Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ehhh mój synalek ma prawie 38*C gorączki... dostał syrop i na polko nie wyjdziemy na ten wiatr... Mam tylko nadzieję, że to nie po wczorajszym spacerze, bo niby ciepło nie było, ale na pewno nie zmarzł bo przecież pilnowałam. Tak wczoraj odpoczywał mój mały na placu zabaw:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/mals.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7472/mals.jpg[/IMG][/URL]
Chcąc nie chcąc jak patrzę na to zdjęcie to widzę małego żula 😁

Jeszcze mnie głowa rozbolała............... 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hahaha 🙂) Nio tez nie ukrywam, ze wyglada odpowiednio 😁

Natlia, dodzwonilas sie do tego lekarza, na to echo?


dzwonilam w poniedzialek mial dac znac co i jak we wtorek wieczorem dzis juz czwartek czekalam...zadzwonie dzisiaj do niego...se normalnie robi jakies jaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy jak zjem troche tatry z e szpinakiem i serem gorgonzola to cos strasznego sie stanie?? wiem, ze plesniowych nie mozna w ciazy, ale kolezanka zrobila specjalnie dla mnie, bo nie wiedziala, ze w ciazy nie mozna a ja mam na to taka ochote 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka mój teść jak przyjechał z zagranicy przywiózł typowe pleśniuchy i zrobił takie pyszne danie że musiałam je zjeść... no i zjadłam 😉 ponoć nie wolno ale na smaczek można... powiedziałam lekarzowi no i on powiedział że nie powinno się jadać w dużych ilościach tych serów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Zmierzyłam sobie ciśnienie i mam 98 / 65 🤔


ja ostatnio kilka dni z rzędu miałam 80/40 😮 chodziłam jak naćpana 😁 musiałam kawkę wypić żeby się jakoś ożywić... a dzisiaj mam 140/65 😮 i zrezygnowałam z kawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...