Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
"Znaleźć życia sens,
wybrać jedna z dróg,
tak by z każdym dniem,
przeżyć nowy cud.
Znaleźć życia sens,
kochać z całych sił,
życie po to jest,
by dla kogoś żyć.
Życie wtedy ma,
piękniejszy smak,
gdy chcesz komuś dać,
wszystko co masz..."

__________$$$$$$$$$
________$$$________$$$
_______$______________$$
______$____________$___$
______$___________$_$_$
______$____________$_$
$$____$$_____________$$
$$$___$$__________$__$
$__$$$$_$$_________$$_____ $$
$$______$__$$$$$$$$$$____$$$$$
_$$_______$$-:¦:- -:$$_______.$$
___$$$_____$-:¦:- -:¦$$$$$$$$_$$
____$$$____$-:¦:- -:¦:--:¦:- -:$$$$$
_______$$$$$-:¦:- -:¦:--:¦:- -$$$$
__________$-:¦:- -:¦:--:¦:- $$$
_________$-:¦:- -:¦:--:¦:$$
________$-:¦:- -:¦:--:¦:-$
_______$-:¦:- -:¦:--:¦:--:¦$
_______$-:¦:- -:¦:--:¦:--:¦$$
______$-:¦:- -:¦:--:¦:--:¦:-$$
______$-:¦:- -:¦:--:¦:--:¦:-$$
_____$-:¦:- -:¦:--:¦:--:¦:-:$$
____$-:¦:- -:¦:--:¦:--:¦:--:$$
____$-:¦:- -:¦:--:¦:--:¦::¦:$
_____$$$$- -:¦:--:¦:--:¦:$$$
_________$$_$$__$$-:¦:$$$



Żyjmy dla naszych Aniołków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał:
Patrzyłam dzisiaj na zdjecie usg mojego aniołka ..fasoleczki i smutno mi sie robi bo w sierpniu bym rodziła..juz bym miala wiellllgachny brzuch 😞


Oj Buziaczko, doskonale Cię rozumiem, ja z zazdrością patrzę na brzuch mojej koleżanki, z którą razem chodzimy po sklepach i która jest wrześniówką... tak jak ja byłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydawało mi się, że z czasem będzie mi łatwiej myśleć o mojej Marysi i o tym co się stało, ale tak nie jest. Na początku, to na każde wspomnienie o niej łzy same mi leciały, a teraz, to wściekam się na cały świat...
co się ze mną dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój W w ogóle nie chce ze mną rozmawiać na ten temat, ale ja to rozumiem, nie chce tego rozdrapywać, niewiele czasu jeszcze minęło... a mi nic nie wychodzi od tamtej pory, mam wrażenie, że już zupełnie do niczego się nie nadaje i chyba tak właśnie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, widzę, że atmosfera smutna 😞
Nie dołujcie się same, było już tak dobrze...

Madziula a Ty się nie cofaj do lutego, bo po co... Co Ci to daje? Tylko smutek i żal.

Uśmiechaj się, żyj pozytywnie i działaj, a zboaczysz, że będzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie.

Ja staram się kompletnie nie myśleć o tym co mnie spotkało.
Staram się nawet nie myśleć o obecnej ciąży, a strach mnie ogarnia nie miłosierny. Odliczam tylko dni do kolejnej wizyty, której cholernie się boję. Każdy objaw mego organizmu, który wydaje mi się nie taki jaki być powinien odczytuję jako jedno, że dzieje się coś złego. Staram się nie myśleć, ale się nie da.
Myśl o kolejnym poronieniu jest tak zakorzeniona w mojej głowie, że przysłania wszystko. Dlatego staram się jak najmniej zaglądać na strony związane z ciążą. Choć i tak się nie udaje. Może jak bym miała normalną pracę, dzieci i mnóstwo obowiązków, nie miałabym czasu myśleć, a tak w każdej wolnej chwili proszę Boga o to, aby tym razem się udało.

Boje się, cholernie się boję.

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no Atka tutaj jestem 😉 🙂

U mnie w domu nie Ciekawie..rodzice w separacji :/ Jednak to mieszkanie w którym bede mieszkac po babci nie przeszło gładko..ojciec zamiast myslec żeby dzieci miały (ja i siostra) to on mówi że jemu rodzice nic nie dali to on swoim dzieciom też nie! Mama po tylu latach wreszccie sie przełamała i powiedziała mu wszystko co leżało jej na sercu!!! Jestem z niej dumna! Ten tyran już ją tak zniszczył że szkoda że na starość potrafiła dopiero sie przełamać!!!!

Z Pawciem nadal walczymy ostro o dzidzi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał:
To działaj Atuś!!! 🙂

Płodne sie chyba skończyly ale i tak działamy dalej 🙂 🙂 🙂 Za jakis tydzien walne test 🙂

Zaraz jedziemy do znajomych na pieczonki 🙂 mniam 🙂 Szampane walne sobie i humor mi sie poprawi 🙂


Działaj Buziaczka 🙂 🙂 🙂

Wypij za moje zdrowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 hej kochane jak tam u was zdróweczko dawno niezagladałam bo cały czas praca i praca a jak wolne to korzystam z pogody i plaza z dziecmi 🙂 🙂jak tam MAłalenka jest ok???bo niezagladałam na lutowe...aTy Ata jak klimacik...i wogóle??? buziaczka widze ze nie przestajesz walczyc o macierzynstwo wiec zycze udanej zalanej foremki hi hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja w miare szybko dostałam okres bo 1lipca normalnie 4dni i pozawodach a juz sie martwiłam ze tez bede miała lipe ze długo bedzie sie regulowac......jeszcze czeka mnie wizyta u ginekolog ale uwierz po tym wszystkim wcale mi sie tam nie spieszy 😞jaka pogoda u Ciebie u mnie słonko dzis wolne wiec poszaleje z maluchami 🙂pojdziemy na cmentarz.....do Nataniela...umnie wszystkie kolezanki w ciazy ja byłabym juz w 19 tyg...czemu to tak boli????a one zachowuja sie tak wobec mnie ze ukrywaja swój stan niegadaja przymnie a ja własnie chce sie cieszyc ich radoscia wkoncu trendowata nie jestem...mówie im o tym..ale i tak jakos sztucznie to odbieraja...Twoje znajome tez maja takie podejscie do Ciebie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...