Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Pestka super ciuszki i akcesoria 🙂 ja tez jak bede juz kupowac, wybiore sie do pepco 🙂 ale na razie nie kupuje, bo tak jak Sandra, nie mam miejsca na skladowanie wszystkiego. Poki co to wydrukowalam liste potrzebnych rzeczy i wykreslilam, to, co odziedzicze bo siostrach 🙂


ja kupuje i pakuje w kartony, wozek wynioslam do skladzika w ogrodku ;p
a moja szafa juz peka , 2 kartony juz zapelnilam hahahaha ;p lezaczek wszystko tam jest, maz juz narzeka ale sam kaze kupywac ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozpędzacie się z zakupami widzę 🙂 ja też już bardzo bym chciała... teraz mam szansę zarobić to na pewno wydam to na Dzidzię 😁 😁 😁
Patrzcie jakie śliczności: http://allegro.pl/wiosna-piekny-komplet-do-chrztu-mini-styl-i2278633072.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Karolciu bo ja po prostu ostatnio intensywnie myślę kogo wybrać na chrzestnego i dlatego myślę o całych chrzcinach 🙂 a planujemy je na Boże Narodzenie...

no a ja najpierw musze poszukac ksiedza, a pozniej zaczniemy ustalac wszystko inne 🙂 a chrzestnych juz mamy wybranych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciu żaden ksiądz nie może Ci odmówić ochrzczenia dziecka. Najlepiej wybrać własną parafię a jak będzie robił ksiądz problemy to zapytaj jakim prawem odmawia dziecku udzielenia sakramentu chrztu i poproś o numer tel do kurii żeby Ci potwierdzili, że on ma do tego prawo. I poproś właśnie tego księdza to zaraz zmieni zdanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Karolciu żaden ksiądz nie może Ci odmówić ochrzczenia dziecka. Najlepiej wybrać własną parafię a jak będzie robił ksiądz problemy to zapytaj jakim prawem odmawia dziecku udzielenia sakramentu chrztu i poproś o numer tel do kurii żeby Ci potwierdzili, że on ma do tego prawo. I poproś właśnie tego księdza to zaraz zmieni zdanie :P

Doti dobry pomysl 😁 dzieki za podpowiedz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...