Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak mowilas....teraz jak bylam u lekarza w ta sobote to zmierzyl mala...jakoś mu sie udało...i stwierdzil ze ma 28 cm od główki do dupeczki.... 😮 😮 i mowi,że mam bardzo duże dziecko 🙂 hmmm....aż się boję jaka będzie przy porodzie...chociaż ja też mała nie byłam i Bartek też nie....bo mieliśmy prawie po 60 cm 😁 😁 gdzie te matki nas chowały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Oby moje dziecko nie chciało wyjść na ślub Nam 😁 😁 kurcze ogladam rozmowy w toku i się aż wzruszyłam 😞 😞


kawał dziewczyny 😉

mój maluch od dwóch dni jakiś taki bardziej leniwy.... rusza się, ale ja bardzo delikatnie to czuję i w sumie chyba dobrze 🙂 może nie lubi takich upałów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
inirtam napisał(a):
też oglądam, ale te fragmenty, które pokazali przed chwilą... kosmos jakiś 🙂 hehehe 😮


o matkach hardcore?? 😁 😁 😁


u nas przychodzi taka jedna po dziecko... śmierdzi od niej nieziemsko!! 🤢
a córkę ma taką fajną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
też oglądam, ale te fragmenty, które pokazali przed chwilą... kosmos jakiś 🙂 hehehe 😮


"moja mama nosi ciuszki, w trupie czaszki" 😁 trzeba oglądać 25 maja w piątek rozmowy w toku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
w pracy będę 😞

a ja na zwolnieniu 😁 za to teraz nie wiem o czym mowicie... 😮


w piatek 25 maja w rozmowach w toku będą hardkorowe mamuśki 😁 będą mówić jak rodziły dzieci itd... po urodzeniu jedna uciekła ze szpitala zrobić sobie pazkcie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zmieniając temat... na początku ciąży w prezencie imieninowym a może walentynkowym... już nie pamiętam (nieważne),dostałam od męża balsam na rozstępy 😁 pięknie się nazywa "architekt jędrnej sylwetki" 😁 Tołpa... można go stosować dopiero od 4 miesiąca ciąży, ale ja zaczęłam stosunkowo niedawno, bo generalnie nie lubię się smarować czymkolwiek 🥴 i nakładam sobie go na uda i posladki i powiem wam, jest zajebisty 😁 szybko się wchłania, super pachnie, a efekt... uda są takie kurna fajne w dotyku, serio jędrne i celulit się nie robi 😁 a nie smaruję się codziennie, bo mi się nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam ja to sie musze smarowac codziennie czymkolwiek, bo inaczej wióry lecą, taką mam sucha teraz skórę 😁 😁 😁 a na twarzy mialam zawsze cere mieszana, a teraz strasznie mi sie przesusza 😮 Ja sie smaruje nadal zwykla oliwka bambino i skóra super, jak na razie zadnego nowego rozstepu 🙂 tylko te stare po moich "dietach cud" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...