Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak jak napisala Tysia najlepszy jest Apap...

No, przy trojaczkach na pewnop bedziesz chodzic cześciej na wizyty...nie ma innej opcji, bo jakby nie patrzec to ciaza wysokiego ryzyka...

Skora sie rozciaga i stad te swedzenia..

Rude dzieci nie rodzą się od farbowania wlosow, tylko wynikaja z kodu genetycznego 😉) wiec farbujac wlposy na pewno nie bedziesz miec rudzielca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny , dzisiaj moja córka obudziła mnie o 7.00 więc jestem tak wcześniej 😁
Mam do was pytanie : czy idziecie i oczywiście kiedy do szkoły rodzenia ? Od którego tygodnia się należy zapisać i czy warto ? Może macie jakieś zdanie na ten temat bo ja przy pierwszej ciąży nie skorzystałam , poród miałam bardzo lekki i jakoś sobie poradziłam 😜
Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi ja w pierwszej ciąży nie chodziłam i miałam podobnie z porodem,więc teraz też nie idę,bo wiem już co i jak 🙂 jak będzie gorzej niż za 1 razem,to trudno,ale nie idę w ciemno,bo już raz przeszłam poród 🙂 poza tym współpraca z położną obecną przy porodzie wystarczyła mi na tyle by nie pęknąć,nie nacinali mnie i ogólnie położna powiedziała mi potem,że to dlatego,że słuchałam jej rad i tego co mam robić 🙂 tak więc trafilam na super położną i udało się bez większych przeżyć i wierzę w to,że teraz również tak będzie,dlatego odpuszczam sobie szkółkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 😜 Cieszę się, że mogę znowu coś tu napisać. Mieliśmy problemy, w niedzielę rano obudziłam się z krwawieniem, wylądowałam w szpitalu 😞 Wszystko udało się opanować i wypisali mnie do domu z przykazaniem regularnego brania Duphastonu i ciągłego leżenia, które zresztą doprowadza mnie do szału 😠
Dzidziuś rośnie i jego serduszko bije, stuka jak szalone 😁 Wg badania ciąża jest na wcześniejszym etapie niż według terminu miesiączki, koniec 7 tygodnia. Trafiłam na świetnego lekarza i dobrą opiekę, strasznie się cieszę, że jakoś udało się wyprowadzić wszystko na prostą 🤪
Leżałam na sali z babeczką w 35 tyg, która miała na koncie 3 wizyty w szpitalu... Ja już nie chcę tam wracać, będę się oszczędzać. Trzymajcie się zdrowe babeczki i niech problemy z ciążą Was omijają 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Efek nie ma innej opcji jak tylko lezec, i czekac az zagoi sie krwiak, ktory byl prawdopodobnie przyczyna krwawienia.. Trzymam kciuki!!!
Mi tez ciaza wedlug USG wychodzi mlodsza niz z OM, i to az o dwa tygodnie...


Ja do szkoly rodzenia chodzic nie będę 🙂 Chyba, ze prowadzic zajecia 😉)

Ogolnie jesli ma sie fajna polozna przy porodzie i SLUCHA sie jej rad, a nie dziala na odwrot , to kazda kobieta sobie przy porodzie poradzi. Choc widac przy wiekszosci porodow, ktore Panbie chodzily do szkoly rodzenia, a ktore wogoe nie maja najmniejszego pojecia na temat porodu i jego przebiegu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Miałam ostatnio kiepski humor i nie zaglądałam... Mam nadzieję, że teraz będzie już z górki...
Ja sie do szkoły rodzenia nie wybieram. Po pierwsze mnie nie stać a po drugie poradziłam sobie z pierwszym porodem bez szkoły i jakoś się dało. Mam tylko nadzieję, że mąż będzie mógł być przy porodzie bo bez niego będzie ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie,
Powiedzcie mi , czy Wam tez dokuczaja takie porblemy jak bol jajnika albo skurcze w brzuchu?bo mnie juz od jakiegos czasu wlasnie co jakis czas ,,kluje'' jajnik z prawej strony albo mam taki ucisk na podbrzuszu..Znajoma powiedziala mi ze to normlane w tym okresie ale i tak mam pewne obawy a wizyte u Pani doktor dopiero w pxzyszłym tygodniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Patrycja,
ja też miałam takie bóle przy pierwszej ciąży i teraz też i wydaje mi się że są to po prostu rozrastająca się więzadła macicy.
Jeżeli nie towarzyszy temu krwawienie to wszystko powinno być w porządku, ale oczywiście wspomnij o tym swojemu ginekologowi a jeżeli bardzo cię to niepokoi to zgłoś się na pogotowie(zawsze lepiej się upewnić).
Pozdrawiam brzusie i mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lennna moim zdaniem wszystko jest w porządku. Też miałam takie bóle - kłucia. Dzidź powiększa sobie domek 🙂 Dla spokoju na wizycie zapytaj gina, ale ja bym się nie martwiła na zapas :*
Ja się w ogóle mało martwię na zapas. Tak samo było w poprzedniej ciąży. Póki nic poważnego mi się nie dzieje, nie ma krwawień ani tragicznych bóli to niczym się nie przejmuję. Dzidź po prostu musi być zdrowy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękki Doti 😉:* to moja pierwsza ciąża, wiec chcac nie chcac gdzies w podswidomosci mam rozne wyobrazenia..tak samo sie czasem zastanawiam czy na tyle dobrze dbam o siebie, czy dobrze sie odzywiam i takie tam..ale masz racje niema co panikowac tylko spokojnie czekac 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,ja przytyłam z 1 kg. ,ale brzuszek u mnie już widać co prawda lekko ,ale zawsze cos 😉
Wczoraj miałam napad wielkiej energii posprzątałam całe mieszkanie ,a potam padłam jak długa i spałam do 11.00 dnia następnego.
Mam pytanie odnośnie znieczulenia zewnątrzoponowego czy u nas w Polsce wogóle proponują przy naturalnym porodzie? Ja przy pierwszym porodzie nie dostałam , ale przeżyłam, tylko zstanawiam się czy coś się zmieniło.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja hmmm słudłam 😮 Ważyłam się u lekarza ok 2tyg temu - waga 56.6kg a dzisiaj 49.6 🤢 Ale koleżanka mnie uspokoiła, bo schudła na początku 8kg a w czasie ciąży tylko dorównała do wagi poprzedniej 😉 ale już chodząc w dżinsach odczuwam lekki dyskomfort 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...