Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂 a ja byłam u lekarza i trochę się zdenerwowałam bo muszę brać antybiotyki przez 7 dni i globulki 3 już wziełam....a to wszystko dlatego,że mam czystość pochwy 3stopnia 😞 lekarz mówił,że brać antybiotyki i będzie wszystko w porządku...a usg nie miałam,bo to źle jak dziecko jest tak naświetlane...wiec będę miała 28lutego w końcu to już będzie 12 tydzień więc będzie widać i to dużo 🙂 a mój partner chce jednak wiedzieć co będzie za płeć...co za nie zdecydowany chłopok 🙂 trzymajcie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mial kochana racji, jesli chodzi o USG , to nie Rentgen zeby dziecko naswietlac..USG dziala na zupelnie innej zasadzie, ale to chyba powinien wiedziec...

Bierz globulki i na pewno bedzie wszystko w porzadku!!!!

Ja tez juz odliczam dni do srody... 🙂)

A jutro ognisko i kielbaski 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do Gina idę jednak we wtorek na 11:10 🙂 już się nie mogę doczekać jak zobacze tą fasolkę hehe 🤪 mnie mdłosci trzymają praktycznie od rana do wieczora 😞 dziś na wieczór zjadłam marchewkę i kisiel truskawkowy, na to mleko i jakoś mi przeszło (póki co) 😜

Buziaaaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy mamusie i brzusie 😁 Ostatnie 2 dni były tragiczne, ale dziś już lepsze nastawienie 😉 Siedzę w pracy przy sobocie... Wczoraj kupiliśmy nową lodówkę, dziś dowiozą. Może w końcu nie będzie psuło się jedzonko 🙃 Co do mdłości i apetytu, to u mnie jest w odwrotną stronę - jem baardzo dużo, prawie nie mam mdłości. Na wadze już +1,5 kg... Strach się bać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeeeju znów miałam akcję z duszeniem 😞 Co jest w tym kaszlu, że mnie tak zatyka że nie mogę powietrza złapać? Chciałam zlecieć i wołać Marcina ale nie mogłam się odezwać. Z emocji nie zamknęłam bramki przy schodach i wolałam się wrócić żeby mi dziecko nie spadło. I tak siedziałam na tych schodach i świszczałam a Mati przytulał mnie i mówił "mama nie płacz"... Dobrze, że akurat babcia wyszła na korytarz, to wycharczałam żeby wołała Marcina z pola 😞 W pon idę do jakiegoś innego lekarza, bo tak być nie może... mam nadzieję, że tym razem mnie nie odeśle z kwitkiem tylko dlatego że jestem w ciąży 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie i Mamusie 🙂my z Polski wróciliśmy i ja chora i moja mała chora 😞za to cieszę się bardzo bo widziałam maleństwo na USG i słyszałam serduszko(przypomniałam sobie jakie to cudowne uczucie 🙂)ale i tak jakoś do mnie nie może dotrzeć że będziemy mieli drugą dzidzie!!!A jeszcze chciałam zapytać czy nie wiecie czasem czy strepsils miodowo cytrynowy na gordło można brać?Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandroos nie wiem już sama co myśleć. Nie mam żadnych objawów poza tym kaszlem. Żadnego kataru, żadnej gorączki, żadnego osłabienia (poza typowym dla ciąży)... Inhalacje pomagają na chwilę bo przecież nie będę siedziała 24h/dobę przy inhalatorze. Cały czas dokucza mi coś w tchawicy, tak jakbym miała tam łaskoczący kłaczek. Głowy do góry nie podniosę, bo łaskocze i zaczynam kaszleć :/ Mam ochotę wlać sobie oliwę do gardła żeby tą tchawicę i oskrzela nawilżyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedy mnie nic nie boli a przy krtani raczej by bolało... A jako dziecko dość często chorowałam i na krtań i na oskrzela, więc to raczej nie to...Poza tym przy ostatniej wizycie lekarka stwierdziła że osłuchowo czysto... Chyba trzeba zmienić lekarza albo iść do pulmunologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
dopisuję się do Waszej drużyny wrześnióweczek 🙂 wstępny termin 7.09 🙂))
jesteśmy już po dwóch usg, ostatnie 31.01 - maleństwo ma 2 cm i szaleje w brzuszku 🙂
ja po jednym poronieniu jestem na razie na duphastronie z olbrzymią nadzieją że wszystko będzie dobrze tym razem.
wizyta u lekarza prywatnego 28.02, a jutro idę z nfz, ale tam niestety nie ma usg 😞
miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...