Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandros dawaj tą deskę mężowi, a Ty nogi do góry i odpoczywaj! 😉
dzonatalie ja tam w nocy budzę się jak mi coś zdrętwieje, albo jak mój mąż się rozpycha 😁 temperatura mi odpowiada...
Emi zakupiłaś nowego kompa? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez jak jest taka duchota nie zasne bez okna w ogole latem nie zasne bez okna otwartego 🙂 sandros ladne rzeczy mnie bola plecy jedynie jak dlugo jestem w jednej pozycji zazwyczaj siedzacej a tak to nic 🙂 dzisiaj nawet kolezanka do mnie ze mam taki bebzol i ze pewnie mnie bola plecy od chodzenia a ja wlasnie moge chodzic i chodzic 😁 i nic nie boli poki co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁 hehehehe.... mój mnie właśnie rozbroił totalnie hehehehehe 😁 😁 😁 😁
zagląda mi przez ramię i widzi moje zdjęcie profilowe i pyta "dlaczego Ty tam tyłek pokazujesz?' to ja sobie myślę, że jakieś jaja sobie robi i patrze sie na niego jak na matoła, kompletnie nie wiem jak zareagować... a on się przygląda i przygląda... i wrzeszczy "ojej, to twój brzuch!! a ja myślałem, że spodnie opuściłaś i poślady pokazujesz!!" pomylił mój brzuch z pośladami, noż kurna... hehe.. co jak co, ale pośladami bym na forum nie świeciła, hehe 😜 😮 a ten mi jeszcze wmawia, że sokoli wzrok ma 😁 😁 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
😁 😁 😁 😁 😁 hehehehe.... mój mnie właśnie rozbroił totalnie hehehehehe 😁 😁 😁 😁
zagląda mi przez ramię i widzi moje zdjęcie profilowe i pyta "dlaczego Ty tam tyłek pokazujesz?\' to ja sobie myślę, że jakieś jaja sobie robi i patrze sie na niego jak na matoła, kompletnie nie wiem jak zareagować... a on się przygląda i przygląda... i wrzeszczy "ojej, to twój brzuch!! a ja myślałem, że spodnie opuściłaś i poślady pokazujesz!!" pomylił mój brzuch z pośladami, noż kurna... hehe.. co jak co, ale pośladami bym na forum nie świeciła, hehe 😜 😮 a ten mi jeszcze wmawia, że sokoli wzrok ma 😁 😁 😁 hehe



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
dobre!! 😁 moj zawsze podchodzi patrzy na forum i mowi ""polish polish polish polish polish and only polish polish bla bla bla bla " 😁 😁 😁

dzisiaj tez stwierdzil ze jeszcze poczekamy tydzien i bedzie spal na podlodze bo powiedzial ze sie rozpycham w lozku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉)) hehhe 🙂 Ty to juz masz wogole komfort w pisaniu 🙂 po polishowemu 😉

Zegnam sie 🙂 ide czytac ;D

Ja uchylnie mam tylko, bo mamy z naszego wyra od razu na parapet mozna siegnac bez problemu.. i jakas schize mam.. zawsze sie budze jak nadia wstaje,. no ale po co kusic los... wstane w nocy po picie dla niej i zapomne i nie daj boze wlezie.. wiec wole uchylnie miec 🙂 Ja sie budze jak mloda mi sie rozpycha 🙂
Wczoraj jeszcze bezczelnie mi powiedziala, ze nie ma gdzie spac i sie poprzek polozyla i ryczec zaczela, ze gdzie ona ma sie polozyc 🙂 jakby cholera swojego lozka nie miala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jedno dobre ze nie rozumie 😁
ale papuga z niego niezla jakbyscie go posluchaly jak powtarza 😁 😁
moja mama to tam umiera ze smiechu jak z nia gadam na skypie a on siedzi obok mnie i powtarza kazde jedno slowo 😁 😁

moja mama zawsze do niego ""hello"" a on ""Dziekuje"" 😁 😁 😁
moja mama sie smieje i ""za co on dziekuje 😁"" to potem zaczyna swoje gadki ""Dobzie!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry bardzo 🙂
Czytam wczorajsze wieczorne zaległości 🙂
Pielęgnacja pępka - w coraz większej ilości czasopism dla przyszłych mam czytam właśnie, że kikut pępka powinno się tylko wietrzyć i nie dopuszczać do zamoczenia. Podobno odchodzi się już od przemywania spirytusem....
Karmienie piersią - ja synkowi nie podawałam żadnych herbatek na trawienie ani na kolki. Nie dostawał nawet wody do picia. Maluchowi to jest po prostu nie potrzebne.Od 4 miesiąca zaczęłam mu dawać jabłuszko i pomalutku rozszerzałam dietę (przy karmieniu piersią podobno rozszerzanie diety powinno się zacząć po 6. miesiącu) i nic mu nie było 🙂 Dodatkowe picie zaczął dostawać jak miał 5-7 miesięcy dopiero jak przyszły letnie upały. Tylko że on nie chciał butelki, więc nie miałam za dużego wyboru jak dostawiać go do cyca 🙂 Mleko modyfikowane dostawał czasem do picia, najczęściej jadł kaszki na MM ale i tak jak skończył 1,5 roku to się wypiął i kaszek nie chce. Za to kakao, mleko z płatkami, jogurty, serki... wszystko zje 😁

Co ja dziś będę robiła cały dzień? Na pewno muszę podjechać zapłacić rachunki a poza tym??? Jak nie będzie tak gorąco to pewnie będziemy z synalkiem na powietrzu siedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się i ja 😉
u mnie zapowiada się tak samo upalny dzień jak wczoraj, już jest 22 stopnie 🙂 zatem raczej ruszać się z domu za bardzo nie będę, jakiś spacer na pewno z rana i wieczorem....

moja mała wylądowała wczoraj w szpitalu 😞 zaczeło się w sobote, raz wymiotowala w nocy, ale potem nic, tylko gorączka i w niedziele wieczorem było już 40,2 😞 rano siostra pojechała z nią do lekarza i sru skierowanie do szpitala! na izbie do 24 ją trzymali, badania, nawadnianie i na szczęście wypuścili do domu!okazało się, że to jakaś wirusówka, ale jak sobie pomyślę o wenflonie w takiej małej rączce.... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
U mnie słoneczko i już pranie wrzucone,a ja wcinam śniadanko.
Co do pielęgnacji pępka to w uk nic się nie stosuje tylko wietrzenie i ja do takich zaleceń położnej się stosowałam i wszystko ładnie odpadło i się zagoiło(chyba 2 tyg to trwało).
A co do karmienia to ja tak jak Dorota tylko cyc a od 4 mc jabłuszko tarte.
Inirtam współczuję,wiem coś o tym bo moja małą jak miała 6mc to też z gorączką w szpitalu wylądowała a zakładanie wenflonu takiemu maleństwu to był koszmar, ja ryczałam razem z nią 🤢 na szczęście tak jak u was wszystko skończyło się dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 upal jak nie wiem, wlasnie wrocilam z laboratorium, bo robilam standardowo jak co miesiac badanie moczu i morfologie, i normalnie sie rozplywam... 😮 ale zaraz do pracy wiec jeszcze sie w tej klimie dzis wymarzne...
Pytalam sie w labo o badanie krzywej cukrowej i co mnie zdziwilo, to to, ze glukoze musze sobie sama zakupic w aptece, u Was tez tak jest? Myslalam, ze jak sie ma skierowanie od lekarza, bądz nawet sie idzie prywatnie zdrobic te badania i sie za nie zaplaci, to wszystko daja w komplecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zalezy od laboratorium, w niektorych kaza wziac swoja. Koszt glukozy maly, a szpitala to tak nie obciaza, bo jak pozbierac tyyyle pacjentek, to im sie uzbiera jednak.. Taki NFZ. Ja mam skierowanie ale na przyjecie do szpitala, wiec nie musze brac ze soba...

Karolcia, a gdzie te Twoje burze?? 🙂) Ja sobie pranie wstawilam, zaraz ide wywalic suszarke na dwor i spadam na dzialeczke , wiec zamelduje sie pewnie wieczorkiem 🙂)
Dzis dzien na grilla, jeszcze kumpela z dwojka dzieciakow wpadnie, to bedzie szal cial 🙂

Maz sobie zeba leczy i od kanalu 100zl, mialy byc 2... a okazaly sie, ze sa 4 🤢 Ehhhh.... z tymi stomatologami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kobitki 🙂 znow tak goraco...ej bo ja tez widzialam w tv ze ma padac...a Bartek do mnie gdzzie masz ten deszcz?? 😁 niewiem co robic dzisiaj....Bartek juz w pracy,dzis wczesniej wroci na szczescie,a ja bede teraz ogladac DD TVN a potem jakieś śniadanko i trochę ogarne mieszkanie.....to narazie kobitki 🙂

miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
Wygnalam męża do pracy, a ja sobie powolutku sprzątam, piorę i później wezme się za obiadek 🙂

Karolka ja dostałam skierowanie na 75g glukozy na NFZ, ale glukozę muszę sama zakupić w aptece a później z nią mam przyjść do laboratorium... taka glukoza to groszowe sprawy więc nie jest źle 😉

Wypoczywajcie brzucholki, bo tak jak widzę wszędzie smaży... tak jak i u mnie, i na deszcz się nie zapowiada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się witam 😁
wczoraj wróciłam ok 20 do chaty i już nie chciało mi się odpalać kompa. Zasiadłam na łóżku i zaczęłam robić sobie tipsy żelowe 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/1020196.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5640/1020196.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Tak na szybko zajęło mi ok 3h 🤔

Wczoraj mieliśmy jechać po ten wózek, ale znajomych nie było i umówiliśmy się na dzisiaj.
Idę Was TROSZKĘ nadrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...