Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marylu ja sterylizatora nie kupuje babcia mowi ze butelki bedziemy wyparzac jedyne co kupie to czyscik do butelek 🙂 oslonke na szczebelki jak najbardziej ale czesto sie zdaza ze w komplecie z posciela jest 🙂 a niani nie kupuje bo mala bedzie ze mna w pokoju 🙂
moja corcia teraz kopie bez wzgledu an to czy zjem czy nie 🙂 teraz kopala wydaje mi sie ze przez chiniola 😁 i coli 😁 uwielbiam cole i pepsi moge pic i pic ☺️ tak mi wchodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, dziewczyny zastanawiałam się kilka razy nad tym czy to właśnie mozliwe ze nasze dzidzie reagują na to co jemy? Bo przeciez pokarm nie idzie od razu do dziecka tylko zostaje jakos przetwarzany chyba nie? i za jakis czas tam dopiero trafia.Ja nie wiem ale Emi miałam identycznie tak samo i to dwa dni z rzędu wiec chyba nie przypadek ze po chińskiej ostrej zupce taki koncert sie zaczal ze myslalam ze padnę. I na drugi dzien to samo po Vifonie.Szok,cos chyba w tym jest.Aż trudno uwierzyc 🙂 Swoją droga nie wiadomo czy się wkurzają na nas za te smaki czy szaleją z radości bo tak smakuje 🙂 Coli nie lubię od kilku lat, od czasu diety mi zostało 🙂 i dobrze 🙂
Ja też sterylizatora kupować nie będę, wygotuje się i już, po co kasę tracić. I niani też nie bo u nas w sypialni łóżeczko będzie 🙂
A Wy znowu o jedzeniu 🙂 mnie jeszcze zapiekanka od godz 13.30 trzyma 🙂 Dzięki Bogu lodów nie mam bo wiem że gdybym miała,to już bym sie za nie zabrała. i nie kupię ich bo jestem świadoma, że ich pokusie się nie oprę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnośnie listy, ja obstaję za butelkami dr Brown's. Czytałam mnóstwo opinii zanim zdecydowałam się kupić butelki dla dzidzi i wypadło na te. Emilia napisałaś, że jedna butelka TT ok. 30 zł i do tego smoczki... Ja kupiłam zestaw http://allegro.pl/okazja-dr-brown-s-zestaw-3x-butelka-7x-smoczek-i2227136991.html i jestem mega zadowolona 😁 Po pierwszej córce priorytetem dla mnie jest walka z kolkami, 15 lat temu tę walkę przegrałam 🤔
A wogóle to cieszę się, że robiłam zakupy przez internet, bo w normalnym sklepie bym zbankrutowała 🤪 Wczoraj mój facet z ledwością mnie z takiego sklepu wyciągnął, nic nie zdążyłam kupić a byłam w środku ponad godzinę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka zgadzam sie z Toba nie wszytsko jest konieczne ale sugerowalam sie ta wyprawka co wkleilas 🙂
http://tablica.pl/oferta/lozeczko-sosnowe-z-materacem-IDYlPL.html#212c38e6;r:1;s:
co sadzicie o tym lozeczku ? napisalam do faceta czy moglby mi je odlozyc do 10 maja 😁
ja w ciazy zrobilam sie taka pazera na cole ze moge pic i pic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... ja dziś mam jakiś kiepski humor do pisania. Dzidzia ułożyła się w lewym boku i kopie niemiłosiernie. Mam wrażenie, że brzuch mi pęka i boli cały... jutro rano będę się bała na niego popatrzeć 😞
Co to za listę macie? Gdzie ją macie?
Ja sterylizatora nie miałam przy synku i teraz też nie kupuję bo planuję karmić piersią, ale zainwestuję w nianię el. mimo, że Mała będzie z nami w sypialni, to przy dwójce chyba bardziej się ta niania przydaje - ja pójdę spokojnie z synkiem do kuchni gotować albo się bawić, a Mała będzie spać w ciszy i spokoju. Tak samo jak będę musiała wyjść do WC to nie będę znów latała na szybko bo dziecko samo w pokoju jest...
Ja w ogóle nie wiem kto wymyślił podgrzewacze - przecież mleka modyfikowanego nie należy przechowywać dłużej niż 30 minut po przygotowaniu, herbatki czy wodę też robi się na bieżąco i to niewielkie ilości a obiadki można podgrzać w garnuszku z wodą albo w mikrofali... A poza tym wygodniejsze do przygotowywania mleka czy picia dla dziecka jest używanie termosu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka zgadzam sie z Toba nie wszytsko jest konieczne ale sugerowalam sie ta wyprawka co wkleilas 🙂
http://tablica.pl/oferta/lozeczko-sosnowe-z-materacem-IDYlPL.html#212c38e6;r:1;s:
co sadzicie o tym lozeczku ? napisalam do faceta czy moglby mi je odlozyc do 10 maja 😁
ja w ciazy zrobilam sie taka pazera na cole ze moge pic i pic 😁

wiem wiem ,ze to ten moj spis 🙂 na szczescie mozna go podpasowac pod siebie i duzo rzeczy odrzucic 🙂
jesli chodzi o łóżeczko, to mi sie podoba, wazne jest, ze szczebelki mozna wyciagnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam nadzieje, ze bede karmic piersia, przynajmniej poki nie wroce do pracy 🙂 no chyba, ze pokarmu zabraknie...Moja siostrzenica miala kolki, bo moja siostra miala zapalenie piersi i nie mogla jej cyckiem karmic - to bylo cos okropnego, mala sie darla prawie non stop bidulka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia ja cały czas wiernie czytam, tylko się mało udzielam 😁 A co do kolek to właśnie nie mam sposobu, kiedyś dawałam córce herbatkę koperkową, rumiankową i były też jakieś gotowe mieszanki, masowanie brzuszka, ciepłe okłady ale nic nie pomagało 🤢 Teraz cywilizacja poszła do przodu i widzę, że nawet butelki antykolkowe robią 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łóżeczko bardzo ładne. Mi osobiście bardziej podobają się te w ciemniejszych kolorach,chyba dlatego że kiedyś były tylko takie jasne lub biale i takie wlasnie mialam gdy bylam mala 🙂 to mi sie podoba 🙂 kolor orzech
http://allegro.pl/lozeczko-ola-sosnowe-5-kolorow-wyprzedaz-i2288918608.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia na co te pieluchy flanelowe... tetra to rozumiem, do wytarcia, podłożenia na ramię itd.. Ja miałam flanelowych 5 kupionych przy synku i używałam ich tylko na przewijak zamiast tych małych prześcieradełek.
Inirtam po co do fotelika flanela???

Łóżeczko bardzo ładne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka mi tez sie bardzo podoba i nie drogie mam nadzieje ze facet sie zgodzi 🙂
Powiedzcie mi dziewczyny na co pieluchy flanelowe ?


hmmm... na pewno do fotelika i na przewijak 🙂

na odbijanie sie i ulewanie 😁 niektore dzieciaczki uwielbiaja z nia zasypaic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
łóżeczko bardzo ładne. Mi osobiście bardziej podobają się te w ciemniejszych kolorach,chyba dlatego że kiedyś były tylko takie jasne lub biale i takie wlasnie mialam gdy bylam mala 🙂 to mi sie podoba 🙂 kolor orzech
http://allegro.pl/lozeczko-ola-sosnowe-5-kolorow-wyprzedaz-i2288918608.html

mi ciemne nie pasuje do wystroju sypialni, ale to bardzo ładne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...