Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Efek napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Efek najwyzsza pora 🙂 czy Ty jestes z Jarocina?? 🙂



tak 🙂

tak sie pytam bo mam w Jarocinie dobra kolezanke ze studiów 🙂


Hehe, bo tu sami fajnie ludzie mieszkają 😜 A tak serio to ja akurat jestem element napływowy, przeprowadziliśmy się tu z powodu pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rada mojej babci : " W ekspresowym tempie wyprzątaj cały dom, potem zrób sobie parzoną kawę i posiedź chwile w spokoju..."
... więc w ekspresowym tempie poodkurzałam, umyłam podłogi i z grubsza pościerałam kurze... pije kawkę i czuję się mega dobrze i nic sie nie dzieje 😁 chyba pójdę jeszcze trawę wykosić w ogrodzie 😁 😁
głupia jestem bo i tak nic nie przyspieszy małego, on i tak wyjdzie kiedy będzie mu się chciało... ale człowiek się jednak łudzi... mąż właśnie mi napisał że kupił mi herbatę z liści malin... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Efek napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Efek napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Efek najwyzsza pora 🙂 czy Ty jestes z Jarocina?? 🙂



tak 🙂

tak sie pytam bo mam w Jarocinie dobra kolezanke ze studiów 🙂


Hehe, bo tu sami fajnie ludzie mieszkają 😜 A tak serio to ja akurat jestem element napływowy, przeprowadziliśmy się tu z powodu pracy 😁

aaaa no to tak samo jak my naplynelismy z M do Poznania na studia, kazde ze swoich stron, tu sie poznalismy i tak juz sobie zostalismy 🙂 a M jest z Kalisza, to zawsze jak jedziemy do tesciow to przejezdzamy przez Twoje strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
rada mojej babci : " W ekspresowym tempie wyprzątaj cały dom, potem zrób sobie parzoną kawę i posiedź chwile w spokoju..."
... więc w ekspresowym tempie poodkurzałam, umyłam podłogi i z grubsza pościerałam kurze... pije kawkę i czuję się mega dobrze i nic sie nie dzieje 😁 chyba pójdę jeszcze trawę wykosić w ogrodzie 😁 😁
głupia jestem bo i tak nic nie przyspieszy małego, on i tak wyjdzie kiedy będzie mu się chciało... ale człowiek się jednak łudzi... mąż właśnie mi napisał że kupił mi herbatę z liści malin... 😉


Iza ja pije ta herbatke od ponad tygodnia 🙂 jakos rezultatow nie widze 😜 no chyba, ze te moje wczorajsze bolesci to dzieki niej, albo po prostu zbieg okolicznosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...