Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyssiiaa nie mam zadnych problemow jak zobaczyl wyniki morfologii to powiedzial tak : hemoglobina jak u drwala aż za dobra 🙂 wyniki mam piekne z tego co powiedzial a te witaminy biore od I trymestru . Na I trymestr byly same witaminy kwas foliowy i jeszcze pare innych rzeczy w 1 tabletce. Teraz biore na II trymestr i sa te same tabletki z kwasem i wiatminami plus kapsulka z kwasem omega 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wole dresy lub leginsy jakas tuniczke czy cos luznego i heeeeja 😁 najwygodniej na swiecie jest mi w dresach ale wiadomo czasem trzeba jakos wygladac hihi chociaz powiem wam ze w ciazy mam takiego lenia ze nie chce mi sie stroic ani nic. Ja niedawno zjadlam ryz smazony z kurczaczkiem i jajkiem od chinczyka 🙂 i przepilam swiezo wycisnietym soczkiem z pomaranczy 🙂 a teraz leze i jem czekolade no i obowiazkowo Julka w tle 😁. I musze wam powiedziec ze moje piersi mecza sie w stanikach ktore nosilam dotychczas 😞czas chyba na kupno wiekszych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zależy od sklepu 🙂
A co do biustu to tez mi rośnie bez opamiętania, po domu muszę bez chodzić, bo się męczę. Jest nabrzmiały i pokazały się na nim żyłki od tego napięcia skóry. Oczywiście mąż jak najbardziej zadowolony, a ja obolała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 tak jak moja milosc tez nie wierzy ze tak sie z nimi stalo i zylki tez mam wyszly mi syfki plamki masakra i tez chodze po domu bez stanika bo biedne cycuszki sie mecza 😁 i zauwazylam ze juz nie moge spac na brzuszku pomimo ze takiego duzego nie mam to boli mnie i brzuszek i cycuszki teraz spie na lewym boku jak nigdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam to samo ze spaniem! uwielbiam zasypiać na brzuchu albo na wznak, ale już niestety się nie da i tak jak ty zasypiam na lewym boku. Oprócz tego muszę spać na dwóch poduszkach, żeby było wysoko, bo inaczej mam zgagę, a tak to całe życie preferowałam płaskie poduszki i teraz przez to nie do końca sie wysypiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uhuhuhu to Ładnie karolka 😁 tak jak ty nie preferuje juz plaskich chociaz uwielbialam teraz poduszke plaska zwijam na 3 hihi 🙂 a co do zgagi to ostatnio myslalam ze sie poplacze 😞 nie dawala spokoju 😞 . Ja to mało ze na cycach to na twarzy i mam plamy czerwone na twarzy 🙂 masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam , ja śpie nadal na brzuchu , nawet jak zasypiam na boku to budzę się na brzuchu 😉
W poprzedniej ciąży też długo spałam na brzuchu , zastanawiam się co maleństwo na to 🤨 ale jak nie boli brzszek to chyba wszystko ok . Dzidziuś jak będzie miał coś przeciwko to da mi znać wielkim kopniakiem 😜
U mnie znowu pogoda pod psem , ale ptaszki pięknie śpiewają już na wiosne ,aż miło posłuchać 🙂
Miłego dnia życzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miłego dnia dziewczyny 🙂
dzięki za pomoc w sprawie witaminek, coś tam sobie wybiorę 🙂

Doti a jak tam ruchy dzieciaczka?? czujesz już co jakiś czas czy wtedy był ten kopniaczek a teraz spokój??
Mixidixi to będziemy miały porównanie odnośnie szpitali w zdrojach i policach po porodach 🙂 żona mojego kuzyna będzie w zdrojach rodziła w kwietniu, to może mnie jeszcze przekona do zmiany zdania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy ruchy są ale rzadko i baaaardzo delikatne. Tamten kopniak to był wyraźny bunt 😁 a teraz jak leżę na plecach to zdarza się że właśnie czuję takie głaskanie od środka. Póki co ciężko mi cokolwiek poza bólem wyczuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...