Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sandra tez nie miałaś jakiej muzy puścić 😜 ja sie ostatnio nie wysypiam, dzis 5.50 otworzylam oczy i tyle tego bylo, probowalam zasnac, wtulilam sie w M i moze na chwile jeszcze przytrolilam, ale to juz nie byl taki sen jak trzeba 🤨
ja tez nie piore jeszcze ciuszkow, tylko je na bierzaco segreguje i w wory wkladam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja sie ze swojego łóżka tak szybko wyprosić nie daje 😁 w dodatku jak podróż do salonu mojemu M nie wychodzi to śpimy w jednym łóżku ale on się odkrywa i spi bez kołdry 😁 później jak zmarznie troszkę to pyta sie czy dam mu troszkę pościeli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od czasu do czasu taki foch wskazany! 😉 cały czas nie może być idealnie bo byśmy wszyscy fioła dostali... teraz jak jest coś nie tak i sie fochamy na siebie, to mój M zwala to na moje hormony i sie śmieje a mnie to jeszcze bardziej wkurza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ratunku! Boli mnie prawa nerka 😮 Obudziłam się o 4 rano do toalety i zaczęła mnie boleć i tak do teraz. Taki tępy ból. Kiedyś miałam kolkę nerkową raz ale to tak bolało, że nie mogłam chodzić a teraz tak boli do wytrzymania. 🤔 Nie wiem co robić. Iść do lekarza czy poczekać. 😞 Miałyście coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...