Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hey, witam sie i ja 🙂)
Pogoda przepiekna 😉) ale dzisiaj jak obiecalam nie jade sie opalac, bo znow przesadze 😁
Pojdziemy na plac albo do parku, a pozniej troche chate trzeba ogarniac,bo az wstyd 🙂
No, ale jak taka pogoda zdecydowanie wole spedzic czas na dworze niz sprzatajac w chacie 🙂)

Mloda od rana mi wlacza notorycznie te karuzele nad lozeczko ;// Trafi mnie zaraz 😉) Chyba trzeba powziasc pewne kroki i wywiezc ja do rodzicow 🙂)

No i zaczal sie kolejny tydzien zwolnienia ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak pracowałam w sklepie gdzie była klimatyzacja to jak wychodziłam na papierosa albo do sklepu na przerwie to wtedy mnie łapało przeziębienie. jak nie wychodziłam z zimna to było ok 🙂 🙂 🙂 a w samochodzie to wole klimatyzację niż otwarte okno. i dla dzieci też wydaje mi się lepsza klima niż zawiane ucho. szyja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety z klimą to trzeba ostrożnie . Ja też w pracy odchorowywałam zawsze pierwszy dzień włączania klimy. 😞
Albo jak wracałam po urlopie to też zaraz byłam chora 🙂
Kurcze siedzę i oglądam te wózki i mam mętlik w głowie jakoś nie mogę się skupić .
Wiem tylko ,że ma być jasna zieleń taki groszek ,3 w 1 , a i ma kosztować do 1200.
Może z nieba mi spadnie bo ja sama to chyba nie kupię , co mi się jakiś spodoba to opinie ma złe 😠
Ooooo już mam 24 tydzień ciąży ale to leci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosiu to ja nie wiem czemu mi się tak uwidziało że u Ciebie Maja :/

My już uciekliśmy ze słonka, bo się gorąco robi że wytrzymać nie można.... Siedzimy w domku aż do 15 albo jak się wiaterek ruszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj mam ochotę na opalanko , możne na balkonie się wystawię.
Powiedzcie mi ,to brzuszek ma być zakryty przed słońcem ,czy mogę go troszeczkę poopalać?
Wczoraj widziałam w wiadomościach jak pokazywali ludzi nad morzem i laska leżała na brzuchu i aż mi się smutno zrobiło kiedy dotarło do mnie ,że ja tak sobie nie poleżę . Zresztą na plecach też niet 🥴 będę musiała wziąć z wypożyczalni leżak na cały dzień. 😮
Ale o czym ja myślę , do urlopu mojego M jeszcze troszeczkę ,a ja już fantazjuję . 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wolę tak ostrożnie z tym słońcem... przez te hormony moga nam plamy wyskoczyć, a i dla malucha przegrzanie też chyba nie jest wskazane... poza tym, przy mojej zaburzonej pracy serca, to jakoś w cieniu wolę posiedzieć 😜 z tym,że cien mam teraz, a od 15 to już smażalnia, no ale nic... pranie zrobione, rozwieszone, może wezmę się za jakieś prasowanie, bo znowu sie kupka uzbierała... ale najpierw wyskoczę po warzywka i pieczywko świeże, a potem może do lumpa, widziałam, ze otworzyli nowy, to pojdę na zwiady 😉

jedno wiem na pewno, siedzieć w domu nie mogę, bo wtedy pochłaniam wszystko, co mam pod ręką... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie,
ja wrocilam godzinke temu z pracy, zjadlam sniadanie 🙃 taka glodna bylam a w pracy pol maszyny ze slodyczami pochlonelam 😮
pogoda jak zwykle okropna, chmury, wiatr dobrze ze chociaz nie pada 🤢
pozatym wczoraj porozmawialam z mama ktora sprawdzila dla mnie ceny kosmetykow w sklepach w PL no i wyszlo ze na allegro maja najtaniej wiec zamowilam z nivea baby i bambino sobie bo zanim to w moje rece trafi to troche minie 🤔... pozatym znajoma dala mi prezent dla malej od jej siostry , ktora chyba oszalala na punkcie tego ze bede miala coreczke bo kupila cala siatke rzeczy 😁 body, legginsy a''la jeansowe (najlepsze sa cudowne 😜) kocyk taki milusi ze sama bym pod nim spala 😁 i sliniaczki 🙂 wariatkowo sie robi z kazdym miesiacem 🙂 ale wszystko sie przyda..
wykorzystuje moja mame jak sie tylko da .. bo widze ze w UK niektore rzeczy naprawde sa drozsze niz w PL a ze mam wujaszka to mi dowiezie jupiii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooooooo witam się i ja w ten piękny, słoneczny i gorrrący dzień 😁
wczoraj oglądałam z moim film do północy na tvn\'ie 🙂
pranie wstawione, bo trzeba czasem pomóc temu gamoniowi hehe i jeszcze naczynia trzeba pomyć, bo z tym u Niego jest najgorzej 🤔
Kot i pies wygrzewają się ładnie na słoneczku na balkonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
ja dzisiaj też spałam jak zabita i nikt nie był w stanie mnie dobudzić 😁 posprzątałam i wynioslam pościel na balkon... pogoda śliczna i zastanawiam się co by tu porobić 😉

Co do wózków to mam zamiar kupować tak jak Karolka 😉 Gondolę na chwilę bo i tak w zimie na spacery często nie będę wychodzić... a później jakąś dobrą spacerówkę... no i oczywiście fotelik... zrezygnowałam z wózków typu 3 w 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Witam dziewczyny 🙂
ja dzisiaj też spałam jak zabita i nikt nie był w stanie mnie dobudzić 😁 posprzątałam i wynioslam pościel na balkon... pogoda śliczna i zastanawiam się co by tu porobić 😉

Co do wózków to mam zamiar kupować tak jak Karolka 😉 Gondolę na chwilę bo i tak w zimie na spacery często nie będę wychodzić... a później jakąś dobrą spacerówkę... no i oczywiście fotelik... zrezygnowałam z wózków typu 3 w 1

Iza a ja myslalam, ze z tym wózkiem, to tylko ja sie tu wyłamię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytałam dużo opinii o wózkach 3w1 i spacerówki ponoć są bardzo ciężkie itd... ale każdy kupuje wg swoich upodobań 😉
gondola przyda się tylko na chwilę, bo na spacery nie będę często chodziła z maleństwem bo to przecież będzie okres zimowy ... a jak się ociepli to mały już będzie potrzebował spacerówki... więc niepotrzebnie będę się pchać w koszta 😉 lepiej kupić zwykłą gondolę a kasę zaoszczędzić na spacerówkę która się znacznie na dłużej przyda...
i dużo znajomych i rodzina mi właśnie tak doradziła, więc Karolka nie jesteś sama 🙂
(ale sie rozpisałam 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zmienie Wam temat przepraszam
tak sobie mysle o proszku (bo planuje sobie kupic w Polsce) jakies opinie na temat proszku dzidzius cleanic ??? albo bialy jelen hipoalerigczny / normalny do kolorow i bialego ??
na allegro sa dzidzis cleanic do kolorow i bialego 3kg za 26zl nie wiem ile w sklepie ale pewnie okolo 30-35zl z tego co mi mama mowila.. 🙂 bo w UK widzialam tylko jeden drogi Fairy i nic wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja też już dawno o tym pisałam,żeby kupić samą gondolę ale za bardzo nie ma wyboru, przewaga jest 3w1 lub 2w1 a jak np sama gondola ma kosztowac tysiaka to różnicy wielkiej nie będzie to wolę dołożyć stówę i kupić upatrzony wózek 2w1. Nie wiem ale na allegro nie ma tylu wózków,samych głębokich co 3w1 lub 2w1 😞 niestety 😞 ja czekam za mężem ktory przywiezie bułki i chleb bo jeszcze nic nie jadłam. skończył nam się wczoraj wieczorem chleb i dziś przywiezie jak wróci z pracy,nie wiem za pół godzinki,godzinę....Jestem głodna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...