Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kropeczka napisał:
Małalena...

Co ma być to będzie , i wierzę że za jakiś czas napiszesz na forum że urodziłaś upragnionego dzidziusia.
P.S... Nawet jeśli nie wierzysz, modlitwa pomaga.


Kropeczka Bardzo Ci dziękuję za miłe słówka 🙂
Już się nauczyłam i nie próbuję za wszelka cenę. Uda się to fajnie, nie to... kiedyś napewno się uda.
Wierzę oczywiście i wiem, ze modlitwa pomaga.
Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam i życzę duuużo zdrowia Tobie i maleństwu. Oby obyło się bez żadnych komplikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Okazało się, że pępowina była przyłączona na boku, a powinna być na środku... nie było szans... usłyszałam: miała pani pecha 😞
Wcześniej czy później doszło by do śmierci dziecka...


😞 Ważne przynajmniej, ze stało się to wcześniej... I widzisz, nie ma w tym Twojej winy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
na pokarm dostałam bromocorn. Masakra, jakbym po głowie dostała...


Bromocorn działa tak samo jak Bromergon. Dokładnie jeden lek jest zamiennikiem drugiego. Na mnie na szczęście Bromergon nie wpływa negatywnie.

Dobrze będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dzisiaj odebrałam wyniki.
Wszystko w normie.
TSH - 2,75
Prolaktyna 12,36 (norma 26) - czyżby tak szybko spadła? Chociaż wtedy robiłam prl w 21 dc, a to badanie robiłam 9 dc. No ale nic powtórzę jeszcze 21 dc.
Glukoza 95 (norma 105) - wcześniej miałam 110.

Czyli chyba wszystko jest w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena napisał:
Dziewczynki dzisiaj odebrałam wyniki.
Wszystko w normie.
TSH - 2,75
Prolaktyna 12,36 (norma 26) - czyżby tak szybko spadła? Chociaż wtedy robiłam prl w 21 dc, a to badanie robiłam 9 dc. No ale nic powtórzę jeszcze 21 dc.
Glukoza 95 (norma 105) - wcześniej miałam 110.

Czyli chyba wszystko jest w porządku 🙂


Cieszę się bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena napisał:
ata38 napisał:
na pokarm dostałam bromocorn. Masakra, jakbym po głowie dostała...


Bromocorn działa tak samo jak Bromergon. Dokładnie jeden lek jest zamiennikiem drugiego. Na mnie na szczęście Bromergon nie wpływa negatywnie.

Dobrze będzie 🙂


Powiem Ci, że jak wzięłam pierwszą dawkę, to kiepsko się czuła, ale kolejne już działają coraz łagodniej na mnie. W nocy mi się cudownie śpi, ale poza tym, to specjalnie nie działają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kiedy można rozpocząć współżycie po poronieniu??


Nie wiem jakie są standardy, ale mi lekarz zabronił współżyć przez 4 tygodnie, czyli teoretycznie do pierwszej @. Ja nie wytrzymałam 4 bo czułam się dobrze i fizycznie i psychiczniem więc po jakichś dwóch tyg. raz się zdarzyło. A potem to już po pierwszej @. Ale to różnie bywa. Przez jakiś czas podczas współżycia krwawiłam. Teraz jest już ok.

Normalnie mogłam sobie nowy, mniejszy niż przez ciążę biustonosz założyć


No to gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
ZAMIAST BROMKOW BRALAM NORPROLAC- SA O WIELE MNIEJSZE SKUTKI UBOCZNE...POLECAM DZIEWCZYNY.


Ja na szczęście nie mam póki co żadnych skutków ubocznych. Kompletnie nic nie czuję, tak jak bym nic nie brała. Tylko przez pierwszy dzień byłam taka otumaniona, ale teraz jest ok.
I prolaktynka spadła.
W 9dc 12,72 ng/mL to chyba ładnie. No ale muszę zrobić jeszcze w 21 dc. Wtedy zobaczymy co wyjdzie.

Tak póki co wszystko jest ok.

Pozdrawiam cieplutko w tym chłodnym dniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 witam was dziewczyny ..mysle ze przyjmiecie mnie do swojego grona a;bowiem przedwczoraj straciłam swoje malenstwo co po ciezkich obliczeniach okazało sie 12 13 tydzien 😞 😞 a na poczatku mowa była o blizniakach i tak za kazdym razem co innego sie dowiadywałam ale cieszyłam sie mimo tego ze mam juz trójke wspaniałych dzieci kochanych...i jeszcze dwójka za pasem 🙂 🙂 niestety zaczełam plamic dufaston luteina....i stało sie 28 maja karetka skurcze normalny poród i po wszystkim oczyszczenie macicy...straszne koszmar niedoopisania 😞 😞tym bardziej ze w tym szpitaku wszystkie kobiety leza razem te co urdziły,sa na podtrzymaniu i te które straciły......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia700 napisał:
🙂 stało sie 28 maja karetka skurcze normalny poród i po wszystkim oczyszczenie macicy...straszne koszmar niedoopisania 😞 😞tym bardziej ze w tym szpitaku wszystkie kobiety leza razem te co urdziły,sa na podtrzymaniu i te które straciły......


Doskonale Cię rozumie, ale na temat pobytu w szpitalu, wolę się nie wypowiadać. Leżałam 8 dni zanim urodziłam, ważne, że teraz jestem zdrowa i że potrafię mówić o tym co mnie spotkało...
Minie trochę czasu i będzie Ci łatwiej, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i formy, pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia witam Cię serdecznie.

Wszystkie tutaj wiemy co czujesz i rozumiemy doskonale.
Oczywiście z całego serca współczuję, tylko to mogę zrobić.
Na szczęście tak jak Ata, masz jeszcze swoje pociechy i napewno dzieci pomogą Ci szybko dojść do siebie.

Jak będziesz miała chęć pisz o wszystkim, na co tylko będziesz miała ochotę. Pytaj o co chcesz, spróbujemy odpowiedzieć na wszystko i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zaglądaj do nas często, rozmowa z nami pomaga 🙂

Trzymam kciuki za szybkie dojście do dobrego stanu psychicznego jak i fizycznego.

Ściskam gorąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...