙂
Kinia to trzymam kciuki, daj znać jak będziesz po 🙂
Tabelka rzeczywiście coraz ładniejsza bo już taka kolorowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 😁

Kasialeczek na takim etapie ciąży to normalne że nie czujesz codziennie Dzidzi, ja też co jakiś czas czuję.

Alicja współczuję tej rwy kulszowej, ciągle coś 😞 A co do sukni to na pewno znajdziesz idealną dla siebie i będziesz pięknie wyglądała 🙂 Ja też brałam ślub w 4mcu ciąży 🙂

Tosia oklask za robienie pączków, dla mnie to zbyt wyzywające zadania 😁 😁

Karola super że Franio tak dzielnie znosi kontrole w szpitalu 🙂 A jaki "bajerant" z Niego, zaczepiać panie w szpitalu.. 😁 😁

Ilka fajnie że odpoczęłaś u Rodzinki 🙂 Ja jeszcze nie robiłam USG połówkowego z racji tego że jeszcze mam trochę czasu 🙂

Monkado mnie też różnie piersi bolą, czasem w ogóle a czasem nawet stanik mnie uwiera 😞

Kamis to i tutaj gratulacje Synka! 🙂

Alicja uważam że goście powinni Was zrozumieć 🙂

Dziewczyny i pamiętajcie że TRZYMAMY DZISIAJ KCIUKI ŻEBY MOJA DZIDZIA OKAZAŁA SIĘ DZIEWCZYNKĄ!!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaaaa ale jestem szczęśliwa 😁 😁 😁 Mężul wczoraj mówił że NA PEWNO nie da rady urwać się z pracy bo ma tzw. zajob 😉 A teraz zadzwonił żebym Mu ubranie przyszykowała i będzie o 16 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale niespodzianka, czyli nie będę sama na USG.. ufff 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
Ja też biorę żelazo ale na szczęście zaparć nie mam 🙂 (na razie 😜)
A dziewczyny czy piersi bolą Was cały czas tak mocno? Bo u mnie to tak różniej jest czasami bolą że dotknąć nie mogę a czasami w ogóle i nie wiem czy to normalne?
Kamis gratulacje chłopczyka 🙂


Mnie w pierwszej i drugiej ciąży nigdy nie bolały piersi tylko same sutki. Czasem to nie mogę się do nich dotknąć, a jak mąż się do nich zbliża to mam ochotę go zagryźć 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala ja też myślę że goście zrozumieją 🙂 najwyżej będą trochę "skromniejsze" prezenty 😉

Kasiulek fajnie że kończycie remont!

Kinia trzymamy kciuki za usg, czekamy na wieści 🙂

Co do usg połówkowego to ja robiłam kilka dni temu, robi się je chyba między 18 a 22 tygodniem. Do swojego lekarza idę właśnie w 22 tygodniu i on powiedział że na tej wizycie mi dopiero zleci usg. Ale jak on zleci to i tak będę musiałą pewnie kilka tygodni poczekać 😠 więc te, które miałam można chyba liczyć jako połówkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja tak pisze ogolnie bo mam tyle do czytania ze nie pamietam kto i o czym sorki dziewczyny jeszce nie pamietam wszystkich nickow 😁 wybaczcie prosze 🥴
wiec tak co do piersi to mnie raz bola raz nie urosly dosc (mezus cieszy ) a sutki to mnie zazwyczaj pieka 😮 hehe. czasem sa tak bolesne ze koszulki nie moge ubrac o biustonoszu nie wspomne.

tak czytam o waszych remontach i wiecie co to ciezka praca ale zazdroszcze!! na prawde bo my teraz zjezdzamy i nie mamy do czego musimy sie zatrzymac u rodzicow. co prawda budujemy domek ale jescze sporo zostalo do konca a to nie tak szybko bo kosztuje,chcialabym byc na etapie urzadzania a narazie to bedziemy podpinac wode i kanalizacje w srodku, potem moze na zime tynkowanie ale kto wie jak bedzie z funduszem 🤢 oby sie udalo jak najszybciej bo ciezko mi bedzie wrocic pod skrzydelka mamy po 5 latach mieszkania za granica 🙂 takze trzymajcie kciuki zebysmy sie szybko wprowadzili :P nie zebym miala cos do mamy absolutnie ale nie ma jak na swoim prawda ?

wiecie co ja tez tylko czasami czuje babelka i tak delikatnie ale chyba jest jeszce malutki i przez to w sumie nie ktore dopiero ok 19 tc czuja .
a tak poza tym u mnie jst pochmurno ale wiecie jakie powietrze takie juz wiosenne bajera!!! tak mi tego brakowalo jescze troche slonko i bylo by super.

co do slubu Alicja (jak sie nie myle) nie martw wie goscmi jesli ktos jest wyrozumialy zrozumie, my tez nie zapraszalismy wszystkich bo jakbysmy mieli wszystkich to nie wiem jak duze by wesele mialo byc i uwazam ze to ma byc cudowny dzien dla was a nie dla gosci tak?! takze #Wy macie wspominac go z przyjemniscia a liczba gosci nie sprawi ze bedzie on lepszym to nie ma znaczenia. takze trzymam kciuki zeby wszystko bylo po twojej mysli i nie stersuj sie, choc wiem ze tak sie mowi a lekki stresik zawsze jest 😁 ja np w dniu slubu spalam u(przyszlego wtedy) meza hehe i rano wstalam wypilam kawe z tesciowa i poszlam do domu (bo mieszkamy bliziutko) wzielam welon i co tam trzeba i pojechalam do fryzjera wiec pelen luz, dopiero kosciol troszke mnie zestresowal 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie też wpadlam spragniona wieści od Kini 😁 ale chyba jeszcze za wcześnie 🙂
Dziewczyny ja też strasznie Wam współczuję tych remontów, to bardzo męczące, pracochłonne, czasochłonne i przede wszystkim pieniądzochłonne... Ale za to później jaka duma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
powódź u babci opanowana, zatkał się odpływ a babcia nie zakręciła wody i wyszła, no i gotowe
teraz czekam, aż się obiadek ugotuje, dzisiaj kalafiorowa 😁 uwielbiam ją
Kinia ja też jestem oczywiście ciekawa co u dzidzi Twojej słychać, czekam z niecierpliwością 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i będzie drugi Łobuz. Pierwsza reakcja łzy w oczach, teraz powoli się oswajam 🙂 Nikoś przynajmniej będzie miał młodszego Braciszka do bicia 😁 😁 😁 Poza tym wszystko dobrze, Synuś ładnie się rozwija 🙂 Szybkie miałam USG bo gin powiedział że nie jest zalecane USG w tym okresie ciąży, bo wykształca się słuch (chyba, z nerwów nie pamiętam 😁) u Dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia gratuluję!!!!!! 🙂 wiesz jakby Ci ten chłopak bardzo nie pasował to zawsze sie możemy wymienić 😁 😁 oczywiście żartuję 🙂 ja sie już oswoiłam z córusią i pękam ze szczęścia, Ty na pewno też z synusia 🙂 No i najważniejsze że dobrze sie rozwija, a mniej ważne co ma między nóziami 🙂
Ja zmykam oglądać Gwiezdne Wojny bo całe życie miałam mało czasu na telewizję i bardzo bardzo rzadko oglądałam cokolwiek więc teraz powolutku nadrabiam ale coś czuje że za niedługo znowu będzie kiepsko z czasem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...