Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂

W ogóle się dzisiaj nie wyspałam, duchota w nocy jak cholera.
Słoneczko powoli wychodzi, mam nadzieję, że dzisiaj będzie już lepiej, bo wczoraj to masakra. Burza, deszcz i tak w kółko.

Wczoraj cycochy zaczęły mnie boleć 🙂 wracają do normy 🙂 15 powinnam dostać @.

A tą pracą się nie martwię, dobrze, że pojechałam bo przynajmniej wiem co by mnie czekało, a tak bym się zastanawiała. Lepiej poczekać i szukać czegoś lepszego niż się zatrudniac i nie mieć satysfakcji z tego co się robi.

No to miłego i spokojnego długiego weekendu.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć słońce 🙂

A więc tak pierwszego okresu po zabiegu dostałam 32 dnia, drugiego 31 dnia, a trzeci już wrócił do normy i dostałam po 28 dniach. Kochana różnie to bywa z tym okresem po zabiegach, czasem nawet dziewczyny czekają ok 50 dni, norma to ok 4 do 6 tygodni po zabiegu, jeśli dalej się nie pojawia trzeba skonsultować z lekarzem. Sporadczynie się zdarza, żeby okres po zabiegu był dokładnie w tym samym czasie co przed. I pod względem fizycznym był taki sam.
Ja przed zabiegiem miałam okres ok. 5-6 dni, nie bolesny, z dobrym samopoczuciem. A teraz max 4 dni z czego 2 dc bardzo intensywny, samopoczucie szczególnie 1 i 2 dc nie za dobre, no i 4 dc to już prawie nic nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!

Długo Was nie odwiedzałam,bo miałam okropne te dni.
Niestety okazało się,że mam ten częstoskurcz,16 mam konsultacje na jakim etapie rozwojowym jest choroba.Najgorsze jest to,że kardiolog postawił już na mnie krzyżyk 😠

Moje stosunki z Tata mojego maleństwa nie uległy zmianie,wręcz Go olałam.Postanowiłam,że to Jemu ma zależeć,chce się czegoś dowiedzieć to niech pisze,a nie tylko ja się będę odzywała.Efekty kiepskie.Prawie w ogóle się nie interesuje,a teraz nagle chce bym już teraz szłam na usg bo on chce zobaczyć Dziecko i uważa,że jestem podła każąc mu czekać jeszcze miesiąc,bo w tedy mam planowaną wizytę usg!Kazałam mu się puknąć w czoło 😠
Koniec użalania się nad sobą!

Małalena,bardzo dobrze zrobiłaś z tą pracą.Niebawem znajdziesz taką,do której będziesz chodziła również z przyjemnością,a nie tylko z poczucia obowiązku.

Małalena,ata i Dorunia życzę Wam udanego długiego weekendu i duuużo odpoczynku.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia700 napisał:
🙂 witajcie kochane mma do was pytanko ja juz przestałam krwawic 3dni temu to teraz jak długo bede czekac na okres???ata po jakim czasie dostałas???a ty Małalenko?????jestem ciekawa czy bede miała regularnie???juz sie stresuje


jeśli chodzi i mnie to jeszcze nie dostałam okresu po zabiegu.
Czekam na niego z niecierpliwością, ale narazie walczę jeszcze z laktacją i pewnie chwilkę zejdzie zanim dostanę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć słoneczko 🙂

Najgorsze jest to,że kardiolog postawił już na mnie krzyżyk

Wiesz, z tymi lekarzami tak już jest. Jak byłam we wczesnej ciąży i nie było jeszcze widac pęcherzyka, lekarz mi powiedział, ze to ciąża pozamaciczna. Nie wspomnę już o innych rzeczach, które gadał, a były dla mnie bardzo nie przyjemne i stresujące.

Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle. Trzymam kciuki.


Z facetami to różnie bywa. Nie znam Twojej sytuacji, ale mogę powiedzieć, że dobrze, że zaczął się w ogóle interesować. Wiesz, jeśli ta ciąża nie była planowana i nie byliście w jakimś poważniejszym związku, to jak każdy facet musi dojść do jego świadomości i oswoić się z tym ze będzie ojcem.
Mężczyźni są naprawdę różni. Moja przyjaciółka o której wcześniej pisałam poprostu wpadła. Z tym facetem spotykała się tak z doskoku. Najlepsze jest to, ze on ma prawie 50 lat. No to sobie wyobraź jak facet w takim wieku umywa ręce całkowicie, zostawia dziewczynę na lodzie, to co dopiero młodszy. Oczywiście jest to kwestia bardzo indywidualna, bo zdarzają się mężczyźni, którzy w miarę szybko do siebie to przyjmą.

Tak czy inaczej naważniejsze, żeby w przyszłości nie ucierpiało na tym dziecko. Wiem, że sobie poradzisz i będzie dobrze.

Tzrymaj się cieplutko

Buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Małalenko,za bardzo Go pochwaliłam,bo przestał się interesować ☺️
Po prostu mam pecha... ☺️ Bardzo żal mi Twojej koleżanki,bo wiem co czuje ☺️

A jeśli chodzi o serduszko,to wierzę,że los mnie nie zabierze mojemu synkowi,tak jak mi nie zabrał Jego.
Wierzę,że już wyczerpałam limit nieszczęść w swoim życiu...

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko wszystko się ułoży. Z arytmią da się żyć. Jak pisałam wcześniej, lekarze czasem wyolbrzymiają. Wierzę, że będzie dobrze. Z dnia na dzień będziesz co raz bardziej silniejsza, bo będzie wzrastała świadomość, że masz dla kogo żyć. Po porodzie już w ogóle Twoje szczęście będzie na wysokim poziomie 🙂

Wiara czyni cuda. Nie ma co się stresować, bo to tylko pogłębia chorobę i samopoczucie. Wiem, że mi może łatwo się to pisze, ale ja właśnie staram się w taki sposób podchodzić do życia i wszelkich niepowodzeń czy to zdrowotnych czy innych. Na złe mi to nie wychodzi i staram się zarazić wszystkich swoich optymizmem i wiarą w lepsze jutro.

Wiara, nadzieja, miłość... dodałabym jeszcze optymizm - naprawdę działają cuda.

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ATA GRATULUJE OCZEKIWANEGO OKRESU...JA JESZCZE CZEKAM...ALE MYSLE ZE BEDZIE BEZ PROBLEMU???WIEM ZE NASZ ORGANIZM MUSI ZPOWRPTEM WRÓCIC DO HORMONY MACOCA ITD.....U NAS TEZ SZARO POCHMURNIE I DESZCZOWO....A TAK APROPO JA MAM DZIS ROCZNICE ZWIAZKU 🙂13LAT MINEŁO:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Wy babki plotkarki...żadna nawet nie zauważyła że zniknęłam 😠 wrrrrr .. Mam na Was focha!!! 🙂

Dobra dobra.... badania zrobiłam na tą chlamydie, mycopasme i ureoplazme..wyniki w poniedziałek!! Tydzień każą czekać...cholernie się ten czas dłuży mi :whistle:

Zaniedbałam się na forum bo na dodatek remontuje to mieszkanie..sama!!! Bo mój boy ma zmiane od 13stej do 21...wiec nie ma kiedy mi pomóc.Dzis ma wolne więc zaraz jedziemy robić.Został mały pokój wyczyscic gładz którą sama kładłam 🙂 w duzym pokoju juz wyczysciłam i zagruntowałam 🙂 eh jaja ja zdolnicha..nie pogadasz :o hahaha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Madziula 😉

ja zauważyłam, że Cię nie ma. Ale nie reagowałam, bo u Ciebie to już tak jest. Pojawiasz się i znikasz na dłużej 🙂 więc nie siałam paniki 😉 W końcu jesteś tu ze mna od początku 😘

Wyniki w poniedziałek, to już pojutrze. Szybko minie. Tylko dawaj znać od razu, a nie znów się pojawisz "za jakiś czas" 😉.

My z kolei wykańczamy mieszkanko 😉 też zaciągałam ściany i przycierałam 🙂 wcale to nie takie straszne, gorzej z przycieraniem. Ale na szczęście mamy to już za sobą.
Nam jeszcze sporo zostało. Tzn. bardziej z takich spraw kosmetycznych. Teraz robimy kuchnię, a na to najwiecej kasy idzie.

Dzisiaj znowu pogoda jak jesienią, ale nie uchroniło mnie to, żeby pójść na długi spacer po lesie z moim pupilem. Efekt - trzęsę się teraz z zimna. Trochę przemokłam mimo paru zabezpieczeń. Ale przynajmniej piesek się wybiegał.

No to dobranoc dziewczynki. Miłej i słonecznej niedzieli.

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć babeczki 🙂

Jak minął weekendzik? Mi w miarę, dzisiaj chociaż słoneczko się pokazało. Oczywiście byłam u mamy. Poszłyśmy z moim pupilem do lasu na spacer, a przy okazji znalazłam maślaka 🙂 pierwszego grzybka w tym roku. Kocham zbierać grzyby 🙂 gorzej z ich jedzeniem, nie lubię.

A co tam u was?

Madzia koniecznie daj znać jak wyniki.

Buziole i miłego poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...