Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie....ja bym chciała urodzić w sierpniu jeszcze przed Panną...chodzi mi o to by moja córka nie miała tego znaku zodiaku bo źle mi się on kojarzy z byłym facetem,który mi kazał usunąć ciąże...a czego się dowiedziałam od kumpeli podobno podał mi pokryjomu tabletkę poronną...chciałabym się dowiedzieć prawdy i oskarżyć go!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie nie przyznał się do niczego! kurcze w maju minie juz 2 lata od poronienia (10 tydzien)...jak bym się dowiedziała wcześniej to bym mu gnój zrobiła....zerwałam z nim 1 stycznia 2011 byłam głupia...zdradzał mnie,a najgorsze to że dowiedziałam się właśnie na sylwestrze od jego kuzyna,bo gadali ze sobą jak tam Paulina a ona urodziła w marcu zeszłego roku a teraz drugie...6 lat stracone przez debila!!!! a z Bartkiem jestem dopiero 8 miesięcy i nie wyparł się dziecka i chciał już wcześniej bym zaszła w ciąże i się cieszy jak wariat,że będzie Tatusiem. Oczywiście ja też bo jest inny niż mój były....o 360 stopni!!! ostatni grosz by mi dał,bym miała na swoje zachcianki...Dzisiaj pożyczył od kumpla też na paliwo by do mnie przyjechać...poprostu Anioł. Moja babcia z mamą się bardzo cieszą,że w końcu na normalnego faceta trafiłam 🙂 a ja jestem z nim bardzo szczęśliwa...i co najdziwniejsze to jeszcze ani razu się nie pokłóciliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to rzeczywiscie niefajnie!! Nie dorosl ten byly, ani do dzieci ani do zwiazku powaznego!!!
Szkoda, tylko , ze tyle przez niego przeszlas...

A my to z moim baaaardzo lubimy sie klocic 😉) ale sie smieje, ze to z czasem przychodzi, bo najpierw jest wielkie love story 🙂 a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry dopiero niedawno wieczorek dziewczyny 🙂 ja doperio niedawno z pracy ale sie ciesze ze juz weekend! Natala szkoda slow na tego faceta,miej nadzieje ze kiedys on pozaluje za to co zrobil..;/ ja tak samo na Twoim miejsu jaja bym powyrywala:| ale za to masz teraz takiego jak mowisz Aniola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mój M powiedział "dostaniesz ode mnie najdroższy prezent (nie liczyć dziecka które bedziemy mieć)" a ja pytam, że jaki 😁 a on do mnie "w żabce za wydane 12zł dostaje się naklejkę. Za 80 takich naklejek dostaje się misia. Musiałem tyle siana wydać, żeby móc Ci go dać" 😁 😁 a ja zwała 😜 no ale dostałamśliczną żyrafkę, która będzie naszej Kruszynki 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/imag0328mis.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5356/imag0328mis.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj mnie bolalo podbrzusze i tak myslalam wlasnie czy to wina tego ze tak siusiam czesto czy co juz nie mam pojecia od czasu do czasu zaboli. Ja to nawet nie wiem czym sie zapijac 🙂. W nocy mi sie najgorzej dzieje budze sie po 4 bo czuje w gardle "gluta" mam wrazenie ze sie udusze musze wstac na nogi zeby mi przeszedl i napic sie bo susza nieziemska i tak samo nos suchy az boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...